Del vaizdo plokstes

E
  • 20 Bal '10

Turiu tokia problema:zaidziau zaidyma css pakibo pc padariau restarta pakrove is naujo ir ziuriu vaizdas toks ziaurus 640x480 4bitai rezoliucija ir dar man atrodo vaizdo plokstes driveris parejo,bandziau irasit kelis driverius bet vistiek taspats..gal kas galetu kanors patart arba zino kaip isprest sita problema??is anksto dekoju.

A
  • 21 Bal '10

Tai gal papasakok kokia korta, kokie driver'iai, kaip instaliavai...

E
  • 21 Bal '10

Isiaiskinau kas atsitiko,pasake kad sudege vaizdo plokstes admintis,perkrova gavo.

D
  • 21 Bal '10

Kažkaip sunkiai tikėtina, jei jau susviltu atmintis, manau išvis nieks neturėtu veikt manau. Bet gal...

E
  • 21 Bal '10

Negali but, kad sudege plokste, o vaizdui atkurti naudojamas CPU?

V
  • 21 Bal '10

Gali būti, kad padegė. Tokiu atveju plokštė dar gali kurį laiką veikti, tačiau galima matyti visokius "artefaktus". T.y., pvz., raudinas linijas ekrane ir pan.

Mano stacionariame namų kompiuteryje panašus atvejis. Windows nebeveikia (na, sesės pyko, bet jau apsiprato su Linux Mint ), t.y., beliko tik 16 spalvų. BIOS dryžuotas, o Linux Mint bent kol kas veikia gerai.
Žinoma, neaišku kiek ilgai tai užsites

Kažkaip nemažai vaizdo plokščių ima gesti praėjus keliems metams nuo jų naudojimo.

R
  • 21 Bal '10

Buvau Nvidia sudeginęs, tai vaizdas kaip be draiverių butų.

P
  • 21 Bal '10

Aš ir buvau visą blokštę sudeginęs su savo nfsu2, smigo kompas ir vaizdas turėjo geltoną atspalvį, vėl dėl perkrovos