Serveris

M
  • 5 Geg '10

Sveiki nepykit jei ne cia pataikiau taciau jau nebe zinau kur rasyti. Tai va gal yra mokanciu elgtis su servais? Turiu Dell PowerEdge 2900 siuo metu irasyta ubuntu server 64bit taciau man juos reikia perrasyti..o sita labai sunki velnio masina kad ir kas nepripazysta kitos OS rasymo..na tiesiog uzlinksta bekraunant iki paciu rasymo nustatymu.. Tai gal butu koks mokantis zmogus ir man jau velniskai issekusiam padetumet nes jau dvi dienas po google ir kitokius siukslynus vaikstau ir nerandu jokios informacijos kuri issprestu mano beda.. Dekui is anksto

B
  • 6 Geg '10

Tai nejaugi ir Ubuntu 10.4 Desktop neleidziai irasyti? Siaip gali bandyti susirasyti grafine sasaja i server edition ir naudoti. Tik beda, kad jei linuxai labai labai pykstasi su tavo vaizdo plokste, tai atgaivinti ta kompa gali buti dar sunkiau. Jei turi interneta komanda tokia (use it at your own risk!).

sudo apt-get install ubuntu-desktop
M
  • 6 Geg '10

as del ubuntu rasymo tai nenoriu ten yra serveris ir irasyta ubuntu server tai kaip ir viskas tvarkoje tiesiog as nieko nenusimanau apie ubuntu darba net nemoku mysql valdyt per jy as bandau windows server irasyti bet niekaip neskaito..galvoju gal del hardu nes yra 4 hardai 10000rpm visi sujunkti i viena RAID gal tai galetu but problema kodel nepriima kitos OS rasymo..vakar gal ne taip ka suveliau nes jau luzes buvau