5.1 Garso sistema

M
  • 10 Geg '10

Taigi va dar jaučiu nėr nei pusdienio kaip linuxuose sėdžiu bet va viskas butu kaip lyg pradžioj ir normaliai pas manes bet niekaip nesuprantu kaip padaryt normaliai kad linuxai paleistu 5.1 sistema kolonėlių pilnai nes db tik dvi ir tegrarija gal kas kokiu patarimu duoti galite kai pka ten tvarkyt reiktu? šiaip db aš isimečiau naujausia ubuntu versija 10.04 galvojau kad bus jau ištaisyta pilnai viskas ir veiks bet pasirodo klydau

V
  • 10 Geg '10

Nueik į terminalą surink komandą "alsamixer"
Spausk F5
ir užkelk levelius ant
suraund,Center,master,capture,lfe,side.

M
  • 10 Geg '10

@vytautas39 rašė:
Nueik į terminalą surink komandą "alsamixer"
Spausk F5
ir užkelk levelius ant
suraund,Center,master,capture,lfe,side.
Taigi va suvedu alsamixer ir paspaudzius F5 man šalia to žodžio išmeta ~ ir niekas daugiau nevyksta na vietoj F5 paspaudžiau Enter ir va ka gavau bent i šita langa plkliuvau? nors ir jei i šita tai man jis nieko nepadėjo

Ps. kazka pridariau ir pavyko lyg pasileisti ant tos sistemos dėkui

V
  • 10 Geg '10

prie canel mode pakeisk iš 2 ch į 5.1 ar daugiau.

Jei ką čia viskas valdoma klaviatūra

M
  • 11 Geg '10

Na šiaip man tik 6ch pasirinkima teduoda

V
  • 11 Geg '10

@Marxas rašė:
Na šiaip man tik 6ch pasirinkima teduoda

Tai puiku, tau daugiau ir nereikia

D
  • 11 Geg '10

Tai kiek gi bus 5+1? Tai ir bus 6 kanalai.

L
  • 11 Geg '10

pas manes ta pati problema..negroja visos kolonėlės nors tu ką..bandziau ir per terminala ir per garso nustatymus nieko..ka dar bandyti? per winus garsas buna 5.1 o cia nieko..

V
  • 11 Geg '10

@leguze rašė:
pas manes ta pati problema..negroja visos kolonėlės nors tu ką..bandziau ir per terminala ir per garso nustatymus nieko..ka dar bandyti? per winus garsas buna 5.1 o cia nieko..

1.Nueik į terminalą surink komandą "alsamixer"
2.prie canel mode pakeisk iš 2 ch į 5.1 ar daugiau.

Jei ką čia viskas valdoma klaviatūra

L
  • 11 Geg '10

@vytautas39 rašė:

@leguze rašė:
pas manes ta pati problema..negroja visos kolonėlės nors tu ką..bandziau ir per terminala ir per garso nustatymus nieko..ka dar bandyti? per winus garsas buna 5.1 o cia nieko..

1.Nueik į terminalą surink komandą "alsamixer"
2.prie canel mode pakeisk iš 2 ch į 5.1 ar daugiau.

Jei ką čia viskas valdoma klaviatūra

tiek ant 6 kanalų tiek ant 8 skirtumo..kolonėlės tikrai sveikos gharso plokštė irgi..nenori tie ubuntu draugaut su manim ;D

V
  • 11 Geg '10

@leguze rašė:

@vytautas39 rašė:

@leguze rašė:
pas manes ta pati problema..negroja visos kolonėlės nors tu ką..bandziau ir per terminala ir per garso nustatymus nieko..ka dar bandyti? per winus garsas buna 5.1 o cia nieko..

1.Nueik į terminalą surink komandą "alsamixer"
2.prie canel mode pakeisk iš 2 ch į 5.1 ar daugiau.

Jei ką čia viskas valdoma klaviatūra

tiek ant 6 kanalų tiek ant 8 skirtumo..kolonėlės tikrai sveikos gharso plokštė irgi..nenori tie ubuntu draugaut su manim ;D

Tai dar nueik į garso nustatymus ir ten nustatyk 5.1 output'ą;
Jei naudoji totem tai jo nustatymuose irgi nustatyk 5.1 išvestį...

L
  • 11 Geg '10

nesvarbu ar totem ar rythmbox tas pats visur nustatyta kad išėjimas 5.1 bet vistiek tik 2kolonėlės,gal reik kokius garso draiverius instaliuoti? nes jau biesina..viska nustatau sutvarkau taip kaip reik..net žaidžiau išvis buvau belekaip padares neina ir viskas

L
  • 11 Geg '10

toks jausmas kad tas ubuntu nemato jog mano garso plokštėje daugiau nei vienas išėjimas..turiu pajungti 3 jackus po 3.5mm pajungiu visus taciau groja tik stereo ir prie profilio ant kurio parašyta 5.1 output kazkodėl tai raso tik 1veikianti outputa..kas per do n*..jau nervina

K
  • 12 Geg '10

pamegink terminale sudo apt-get install linux-backports-modules-alsa-lucid-generic.Cia ant ubuntu 10.04. Kai kam istaiso problemas su garso plokste.

N
  • 26 Rugp '10

kistukus sukisk i tinkamas vietas...

V
  • 26 Rugp '10

@neerkaas rašė:
kistukus sukisk i tinkamas vietas...

Jo, rimtai, gal kyštukus sukišai į kokį microphone ar line-in lizdus

O šiaip kėliauk į terminalą, jame rašyk "alsamixer" ; spustelk F5.
Tada su rodylėm sukelk "surround" "center" levelius.

M
  • 31 Rugp '10

Ir jei per alsamixer nustačius ta pai bėda tai dar nukeliauk i garso nustatymus Irenginiai ir reguliukis tau tinkamiausia varianta nustatymai pasirinktam irenginiui nes gali but kad dar ten pas taves grybauja kas nors