Prisijungti

Utorrent

• 14 Geg '10

Vyksta balsavimas, kad Utorrent taptų prieinama ir linux vartotojams, nenaudojant wine. Balsuoja linux entuziastai, tad manau lietuvių bendruomenėje ir atsiras norinčių

http://utorrentideas.uservoice.com/forums/47263-general/suggestions/701286-make-a-utorrent-for-linux?ref=title

• 14 Geg '10

Nors torentais nesinaudoju, pabalsuosiu už, gal kada nors prireiks.

• 14 Geg '10

nesuprantu, kuo utorrent geriau už Transmission ar Deluge?

• 14 Geg '10

@Igelis rašė:
nesuprantu, kuo utorrent geriau už Transmission ar Deluge?

Kuo būtent negaliu pasakyt, tiesiog paprastas, labai paplitęs, ir tai būtų laimėjimas jei dar viena populiari programa imtų gamint ir linux versijas, be to, lengva susikurt torrent failiukus man asmeniškai, kiekvienam pagal skonį.

• 14 Geg '10

Norint pabalsuot reikią registruotis? O taip, jei tingi ir nenori kurt, tai apsieisim. Yra pakankamai daug torrentu linuxe.

• 16 Geg '10

Prabalsavau, nes man patinko Utorrent, nors dabar baigiu priprasti prie Tansmission, vistiek Utorrent yra labai gera tokio tipo programa.. Pravers

• 17 Geg '10

Deluge daug šaunesnė už Transmission

• 17 Geg '10

Na nežinau transmission lievoka bent jau man nelabai ji patiko deluge puiki alternatyva linuxams kaip windowsuose utorrent na nemanau kad apsimokėtu linuxuose naudotis utorrent nes kaip minėjau deluge atitinka visus standartus dar gal net geresnė tik pagrysti neturiu kuom...

• 17 Geg '10

Nežinau, tikrai nepasiilgau uTorrent, yra Transmission ir nieko daugiau nereik.

gsk
  • 17 Geg '10

utorrent privalumas lengvume ir paprastume. ant WIn jos net nerbūtina instaliuoti. pasileidžia utorrent akimirksniu. failiukas nei MB neužima, o galimybes turi visas. mėgstu tokio tipo softą. norėčiau utorrent ir ant linux matyti.

• 18 Geg '10

Na aš prašiau balsuot ne dėl to, kad nėra patogių įrankių ubuntu, jų yra tiesiog... Būtų šioks toks laimėjimas, jei dar viena kompanija pripažintų linux, juk smagu, kad team viewer atsirado ir linux sistemai, galėtų ir ši kompanija pasistengt, tirkai atsiras naudojančių Utorrent, or ir skirtumas pereinant nuo windows jiems mažesnis, ta pati programa, drąsiau gal.

• 18 Geg '10

Ei, gal teamvieverio linką gali duot linuxam ?:)

• 18 Geg '10

@xXShadow rašė:
Ei, gal teamvieverio linką gali duot linuxam ?:)

Guglas tau į pagalbą.
http://www.teamviewer.com/download/Index.aspx

• 18 Geg '10

Dėkoju

• 19 Geg '10

nepavydziu windows vartotojams !!! nes jie neturi TRANSMISSION!!!

• 19 Geg '10

Aukso žodžiai

• 3 Bir '10

aisku gerai ka atsirastu utorrent,kaip atsirado VLC ir pan, truksta tik winampo, nors aisku Audacious alternatyva nebloga:) ir hotkey tie patys ir t.t.

beto jau MAC'am utorrent beta versija yra, tai turetu ir linuxam jau pasirodyt galbut:)

o dabar kazkaip man labiausiai lipes is linuxu yra ktorrent:)

• 3 Bir '10

Atsiras.

• 5 Bir '10

@Dariusas rašė:
aisku gerai ka atsirastu utorrent,kaip atsirado VLC ir pan, truksta tik winampo, nors aisku Audacious alternatyva nebloga:) ir hotkey tie patys ir t.t.

beto jau MAC'am utorrent beta versija yra, tai turetu ir linuxam jau pasirodyt galbut:)

o dabar kazkaip man labiausiai lipes is linuxu yra ktorrent:)

Ktorrent niekas nepakeis

• 6 Bir '10

Transmission pasakiškas ir psio

Atsakyti