SKYPE beta

X
  • 4 Spa '10

Am, o kaip su empathy skype pluginas koks nors yra? ar pidgin tinka? beja, kažkada kažkur neperseniausiai skaičiau, kad skype kūrėjai daro kažką su skype linuxam

E
  • 4 Spa '10

@xXShadow rašė:
Am, o kaip su empathy skype pluginas koks nors yra? ar pidgin tinka? beja, kažkada kažkur neperseniausiai skaičiau, kad skype kūrėjai daro kažką su skype linuxam

Gal galima konkrečiau ką tu ten skaitei?

X
  • 4 Spa '10

@eko rašė:

@xXShadow rašė:
Am, o kaip su empathy skype pluginas koks nors yra? ar pidgin tinka? beja, kažkada kažkur neperseniausiai skaičiau, kad skype kūrėjai daro kažką su skype linuxam

Gal galima konkrečiau ką tu ten skaitei?

SkypeKit will initially be available as a beta on an invitation only basis. SkypeKit for consumer electronic device makers will be available tomorrow, June 23, based on the Linux OS. For desktop software developers, SkypeKit will be available for Windows and Mac in the next few weeks.

http://blogs.skype.com/developer/2010/0 ... _beta.html

E
  • 5 Spa '10

Aišku, dėkui.

S
  • 6 Lap '10

Tokia problema, os ubuntu10,10. Instaliuota skype iš synaptic. Paleidžiamos programos nurodyta skype paleisti os paleidimo metu. Bet negali paleisti rašo skype jau paleista.
Bet parašius sudo skype terminale puikiausiai pasileidžia. Dar norėjau paklausti linux specų. Kodėl dabar negalima paleisti kelių skype, anksčiau galima buvo nors 5 paleisti tokiu pat vardu. Iš anksto dėkoju už paaiškinimą.

R
  • 6 Lap '10

Gal tiesiog skydelyje "Pranešimų vietą" pradanginai.

E
  • 6 Lap '10

Macas gavo skype 5. Gal ir linuxine versija atnaujins?

S
  • 6 Lap '10

@EwuldoXX rašė:
Macas gavo skype 5. Gal ir linuxine versija atnaujins?

O kam ją naujint, dabar ideali.

E
  • 7 Lap '10

O man ne
yra aspektu kuriais tikrai ne.
Ikyru susidiegus is naujo reguliuotis ja, nepatogu, kai tiek daug langu. Spaudi informacija=langas. skambini=langas. truksta skype extras. UI siek tiek patogesnis galetu but, nes kol suradau kur nustatymai, kaip draugus pridet(ikoneles mazos ir pasleptos kampe apacioj beveik)..
Nereik uzsilikt senovej. pratinkites prie naujoviu. gi linuxai zingsiniu pirmiau zengia nei win

R
  • 7 Lap '10

Tai nelabai čia pataikei tada. Kreipkis į skype kūrėjus Kiek suprantu linuxistai nelabai ką gali įtakot į uždarą kodą.

E
  • 7 Lap '10

Na as apie develope nesakiau nieko, tik smalsu kada gali iseit kita versija

S
starka
don Pedrilio
  • 7 Lap '10

@EwuldoXX rašė:
Ikyru susidiegus is naujo reguliuotis ja, nepatogu, kai tiek daug langu.

kai viską susireguliuoji ir nusistatai, tada iš namų katalogo nusikopijuok .Skype katalogą kur backupan, ir perrašęs sistemą atgal atkopijuok jį. Visi nustatymai bus tie patys pirminiai

@EwuldoXX rašė:
Nereik uzsilikt senovej. pratinkites prie naujoviu. gi linuxai zingsiniu pirmiau zengia nei win

Kuo tuoliau, tuo populeriasnės programos eina blogyn. Ne išimtis su skalpu taip pat.

E
  • 7 Lap '10

Blogis naujame skype tik reklamos. Bet funkcijos ir UI man patogesni nors tu ka

S
  • 8 Lap '10

nebutina niekur ir kopijuot is home, jei jo neformatuot ar neperrasinet. viskas puikiai issisaugo.

@starka rašė:

@EwuldoXX rašė:
Ikyru susidiegus is naujo reguliuotis ja, nepatogu, kai tiek daug langu.

kai viską susireguliuoji ir nusistatai, tada iš namų katalogo nusikopijuok .Skype katalogą kur backupan, ir perrašęs sistemą atgal atkopijuok jį. Visi nustatymai bus tie patys pirminiai

@EwuldoXX rašė:
Nereik uzsilikt senovej. pratinkites prie naujoviu. gi linuxai zingsiniu pirmiau zengia nei win

Kuo tuoliau, tuo populeriasnės programos eina blogyn. Ne išimtis su skalpu taip pat.

S
  • 8 Lap '10

cia tikriausiai apie windowsini?

@EwuldoXX rašė:
Blogis naujame skype tik reklamos. Bet funkcijos ir UI man patogesni nors tu ka

E
  • 9 Lap '10

@siriso rašė:
cia tikriausiai apie windowsini?

@EwuldoXX rašė:
Blogis naujame skype tik reklamos. Bet funkcijos ir UI man patogesni nors tu ka

Na taip.

P
  • 10 Lap '10

Aš SKYPE jau atsisakiau su naujausia Ubuntu versija . Empathy man pradeda patikti .

S
Shookees
Paulius
  • 10 Lap '10

Empathy tikrai geras, tik ar yra alternatyva integruota į empathy?

E
  • 11 Lap '10

@pencininkas4 rašė:
Aš SKYPE jau atsisakiau su naujausia Ubuntu versija . Empathy man pradeda patikti .

o su empathy eina prisijungt prie skype protokolo?

S
Shookees
Paulius
  • 11 Lap '10

Yra skype4pidgin, kuris rodos veikė ir su empathy, tačiau pats gan seniai naudojau šį plugin'ą (kuris visgi buvo toks bugovas) tad nežinau kaip dabar yra su juo.