SKYPE beta

G
  • 11 Lap '10

@pencininkas4 rašė:
Aš SKYPE jau atsisakiau su naujausia Ubuntu versija . Empathy man pradeda patikti .

Daug kas jo mielai atsisakytų, bet ką daryt, kai visi draugai ir pažįstami Skype naudoja?

P
  • 11 Lap '10

O kuris iš tavo draugų neturi Gmail? Aš mečiau šonan Skype, ir iškarto perėjau ant Gmail vaizdo skambučių ir pokalbių . Daug kam patiko mano mintis, nes niekam nieko nereikia diegtis į kompiuterį, kad galėtų man paskambinti. . Išbandyk pats.

D
  • 11 Lap '10

O man kažkaip nepatiko tas gmail, nes daugelis net gmail neturi, specialiai jį ignoruoja, nors nesuprantu kodėl.
Tiesa ir pats turiu problemų, neveikia man ant emphaty gmail pokalbiai kažkodėl, vis klaidą metą, kad neprisijungia...

O skype man labai patinka dabartinė linux versija. Svarbu, kad nepadarytu tokios, kokia dabar ant windowš yra...

S
  • 12 Lap '10

o tai kuo gmail pokalbiai geriau uz skype? man kazkodel ne itin.
kol jie padarys nauja versija... kiek jau metu sita paskutine beta yra?

@donatas_s rašė:
O man kažkaip nepatiko tas gmail, nes daugelis net gmail neturi, specialiai jį ignoruoja, nors nesuprantu kodėl.
Tiesa ir pats turiu problemų, neveikia man ant emphaty gmail pokalbiai kažkodėl, vis klaidą metą, kad neprisijungia...

O skype man labai patinka dabartinė linux versija. Svarbu, kad nepadarytu tokios, kokia dabar ant windowš yra...

P
  • 14 Lap '10

@donatas_s rašė:
O man kažkaip nepatiko tas gmail, nes daugelis net gmail neturi, specialiai jį ignoruoja, nors nesuprantu kodėl.
Tiesa ir pats turiu problemų, neveikia man ant emphaty gmail pokalbiai kažkodėl, vis klaidą metą, kad neprisijungia...

O skype man labai patinka dabartinė linux versija. Svarbu, kad nepadarytu tokios, kokia dabar ant windowš yra...

Gmail ignoruoja, bet google paieška naudojasi . čia tai visuomenės „nubukėjimas“. Aš pasakiau griežtą-ne skype ir uždarai, o ypač nelegaliai programiniai įrangai. Kur ir liko uždara programinė įranga, tai buvo mokykla, kurioje sukasi windows xp, bet tik tiek, nes naudoju open office kaip ofiso programą, bei seamonkey(http://www.seamonkey-project.org/) kaip naršykle. Beje, seamonkey jau naudojama švietimo programose . Todėl išsikovoti tereikėjo tik openoffice.

D
  • 15 Lap '10

Na skype šiaip tai legali

K
  • 15 Lap '10

@donatas_s rašė:
Na skype šiaip tai legali

Bet uždara. Tarkim aš naudojuosi irc, icq, bei dar keliais protokolais. Sekant Skype pvz, norėdamas ir toliau laisvai naudotis tais protokolais kuriais noriu, turėčiau iki ausų apsikabinėti įvairiais IM, vietoj to, kad pasinaudojęs vienu, į jį susigruščiau tai ko man reikia.
Štai ir visas skirtumas.

M
  • 15 Lap '10

as tai per youtube ziuredamas "this week in linux" girdejau kad skype ruosia open source versija linuxams,http://www.youtube.com/watch?v=u1naD1ioxss siaip senas jau sitas video... bet siaip tai butu awsome...

L
  • 6 Bal '11

Kai jus pesates kas geriau gmail ar pokalbiai ar skype, tai as renkuosi 3 varijanta, tai yra Facebook

H
  • 2 Geg '11

Gal kas žinot kaip ant ubuntu 11.04 padaryti kad rodytu skype iconą panelėj? Nes dabar pasijungi skypę ir papsaudus x ji idngsta o seniau matydavau panelėj viską.. BEt skype procesas gyvas man gal irašyti skambinti ir pan.. Procesą nukillinus galima vėl įsijungti skype ir prisijungti prie acc. Nesuprantu kame bugas nes kai vos įsirašiau 11.04 viskas buvo ok. Restartas OS nepadėjo..

S
  • 2 Geg '11

Man irgi tas pats su skype ikonos dinginejimu

H
  • 3 Geg '11

@Spyglys rašė:
Man irgi tas pats su skype ikonos dinginejimu

Skype pas mane atsigavo, bet dabr vėl dingo, pagooglinus buvo rasta kad 2ia daugeliui toks bugas.. Plius panelėj matosi 1 pixelis skypės iconos jį papsaudus skype atsidaro.. Na ne tobula, bet geriau nei kai papsaudi x kill'inti skype procesą ir logintis per nauja..

S
  • 4 Geg '11

Dabar po update lyg ir viskas tvarkoje

N
  • 4 Geg '11

Na skype ant xubuntu 11.04 kaip ir veikia be problemu

S
  • 11 Bir '11

Ar as nebematau ar istikro dingo funksija, "auto answer" paskutineja skype versijoj
Viena patvarko kita sulauzo ir taip begalo Labai reikalinga funkcija buvo..

R
  • 14 Bir '11

Ar man vienam garsas, bekalbant su kitu žmogumi, trukinėja, ar čia rimta problema?

G
  • 14 Bir '11

garsas, bekalbant su kitu žmogumi, trukinėja, ar čia rimta problema?

Na man ta problemėlė iškyla tik su senais kompais, sprendimas, naudoju alsa o ne pulse ir problemos kaip nebūta.
Beje, skype yra blogis, su gtalk tos problemėlės nesutikau.

K
  • 14 Bir '11

Neseniai atradau: tiem, kurie nenori matyti neprisijungusių kontaktų, pagrindiniame lange spauskite ctrl + u

S
  • 15 Bir '11

@Greitukasxxx rašė:

Beje, skype yra blogis, su gtalk tos problemėlės nesutikau.

Gtalk nepasakyciau, kad geris. Video call kokybe atsilieka ir visa kita labai primitivu

G
  • 15 Bir '11

visa kita labai primitivu

Ir kam tie "pribumbasai" jei jų senesnis kompas nepavelka, tada išviso neina naudotis.