Ubuntu 10.10 Maverick Meerkat

A
  • 3 Spa '10

@Shookees rašė:
Nežinau, pasikečiau standartą, atrodo veikia

Man vistiek rodo datą usa. Keista.

X
  • 3 Spa '10

O man po šendienos updeitų nepaleidžia nurodyto conky paleidimo failo įjungus sistemą

X
  • 4 Spa '10

Čia visiem su updeitais daug dalykų susijusių su kde ateina ar čia aš kažko prisigrūdau netinkamo?

A
  • 4 Spa '10

Atejo ir man kde šiukšlių kažkokių

R
  • 5 Spa '10

Tai jeigu kokią "netyčia" KDE programą instaliavot, tai tikėtina, kad prisiuntė KDE bibliotekas ir dabar atnaujina.

A
  • 5 Spa '10

Žiauru, išbandai kokią programą ir tau grūda per prievarta

Gal kam po atnaujinimo šiandienos dingo Gimp ir nebesiinstaliuoja prašo libpoppler-glib4. O Synaptic neranda šito,

Nesuprantu aš ten jų, atnaujina, bet ištrina Gimp ir įdiegia gimp-data, o pačio Gimp nėra... kokiu tikslu...

R
  • 5 Spa '10

@abrius rašė:
Žiauru, išbandai kokią programą ir tau grūda per prievarta

Čia matai yra toks atvejis, kuris buvo neperseniausiai aptartas- yra programų priklausomybės (papildomi paketai), be kurių ji negali veikt.

D
  • 5 Spa '10

Man atnaujino duomenis susijusius su gimp'u irgi, bet viskas veikia idealiai po atnaujinimo.

A
  • 6 Spa '10

Nesuprantu kaip vykdyti paiešką visame sisteminiame diske. Anksčiau paspaudus ant padidinimo stiklo leisdavo ieškoti po visa diską failų, dabar kažkur kitur nukreipia. Žinoma yra terminalo programa locate. Bet kur dingo gui būdas.

R
  • 7 Spa '10

@abrius rašė:
Nesuprantu kaip vykdyti paiešką visame sisteminiame diske. Anksčiau paspaudus ant padidinimo stiklo leisdavo ieškoti po visa diską failų, dabar kažkur kitur nukreipia. Žinoma yra terminalo programa locate. Bet kur dingo gui būdas.

Kad žinok ir toliau viskas sekmingai veikia. Kažką prigaminai turbūt

E
  • 7 Spa '10

Kokius esminius skirtumus jau pastebėjot nuo 10.04?

A
  • 8 Spa '10

@raimeksas rašė:

@abrius rašė:

Kad žinok ir toliau viskas sekmingai veikia. Kažką prigaminai turbūt

Nieko švariai reikės persidiegti.

S
Shookees
Paulius
  • 9 Spa '10

Nu ką teoriškai lietuviai jau turėtų gauti stable versijos download link'ą ;D

S
  • 10 Spa '10

gaila, kad teorija nuo praktikos visada atsilieka

@Shookees rašė:
Nu ką teoriškai lietuviai jau turėtų gauti stable versijos download link'ą ;D

S
  • 10 Spa '10

Sekmadienis, 10.10 pusė dešimt, bet dar 10.10 dar nesimato

E
  • 10 Spa '10

pas mus 12val turetu iseit, nes lyg ir 10val GMT laiku iseit turetu

E
  • 10 Spa '10

Tai įdomu ar pasirodys mūsų laiku 10:10, ar kokiu... Galėtų šiaip duoti pagal vietinį laiką atsisiuntimo nuorodas. Būtų įdomu

S
  • 10 Spa '10

kaip tycia tokiu laiku reik isvaziuot man teks matyt arba isvaziavima kiek nusikelt, nes nekantrauju (kaip ir daugelis cia esanciu ) arba jau veliau zaist
kol kas nieko nematyt

@EwuldoXX rašė:
pas mus 12val turetu iseit, nes lyg ir 10val GMT laiku iseit turetu

R
  • 10 Spa '10

Beveik įsitikinęs, kad bus pavakary tiktai Dažniausia taip būdavo iki šiol. Kas turėjo betas, jau tikriausia džiaugiasi galutine versija.

S
  • 10 Spa '10

blogio pranasas
bet greiciausiai tiesa. anksciau irgi tik popiet i pavakare pavykdavo parsipust.

@raimeksas rašė:
Beveik įsitikinęs, kad bus pavakary tiktai Dažniausia taip būdavo iki šiol. Kas turėjo betas, jau tikriausia džiaugiasi galutine versija.