Vodafone modem: K3765

B
  • 27 Geg '10

Žodžiu naudoju ubuntu 10.04 esu zalias ant ubuntu bet seip esu dirbes su linux bet labai senai reik instalint ta modema bandziau ivairius variantu niekas nepadeda nu wiska susiinstalina atisuncia bet neranda to device. Bandziau net su oficialiu bites giuldu bet irgi nepavyko gal kazkas padetu kazka? naudoju amdx64 versija ubuntu. any ideas? gal as kazka ne taip darau ar pns.

1) Prijunkite kompiuterį prie interneto.
2) Inicijuokite programin÷s įrangos distribucijos atsisiuntimą naršykl÷s adreso laukelyje įvesdami adresą:
   https://forge.betavine.net/frs/?group_id=12
3) Paleiskite terminalo komandinę eilutę ir įveskite tokias komandas, kad išarchyvuotum÷te atsiųstą
   programin÷s įrangos distribuciją ir prad÷tum÷te diegimo procesą:
   sudo   dpkg -i ozerocdoff_0.4-2_i386.deb
   sudo   dpkg -i usb-modeswitch_0.9.7_i386.deb
   sudo   dpkg -i vodafone-mobile-connect_svn20090615_all.deb
   sudo   apt-get install –f
4) Paredaguokite vmc-usb_modeswitch-eject.sh failą. Redagavimui galite naudoti standartinį “Gedit”
   teksto redaktorių. Terminalo lange įveskite komandą ir failo pakeitimo komentarus:
   sudo gedit /usr/sbin/vmc-usb_modeswitch-eject.sh
   # Standard SCSI eject
   #usb_modeswitch -v ${VID} -p ${PID} -M
   5553424312345678000000000000061b000000020000000000000000000000 -R 1
   # Storage passthrough
   usb_modeswitch -v ${VID} -p ${PID} -M
   55534243123456782400000080000C85000000240000000000000000000000 -R 1
   Išsaugokite failo pakeitimus.
5) Perkraukite kompiuterį.
6) Prijunkite Vodafone K3565-Z modemą prie kompiuterio USB jungties ir truputį palaukite (1-5min).
7) Turi pasirodyti automatinis langas “Mobile Broadband Connection”. Iš tiek÷jų sąrašo pasirinkite “Bit÷”
8) Nueikite į System > Preferences > Network Connections > Mobile Broadband ir paredaguokite
   reikiamus parametrus (įveskite PIN kodą, jei SIM kortel÷ apsaugota PIN kodu ir kt.)
9) Prisijunkite prie interneto per USB modemą: paleiskite “Gnome” panelę ir junkit÷s prie interneto. Jei
   prašoma vartotojo vardo ir/ar slaptažodžio, palikite tuos laukus tuščius.

cia jei ka bites giuldas. viskas ok tik man uzkliuvo punktas:
9) Prisijunkite prie interneto per USB modemą: paleiskite “Gnome” panelę ir junkit÷s prie interneto.
kur rast ta gnome panele? ir kaip suprantu po to restarto turetu wodafonas atsirast prie connections taip?(bet man neatsiranda :O)
is anksto dekoju nepykit ant zaliu

P
  • 27 Geg '10

A tau sunku dokumentaciją atsidaryti, gi parašytas visas straipsnis kaip prijungti ir kaip rašo foruman taip rašo, atsiversk dokumentaciją ir rasi kaip prijungti.

B
  • 27 Geg '10

as ta dokumentacija diena nakti skaitau tu man zaliam geriau parodyk nes as neraukiu dar apie ka cia sneka as tau ta dokumentacija ir wisa duk atmintinai galiu padiktuot net pc turiu parsisiuntes 3 dienas ieskau suprask kad kazkada ir pats zalias buvai

B
  • 27 Geg '10

plius jei turejai omenyj sita http://www.ubuntu.lt/wiki/Vodafone_Mobile_Connect tai irgi bandziau wiska as bandziau bet kazkas negerai paprasciausiai jo po wisu idegimu neptinka neatsiranda tas uzrasas wodafone ar panasiai ir neikertu kame problema 4 ivairiusbudus bandziau neikertu nei wienas

P
  • 27 Geg '10

Ai ryt pažiūrėsim, jau laikas eit miegot.

B
  • 27 Geg '10

na bucia labai dekingas

P
  • 28 Geg '10

parašyk man į skype (karosas38)

B
  • 4 Bir '10

tu geriau man i pm nr parasyk savo ir pasuksiu susitarsim kada tau patogiau pakonsultuot kad ir as buciau prie pc

B
  • 4 Bir '10

fsio radau ka ieskojau 2 saw kaip pasijungti mano modemą weliau imesiu totoriala kaip ir kas

V
  • 26 Lie '10

Na ir? Kur tutorialas?
aš irgi žalias net iki mėlynumo. vargstu aš su tuo vodafonu jau 4 mėnuo, nieks nepadeda.matyt jiems viskas tiesiog gavosi, o man ne.
Žodžiu- labai padėtum, jei pasidalintum patirtimi, kaip tu jį "padarei"

V
  • 2 Rugp '10

Sveiki,

padėkit kas nors!

pasidariau viską kaip bitė sakė ir betavine mokina.

Vodafone aplikacija atsirado, tik jis mano modemo nemato (jo nėra tarp "known devices") . Kas toliau? padėkite!

M
  • 2 Rugp '10

kas pas tave ubuntu ar kubuntu ?
kai ijungi ubuntu ir pajungi modema, spaudi ant kompaktuko(kuris atsiranda) su desiniu pelytes mygtuku isimti, po keletos sekundziu turi atrasti
toliau viskas paprasta...
kubuntu, spaudi ant ikonos apacioje desineje (usb zaibas nupiestas)
paskui ant tuscios vietos su desiniu pelytes mygtuku spaudi rodyti paslieptus irenginius
kai atsiras papildomas irenginys 2 kartus paspausk isimti ir po keliu sekundziu matys modema, na toliau vel viskas paprasta...
ps. istrink visas ten betavine ar dar ten kitas nesamones, niekam ju nereikia

V
  • 4 Rugp '10

Monstrui:
pas mane Ubuntu 10, tiksliau Baltix 4.2 su Ubuntu.
dabar po žingsnelį:

kai ijungi ubuntu ir pajungi modema, spaudi ant kompaktuko(kuris atsiranda)

<čia tipo, jei modemą pamato kaip usb laikmeną?

su desiniu pelytes mygtuku isimti, po keletos sekundziu turi atrasti

< o čia turbūt unmount tą laikmeną reikia?

toliau viskas paprasta...

< na mes dar pažiūrėsim, ar toliau paprasta

ps. istrink visas ten betavine ar dar ten kitas nesamones, niekam ju nereikia

< tiek dirbausi ir forumu perskaičiau, kad gaila dabar

K
  • 5 Rugp '10

taip ir nesupratau,pasijunge tau tas modemas ar ne?

M
  • 6 Rugp '10

Virgis66
kartais yra paprasciau nei atrodo
jei reikia tik interneto, tai visokiu kitu programu nereikia...
jei man veikia, turi ir tau veikti
kai irasai tas papildomas programas, buna isvis jokio medemo nebemato, tai trink

P
  • 6 Rugp '10

@monstras rašė:
Virgis66
kartais yra paprasciau nei atrodo
jei reikia tik interneto, tai visokiu kitu programu nereikia...
jei man veikia, turi ir tau veikti
kai irasai tas papildomas programas, buna isvis jokio medemo nebemato, tai trink

Taip taip taip, susimečiau, vau , o kur dingo modemas , tai pusė dienos veltui nuėjo, o tiek būčiau padaręs .

V
  • 11 Rugp '10

Sveiki,

aišku nieko nesigauna. jusų paklausai, tai kaip microsofto helpas: turi veikt , jei ne tai kreipkis į tinklo administratorių... O jei tas administratorius esi pats?

Nuo pradžių:

  1. Išmečiau visus betavinus, matau modemą kaip usb raktą. atjungiu jį (saugiai išimt neduoda, ten kažkas 10 eilučių parašyta, su cache error) tada atsiranda ZTE MMC drive, nors kortelės nėra modeme. Bandau "saugiai jį pašalinti" bet meta klaidą ir neduoda.

Monstras rašo "turi atsirasti". kur ir kas turi atsirasti? Kur man priėjimo prie to modemo ieškoti?

K
  • 11 Rugp '10

http://www.betavine.net/bvportal/resources/datacards/os
as ant ubuntu 10.04 pajungiau pagal ten esancias nuorodas.

V
  • 11 Rugp '10

aš ką tik visa tai išmečiau, nes monstras liepė ir neveikė. Vodafone mobile connect opcija buvo, bet mano modemo neatpa“indavo. beje pas mane K3565-z modemas, bet manau kad nelabai čia skirtumas yra

M
  • 12 Rugp '10

@Virgis66 rašė:
aš ką tik visa tai išmečiau, nes monstras liepė ir neveikė. Vodafone mobile connect opcija buvo, bet mano modemo neatpa“indavo. beje pas mane K3565-z modemas, bet manau kad nelabai čia skirtumas yra

pas mane tas pats modemas
reikia ten viska istrinti, ne tik betavine, bet modestvist ir dar kaska ka reikejo irasyti, na nepamenu kas
gali pabandyti isidejus ubuntu cd, ir paleisti kompa is jo(neirasant)
jau ten turi veikti modemas
atsiranda kompaktukas, spaudi isimti, saugiai nereikia
po kiek laiko turi tavo modema pamatyti kaip mobiliaka
turi viskas veikti, ka tik tycia bandziau