Prisijungti

Problema su mobiliuoju internetu per bluethoof adapteri.

• 14 Lie '10

Ryt dar parašysiu į suportą pirmiau, nors aš jy atsakymą nunaučiu - "eik naudotis vindovs".

• 24 Lie '10

Baige daveikti jau mane tas telefonas.
Pirmiau pasirodo klydau, jis atpažįstamas linuxo, kaip ir priklauso, buvo blogai sukonfiguruotas prisijungimas per mano klaidą.
Bet dabar dar įdomiau:
prijungus prie USB, jis prisijungia prie tele2 GPRS interneto. Pasijungi krauna. Bet praeina ne daugiau minutės ir stop. Rodo jog internetas prisijungtas, telefonas rodo, jog EDGE rišys yra, bet nieko nekrauna. Tiesiog rodo, jog bando krauti ir po to "klaida".

• 24 Lie '10

logai:
messages, syslog?

• 3 Rugp '10

Pagaliau pavyko prisėsti prie kito kompiuterio su internetu, tai įkeliu logus messages ir syslog.
Įkėliau juos šios dienos, įjungus kompiuterį iškart jungiau internetą, kaip visada prisijungė iš 3 karto atrodo, internetas paveikė kažkur nepilną minutę laiko ir nustojo krauti, nors tiek telefonas, tiek kompiuteris rodo jog prisijungta ir EDGE ryšys veikia.

• 3 Rugp '10

Į mano rašymą daug nekreipk.
Kas man nepatiko. Sistema atpažįstą, kaip CD-ROM-ą?

Aug 3 17:12:55 donatas-laptop kernel: [ 75.289076] scsi 7:0:0:0: CD-ROM LGE mobile 1.0 PQ: 0 ANSI: 0

Čia neaišku.

Got failure code 148: Unspecified GPRS error

Manau @karozzia pamatys ir atrašys sprendimą.

• 3 Rugp '10

Ten iš pradžių atpažįsta, kaip cd-rom, nes pirmiausia prijungus jį, jis atidaromas, kaip failų saugykla. Ten pačiame telefone yra saugojama windows programos skirtos prisijungti prie interneto ir kt (LG internet kit ir LG PC suite).
Tada palaukus apie 30 sekundžių, šitas vadinamas cd-rom atjungiamas, ir tuomet sistema jį atpažįsta, kaip modemą ir tuomet leidžia prisijungti.

• 3 Rugp '10

@donatas_s rašė:
Ten iš pradžių atpažįsta, kaip cd-rom, nes pirmiausia prijungus jį, jis atidaromas, kaip failų saugykla.
Tada palaukus apie 30 sekundžių, šitas vadinamas cd-rom atjungiamas, ir tuomet sistema jį atpažįsta, kaip modemą ir tuomet leidžia prisijungti.

Čia apie tokią problemą , kaip usb-modemas atpažįstamas CD-rom, esu išvertes iš žurnalo Linux Format. Ten yra kaip automatizuoti atjungimo procesą.. Pats nebandžiau.
viewtopic.php?f=2&t=5639

• 3 Rugp '10

Ačiū, reiks pažiūrėti, bet žinoma pirma reiktu pasidaryti, kad veiktu pats internetas

dz0
  • 4 Rugp '10

man tai patiko
http://www.ubuntugeek.com/blueman-bluet ... buntu.html
kažkaip terminalo komandos nesužavėjo, o šis veikė (atrodo) be priekaištų su sony ericson - net'ą duoda prisijungti/pasirinkti per standartinį ubuntu network-manager'į.

• 4 Rugp '10

Na čia variantas per Bluetooth jungti, o man reiktu šiuo metu per USB kabelį.
Esmė ta, kad internetas tai prisijungia, bet po to kažkas nutinka.

• 29 Sau '13

Pas mane problema per usb laidą neina prisijungti prie interneto naudojant telefoną nokia Asha 202 DUAL SIM. Kame kampas?
Telefone išmeta klaidą-paketinių duomenų ryšys negalimas.
Ačiū už patarimus iš anksto.

Atsakyti