Neveikia internetas

X
  • 21 Bir '10

Instaliavau Ubuntu 10.04 - nebuvo interneto(nei per kabeli nei wireless). Kazkodel pagalvojau, kad galbut Kubuntu sios problemos netures, deja problema isliko. Pries tai esu naudojes Ubuntu 9.04 ir su internetu problemu neturejau. Skaiciau, kad isejus naujam linux kernel'iui buvo ijungtas IPv6 by default, tai gali buti problemos priezastis. Dabartine situacija tokia:
nslookup: veikia, grazina teisingus duomenys
ping(google.com): ~40ms, normaliai, internetas i uzsieni nera labai greitas
wireless: neveikia, nesurasyti driveriai
Konqueror: puslapiu visiskai neatidaro, meta klaida: "Connection to server refused"
apt-get arba betkoks kitas siuntimasis is interneto taip pat neveikia(connection timeout)
IPv6 isjungtas per grub nustatymus: 'ip a | grep inet6' nieko negrazina, anksciau grazindavo.
Yra routeris, kiti kompiuteriai per ji sekmingai prisijungia(naudoja Windows OS).
Gal yra galinciu padeti spresti sita problema?

K
  • 21 Bir '10

@Xwer rašė:
Instaliavau Ubuntu 10.04 - nebuvo interneto(nei per kabeli nei wireless). Kazkodel pagalvojau, kad galbut Kubuntu sios problemos netures, deja problema isliko. Pries tai esu naudojes Ubuntu 9.04 ir su internetu problemu neturejau. Skaiciau, kad isejus naujam linux kernel'iui buvo ijungtas IPv6 by default, tai gali buti problemos priezastis. Dabartine situacija tokia:
nslookup: veikia, grazina teisingus duomenys
ping(google.com): ~40ms, normaliai, internetas i uzsieni nera labai greitas
wireless: neveikia, nesurasyti driveriai
Konqueror: puslapiu visiskai neatidaro, meta klaida: "Connection to server refused"
apt-get arba betkoks kitas siuntimasis is interneto taip pat neveikia(connection timeout)
IPv6 isjungtas per grub nustatymus: 'ip a | grep inet6' nieko negrazina, anksciau grazindavo.
Yra routeris, kiti kompiuteriai per ji sekmingai prisijungia(naudoja Windows OS).
Gal yra galinciu padeti spresti sita problema?

Ką sako:

ifconfig
route -n
cat /etc/resolv.conf

?

% telnet www.google.lt 80
Trying 209.85.129.104...
Connected to www.l.google.com.
Escape character is '^]'.
GET /

Ką šitas sako? (tau reikia suvesti tik pirmą komandą be %, tada parašyti „GET /“
Ar veikia kiti servisai, išskyrus www, t.y. visokie skaipai, ssh, IRC, e-mail ir t.t.?

@VytautasR rašė:
isjunk ipv6:
http://hardc0l2e.wordpress.com/2010/05/ ... ntu-10-04/

Jis tai jau padarė. Perskaityk visą postą.

X
  • 21 Bir '10

VytautasR, Kashiukas - labai aciu uz atsakymus ir pagalba. As isjungiau Ipv6 tokiu budu koki susigooglinau - per grub ubuntu paleidimo opcijas. Nors pagal ta aprasyma viska padariau teisingai tai problemos neisprende. Vytauto duotas linkas(nezinau kaip jis ji rado) iskarto issprende problema.

K
  • 21 Bir '10

@Xwer rašė:
VytautasR, Kashiukas - labai aciu uz atsakymus ir pagalba. As isjungiau Ipv6 tokiu budu koki susigooglinau - per grub ubuntu paleidimo opcijas. Nors pagal ta aprasyma viska padariau teisingai tai problemos neisprende. Vytauto duotas linkas(nezinau kaip jis ji rado) iskarto issprende problema.

Keistas atvejis čia. Aš pats esu atjungęs IPv6 kernelio komandlaino pagalba (liaudiškai tariant, „per grub“). Bet ir su įjungtu IPv6 pas mane viskas veikdavo.

Anyways, kadangi mistinė bėda išspręsta, tai nesigilinsiu.;>

V
  • 22 Bir '10

Linka radau per google.
IPv6 knisa prota kai kuriem seniem rauteriam ir ypac rauteriam su neuptdeitintu softu gali tekt isjungt todel.