Linege2 paleidimas Ubuntu 10.4

B
  • 23 Bir '10

Instaliavau wine. Po to Lineage 2 Gracia Final. Leidžiant rašo : The game may not be consistant because AGP is deactivated. Please activate AGP for consistency. Paspaudžiu OK. Pasileidžia žaidimas. Prisijungimo lange ant mygtukų jokių užrašų, ten kur suvest login ir psw rašant nieko nesimato. Suvedu prisijungimo duomenis pasleidžia game. Ten vel jokių raidžiu nerodo meniu ir chato languose. Kaip išsprest šitą problemą?

B
  • 23 Bir '10

tu greciausiai neisidiegei winetricks ir reikiamu papildymu lineage zaidimui wa tavo versijai pasiskaityk ka raso http://appdb.winehq.org/objectManager.php?sClass=version&iId=15444

ir su tokiais dideliais zaidimais daug problemu nes linux nepritaikyti lost grajam taip kad gali tekt zaidimam laikyt win

S
  • 23 Bir '10

http://akmc.lt/playonlinux-windows-plat ... -aplinkoje

Diegti rankiniu būdu, nes dar nėra Lineage script'o.

B
  • 23 Bir '10

@sigis rašė:
http://akmc.lt/playonlinux-windows-platformai-skirtos-programos-ir-%C5%BEaidimai-ubuntu-aplinkoje

Diegti rankiniu būdu, nes dar nėra Lineage script'o.

skaiciau kad losiant per ta playonLinux platforma kompa ziauriai stabdo

B
  • 23 Bir '10

Radau problemos sprendimą. Užteko iš windows paimti tahoma.ttf šriftą (c:/windows/fonts) ir nukopijuoti į /.wine/drive_c/windows/fonts ir problema išsisprendė.

B
  • 23 Bir '10

na as ti interlude naudoju man wiskas uzsikrauna tik neina i serw pasijunkt kai paspaudziu prisijungti ismeta crit eror su kazkokiu general protect failure

K
  • 27 Bir '10

@Blaivas rašė:
na as ti interlude naudoju man wiskas uzsikrauna tik neina i serw pasijunkt kai paspaudziu prisijungti ismeta crit eror su kazkokiu general protect failure

GameGuard. Dėl to.

J
  • 17 Lie '10

@Blinda rašė:
Radau problemos sprendimą. Užteko iš windows paimti tahoma.ttf šriftą (c:/windows/fonts) ir nukopijuoti į /.wine/drive_c/windows/fonts ir problema išsisprendė.

Na man reikejo dar tahomabd.tff failiuka permest vien tahoma.ttf nepadejo.

J
  • 17 Lie '10

Taigi visgi vel beda. Anas serveris atsinaujines ir zinoma prisijungt nebegalejau, taigi atsisiunciau kita clienta L2 (Beyondas, kas zinot). Dabar bandau leist per wine tai nieko ir neivyksta parodo kelias sekundes kad krauna ir vsio. Pagelbekit.

P
  • 17 Lie '10

Per terminalą leisk, tada žiūrėk kokią klaidą išmes, klaidos pranešimą padėk čia.

M
  • 17 Lie '10

o kas nors bande per virtualbox
isirasai xp ir eksperimentuoji

K
  • 17 Lie '10

kiek žinau. O tiksliau kiek pastebėjau, tai tas gameas, labai imlus RAMams. Pas mane jis rydavo apie 1gb.
Pabandom įsivaizduot kaip jis suksis, po defaultu pakuroje vboxe, kur po default išskiria 256mb (jei neklystu) RAMų :smile:. Ar bandai įsivaizduot kad eilinis naujokėlis konfiguruoja vboxą?

R
  • 17 Lie '10

Sunku įsivaizduot kad windows netu'ri...

K
  • 17 Lie '10

Arba.
Dar sunkiau isivaizduot, jog. dėl kažkokių priežaščių galvoja, jog per wine kažką pakurti yra GERIAU, nei pasikurt šalia windows`us ir neišradynėt dviračio

M
  • 18 Lie '10

@karrozia rašė:
kiek žinau. O tiksliau kiek pastebėjau, tai tas gameas, labai imlus RAMams. Pas mane jis rydavo apie 1gb.
Pabandom įsivaizduot kaip jis suksis, po defaultu pakuroje vboxe, kur po default išskiria 256mb (jei neklystu) RAMų :smile:. Ar bandai įsivaizduot kad eilinis naujokėlis konfiguruoja vboxą?

na kad virtualbox gali ir daugiau to ram atpjauti
svarbu jos tureti reikia
esu ir 512, ir 1,5 gb atseges, veikia
tik nesu bandes zaidimu rasineti

J
  • 19 Lie '10

Stai ka ismete :

nerimas@nerimas-desktop:~$ '/media/9CFAAD5BFAAD3286/Games/L2 Gracia Final/system/l2.exe'
fixme:toolhelp:CreateToolhelp32Snapshot Unimplemented: heap list snapshot
err:seh:setup_exception_record stack overflow 1132 bytes in thread 0009 eip 7bc3ed88 esp 00230ec4 stack 0x230000-0x231000-0x330000