kubuntu neįsidiegia

V
  • 25 Bir '10

Kubuntu iš CD startuoja, bet, matyt, leidžiantis Xasm pakimba. Bandžiau kitus užkrovimo varijantus iš meniu – neką padeda.
Šiaip norėjau įsidiegti kubuntu trinity (su kde3), tai nei 9.10, nei 10.04 neina. Bandžiau net ir paprastą kubuntu (su kde4) – tas pat. Nors kai diegiausi kde4 atskirai, normaliai įsidiegė. Bandžiau, įsidiegti kde3 ir atskirai – tai besidiegiant užlūžo ubuntu, ir toliau jau normaliai nebesikrovė (po X startavimo užšaldavo kompas). Teko per naują viską diegtis. Aišku, tikriausiai, galima buvo ir pasitaisyti... ale kad nelabai pratęs ingliškus manualus skaitinėti...
ubuntu ir xubuntu normaliai diegiasi an kompo.

R
  • 25 Bir '10

Yra panašiem atvejam alternate cd. Ten instaleris tekstinis, bet lengvai suprantamas.

K
  • 27 Bir '10

Gaila, jog sudaužiau savo krištolinį rutulį, todėl turiu paklausti tavęs - kas per video korta (jeigu čia tikrai bėda su Xorg)?

V
  • 27 Bir '10

Apgailestaudamas dėl tamstos rutulio pranešu, kad vaizdo plokštė:
nvidia geforce mx 4000, 128 MB DDR 64BIT, 8x AGP.

K
  • 27 Bir '10

@vardulis rašė:
Apgailestaudamas dėl tamstos rutulio pranešu, kad vaizdo plokštė:
nvidia geforce mx 4000, 128 MB DDR 64BIT, 8x AGP.

Ar „alternate“ cd negelbsti?

V
  • 28 Bir '10

Alternatyvios nebandžiau dar. Ant ubuntu 10.04 kde3 susidiegiau...
bandausi, šiaip gan vikriai sukasi, vikriau nei gnomas, tik jau susireguliuoti tai sudėtinga – tų nustatymų prikišta be saiko ir tvarkos.

V
  • 28 Bir '10

KDE3?
Cia jau senas reikalas ta 3 nieks jos nebekuria daugiau ir visiem nusibodo: imk 4.4

V
  • 28 Bir '10

Jau išbandžiau, nepatiko nei 3, nei 4 (prieš desėtką metų teko padirbėti su KDE, tik tas senasis padoresnis buvo nei šitie monstrai)
Ketvirtas gražiai atrodo, ale stabdis irgi geras.
Man ko nors paprasto, patogaus ir greito reikia, na tokio, kaip XFCE.
Taigi prie pastarojo ir apsistojau.
Gaila QT pagrindu lengvos KDE alternatyvos jokios (gyvos) nėra.
Nors gnome, aišku išbaigtesnis, betgi ir stabdis neblogas.
Kompas ne pirmos jaunystės, o ir su sąsaja pabosta greit žaistis...
...tai va, toks pasiūlymas „an karšto“:
nuportuotų kas KDE 2 an QT4, vat ir būtų lengva QT langų valdyklė, ek! kas?

V
  • 28 Bir '10

Daugumai atrodo, kad KDE 2 ne kaip atrodo. ten kaip kaip visu milimi 95 windosai gi. Kitas dalykas, kad nuportintu ant QT4 tai ir reikalavimai butu nuportinti nuo KDE 4.

Reali iseitis nusiimt pribumbasus nuo 4 ir bus kaip 2 su qt4.

V
  • 29 Bir '10

Aha! tai kad ne taip paprasta tuos pribumbasus visus išjungti, kiek buvo galima iš prieinamų nustatymų atjungiau ir vistiek kde4 liko lėtesnis nei gnome.

V
  • 29 Bir '10

KDE forume yra daug temu apie KDE 4.x daryma lengvesn. Pvz:
http://forum.kde.org/viewtopic.php?f=15&t=62284

R
  • 29 Bir '10

Pas mane, kai neveikia jokie kwin efektai (nėra skaidrių skydelių, šešėlių ir t.t., tai skirtumo nuo gnome nelabai matau. Apylygiai kažkur. Tai paprasčiausia būtų bent juos išjungt.
Dėl KDE 3.5. Nostalgijos kamuojamas pernai buvau įsidėjęs 9.10 KDE 3.5 , bet pasirodė keistai nestabili.

S
  • 1 Lie '10

O man kita problema - nusprendžiau isbandyti kubuntu. Parsisiunciau iso failą is kubuntu.com, irasiau į diską (esu diegus ir linux mint ir ubuntu kelis kartus - viskas veikdavo puikiai). Idedu į pc, perkraunu, sulaukiu kol pasikeaus, tada įdiegti kubuntu, viską suvedu, isiraso, lyg ir viskas gerai, atiduoda diską, spaudziu enter, rebootina, kraunasi kubuntu ir toj vietoj, kai jau turetu atsirast grafinė aplinka, sekundei atsiranda juodas ekranas ir vėl is naujo krauna, bet tik nuo tos vietos, kai atsiradineja tie keturkampiai paveiksliukai ( nežinau kaip vadinasi xD ), kelias akimirkas kraunasi, tada vėl juodas ekranas ir vėl ir vėl... Bandžiau is naujo įrašyti į diską iso failą, bet kažkodėl leido tik dviem Greičiais - 4x ir 10x, rinkausi 10x ir vėl lygiai tas pat. Gal vistiek per greitai ir problema tame? Ar čia kas nors kito?..

R
  • 1 Lie '10

Patikrint reiktų live cd nuo klaidų (yra tokia opcija prieš kraunantis).

M
  • 2 Lie '10

na man reikejo perrasyti
ir tas pats, net nepasileidzia
bandziau su 2 pc(daugiau neturiu) irasineti, vistiek nesiseka
ps. na kai bus laiko reikes vel pabandyti
dar patarciau, jei pc dvd-rom, rasyti i dvd
geriau nuskaito nei paprasta cd