Prisijungti

Kažką pridirbau su Google Earth

Giedrius JociusGiedrius Jocius
  • 3 Lie '10

Bandžiau instaliuoti paprasčiausiai parsisiuntęs Google Earth for PC, Mac or Linux . Lyg ir instaliavau šiaip taip viską iš eilės bandydamas. Sukasi labai lėtai, pradeda krautis su pastabom, kad reikia pabandyti persijungti ir meta tokią lentelę:
Please complete the login window first if it's shown in front.

You are starting Google Earth in 'OpenGL Software Emulation' mode, which will work but runs more slowly. We recommend you try 'DirectX' mode for the best Google Earth experience.
Would you like to switch to 'DirectX' mode?
Tada persijungiu į directx, tačiau vis tiek dirba tragiškai.
Bandžiau išsistaliuoti it lygtai niekur nebėra, nei ubuntu programų centre, nei synaptic, bet yra aplications/internet .

Norėčiau visai išsinstaliuoti ir bandyti susitvarkyti iš naujo, bet neberandu, kur ta programa yra .
Gal galit pagelbėti arba sutvarkyti jau esančią versiją, ar gal geriau perinstaliuoti?

• 3 Lie '10

Tai čia gal per wine instaliuoji?

• 3 Lie '10

draiverius vaizdo pasitikrink ir isvis kokia ta vaizdo plokste ? gal ati? ;]

• 4 Lie '10

Aš „google eath“ naudoju parsisiuntęs iš google .bin failiuką ir per terminalą jį sudiegiau, diegė gan ilgokai, bet man ne vaizdais pasigrožėti reikėjo, o matyti orus savo apylinkėse, na, bet rezultatu nenusivyliau, matau viską gerai ir programa tik vieną kartą kažko strigo, bet jau numanau dėl ko, šiandien bandysiu tvarkyti šią klaidą.

• 4 Lie '10

Atsisiųskit „Ubuntu Tweak“ arba pridekit „Medibuntu“ repą ir instaliuokit „Google Earth“. Linuxe nenaudojamas DirectX , o - OpenGL.

• 4 Lie '10

Na, Vladai, man jis veikia kaip dera, net jis lietuviškas (windows only english and russan((kitų nemoku)bent prieš pusę metų tai tik tiek mokėjo ką supratau)), o iš lhmt parsisiunčiau failiuką ir nesiskundžiu, tad nematau prasmės dar kažką maigyti su diegimu, o strigo dėl to kad nedalijo proceso tarp dviejų branduolių, jau radau problemos sprendimą tik kad labai jau laiko neturiu jį pritaikyti.

• 5 Lie '10

@pencininkas4 rašė:
Aš „google eath“ naudoju parsisiuntęs iš google .bin failiuką ir per terminalą jį sudiegiau, diegė gan ilgokai, bet man ne vaizdais pasigrožėti reikėjo, o matyti orus savo apylinkėse, na, bet rezultatu nenusivyliau, matau viską gerai ir programa tik vieną kartą kažko strigo, bet jau numanau dėl ko, šiandien bandysiu tvarkyti šią klaidą.

Pabandžiau ir aš dar kartą atsiųsti, o po to dar radau tokią nuorodą ir padariau, kaip surašyta :http://www.techdrivein.com/2010/06/install-google-earth-in-ubuntu-1004.html
Tai dabar turiu du google earth interneto direktorijoje ir abudu veikia labai lėtai, palyginus su windows (vis dar neišsintaliavau).
Ar normalu, kad veikia lėčiau, nei iš windows, ar čia dar ką nors ne taip padariau? Kai instaliavau, tai rašė, kad kai kuriuos failus ištrins, tai maniau, kad išmetė anksčiau instaliuotą versiją, bet man regis, kad dabar yra dvi...

• 6 Lie '10

@Vladasl rašė:
Atsisiųskit „Ubuntu Tweak“ arba pridekit „Medibuntu“ repą ir instaliuokit „Google Earth“. Linuxe nenaudojamas DirectX , o - OpenGL.

Nelabai kas čia man paaiškėjo, nes nežinau, kas tai yra repas ir kur jį pridėti...

• 6 Lie '10

@notall rašė:
draiverius vaizdo pasitikrink ir isvis kokia ta vaizdo plokste ? gal ati? ;]

Gal galėtum surašyti kaip tai padaroma? Nelabai ką išmanau apie kompiuterio padarymą, nes iki šiol nereikėjo.

• 6 Lie '10

@Giedrius Jocius rašė:
Nelabai kas čia man paaiškėjo, nes nežinau, kas tai yra repas ir kur jį pridėti...

Atsisiųsk Ubuntu-Tweak.
http://ubuntu-tweak.com/
Tada paleidžiam Tweak.
Source Center>Multimedia>Medibuntu. Unlock >uždedam varnelė> atnaujint. Aplication>Internet>Googleearth>uždedam varnelė>Pritaikyt.
Viskas
P.S. Repas - repozitarijus (angl. repositories).

• 6 Lie '10

@Vladasl rašė:

Šiaip tai programinės įrangos saugykla.

• 7 Lie '10

@Vladasl rašė:

@Giedrius Jocius rašė:

Atsisiųsk Ubuntu-Tweak.
Tada paleidžiam Tweak.
Source Center>Multimedia>Medibuntu. Unlock >uždedam varnelė> atnaujint. Aplication>Internet>Googleearth>uždedam varnelė>Pritaikyt.
Viskas

Lygtai viską padariau, kaip parašyta, bet man atrodo, kad niekas nepasikeitė - veikimo greitis tas pats (žymiai prasčiau veikia, nes paleidžiant iš windows), ir meta lentelę su siūlymu paleisti iš directx mode.
Gal reikėjo pirma išmesti anksčiau instaliuotą versiją?
Ar čia turėjo patobulėti ta buvusi?
Dar dabar turiu dvi nuorodas į programos paleidimą : applications/internet/google earth ir dar vienas google earth. Kaip vieną pašalinti, nerandu.

• 7 Lie '10

Pas pati, Ubuntu kartais instaliuotas ne per WUBI?
Google Earth per abi nuorodas leidžiasi?
Panaikint galimą Sistema>Nustatymai>pagrindinis meniu, ten internetas nuimsi vieną varnelė nuo google earth ir nebebus meniu dviejų nuorodų.

• 7 Lie '10

@Vladasl rašė:

@Giedrius Jocius rašė:

Atsisiųsk Ubuntu-Tweak.
Tada paleidžiam Tweak.
Viskas

Lygtai viską padariau, kaip surašei. Bet nelabai kas pasikeitė - dirba žymiai lėčiau, nei iš windows. Gal taip turi būti? Nors šiaip kompas žymiai greičiau dirba Ubuntu. Tik earth žymiai lėtesnis ir dabar turiu dvi nuorodas applications/internet/ google earth ir dar vienas google earth. Ir abudu pasileidžia, gal čia ta pati programa, tik dvi nuorodos?

• 7 Lie '10

@Vladasl rašė:
Pas pati, Ubuntu kartais instaliuotas ne per WUBI?
Google Earth per abi nuorodas leidžiasi?
Panaikint galimą Sistema>Nustatymai>pagrindinis meniu, ten internetas nuimsi vieną varnelė nuo google earth ir nebebus meniu dviejų nuorodų.

Varnelę nuėmiau, nuoroda liko viena.
O kas tas wubi?
Gal būtų geriausia visai išinstaliuoti tą google earth ir vėl instaliuoti iš naujo?
Tik nežinau, kaip tą padaryti.

• 7 Lie '10

Wubi - Ubuntu instaleris, Windows naudotojams.

• 7 Lie '10

@karrozia rašė:
Wubi - Ubuntu instaleris, Windows naudotojams.

Dabar aš windows praktiškai nebenaudoju, nebent jei ko negaliu padaryti iš Ubuntu. O tai gali būti, kad pasileidžia google earth, kuris suinstaliuotas windows?
Nes aš šiuo metu turiu abi operacines ir visos programos yra ir windowsinės ir dabar keletas linux?

• 7 Lie '10

Na nepyk, bet tavo paskutinio posto, visiškai nesupratau, tai įtariu, kad tu paleidęs ubuntu per wubi, tai gali nevarkt, nieko nebus ir google eath manau tau niekaip normaliai neveiks per wubi, imi ir normaliai įsirašai Ubuntu, visas priklausančias tvarkykles ir tada žiūri...

• 8 Lie '10

@donatas_s rašė:
Na nepyk, bet tavo paskutinio posto, visiškai nesupratau, tai įtariu, kad tu paleidęs ubuntu per wubi, tai gali nevarkt, nieko nebus ir google eath manau tau niekaip normaliai neveiks per wubi, imi ir normaliai įsirašai Ubuntu, visas priklausančias tvarkykles ir tada žiūri...

Ubuntu atsisiunčiau ir įsirašiau į diską. Po to paleidau iš disko - pradžioje pabandymui tik iš cd ir paleisdavau, o vėliau instaliavau į kompą. Kol buvo instaliuoti vien windows, naudojau vieną diską c. Prieš instaliuojant Ubuntu diską padalinom ir viena dalis kaip ir liko windows, o kita palikta Ubuntu. Dabar galvoju windows visai išmesti, nors šiek tiek baisu ir gaila, nes viskas legalu ir pripirkta antivirusinių dviems metams ir anglonas legalus, kuris greičiausiai neveiks Ubuntu. Dar nepabandžiau.
Kiek suprantu, jei ubuntu leisčiau per wubi, tai reiktų pirma užkrauti windows ir po to paleisti ubuntu? Aš windows visai nepaleidinėju, pasikrauna tiesiai Ubuntu.

• 8 Lie '10

Su wubi vyksta maždaug taip: http://blog.cyphermox.net/2010/06/wubi- ... ndows.html
Čia senesniems ubuntu naudotojams, išgirdus apie naujų keistas bėdas (taip atrodo, nes daug klausimų atsiranda ) kyla tuoj įtarimas, kad ubuntu instaliuotas nenormaliai (per WUBI)
Beja Anglonas ubunte veikia beveik puikiai: http://www.ubuntu.lt/wiki/Anglonas
Gidas gal painus, bet tik copy/paste tereikia.

Atsakyti