PlayOnLinux

K
  • 24 Lie '10

Sveiki, galit man kas nors paaiškinti apie šią programą, čia reikia turėti to žaidimo cd, (originalą) ? Kad įsirašyt žaidimą? ar kaip? Nu pvz, noriu įsirašyt Vicecity ant ubuntu 10.04, ir turiu įdėt cd, kad užmountintų ta programa jį ir įrašytų?

J
  • 24 Lie '10

Na taip, man rodos dar galima ISO uzmountint kazkaip.

V
  • 24 Lie '10

@Kacergis rašė:
Sveiki, galit man kas nors paaiškinti apie šią programą, čia reikia turėti to žaidimo cd, (originalą) ? Kad įsirašyt žaidimą? ar kaip? Nu pvz, noriu įsirašyt Vicecity ant ubuntu 10.04, ir turiu įdėt cd, kad užmountintų ta programa jį ir įrašytų?

Jei turi originalu CD problemų nebus. Užsimuotins automatiškai , kaip ir visus kitus - CD/DVD, nurodysi kelią, jei reiks įrašysi ir t.t.
Taip dar siūlau instaliuot cdemu apletą DT analogą.

K
  • 24 Lie '10

@Vladasl rašė:

@Kacergis rašė:
Sveiki, galit man kas nors paaiškinti apie šią programą, čia reikia turėti to žaidimo cd, (originalą) ? Kad įsirašyt žaidimą? ar kaip? Nu pvz, noriu įsirašyt Vicecity ant ubuntu 10.04, ir turiu įdėt cd, kad užmountintų ta programa jį ir įrašytų?

Jei turi originalu CD problemų nebus. Užsimuotins automatiškai , kaip ir visus kitus - CD/DVD, nurodysi kelią, jei reiks įrašysi ir t.t.
Taip dar siūlau instaliuot cdemu apletą DT analogą.

Gali išsamiau parašyt tą paskutinį sakiny kaip instiuot?

O iš ISO eitų?

V
  • 1
  • 24 Lie '10

1.```
sudo add-apt-repository ppa:cdemu/ppa

2.

sudo apt-get update
```
3.Synaptike gcdemu install.

  1. Ideti į skydelį >gCDEmu apletą.
    Taip, tu gauni du virtualius CD/DVD prievadus, o toliau viską išsiaiškinsi.
K
  • 24 Lie '10

@Vladasl rašė:
1.```
sudo add-apt-repository ppa:cdemu/ppa

2.

sudo apt-get update
```
3.Synaptike gcdemu install.

  1. Ideti į skydelį >gCDEmu apletą.
    Taip, o toliau viską išsiaiškinsi.

to gcdemu neįrašė..

V
  • 24 Lie '10

Kas klaidos? Pas tave KDE ar Gnome? Kartais palaukt reikią, kol apletą įkrauną.

K
  • 24 Lie '10

Šitą išmeta,be to bandžiau wormsus įsirašyt, tai įsirašė normaliai, bet kaip jungiau cd disko prašė, nors įdėtas.
Pas mane Gnome

V
  • 24 Lie '10

Instaliuok cdemu-demon. Pas man be problemų instalaivos per synaptiką, visas priklausomybės instaliavo.
worms ? Linuxe- Hedgewars worms stiliaus žaidimas.

K
  • 24 Lie '10

To ir neinstaliavo..
Žinau, bet aš šiaip bandžiau turėjau originalų diską

V
  • 24 Lie '10

Originalus diskas, irašytas ir prašo disko? Gal paleidi žaidimą neteisingai. paleisk per Programos>Worms(?)? Tiesiog nežaidžiu, nežinau.
PlayOnLinux-e WormsWorldParty 4.5 balo.

P
  • 26 Lie '10

kokie vormsai? pas save pabandysiu ir pasakysiu kaip ka daryt

K
  • 30 Lie '10

Worms world party

P
  • 3 Rugp '10

hem...galiu pasakyt kad del disko man tas pats pasidare. meginau ieskot cracku tai nepadejo. nezaisi wormsu ieskok nauju zaidimu

P
  • 10 Rugp '10

aš tai per Gmaut-iso prijungiu, o toliau viskas kaip iš cd. Jokių bėdų nėra buvę

P
  • 10 Rugp '10

tai ir per terminala puikiai mountina,deja praso disko. atrodo lyg crack reiktu