Problema su ubuntu 10.04 instaliavimu

B
  • 24 Lie '10

Pasikeiciau PC ir niekaip negaliu suinstaliuoti ubuntu 10.04 versijos. Viskas vyksta normaliai iki pasirenki kalba ir nurodai diegimo buda. Po to kompiuterio ekrane bega eilutes ir tiek. Kita karta praso komandinio teksto. As dar zalias, nezinau ka daryti. Su ubuntu 9.10 versija jokiu problemu su instaliavimu. Bet toj versijoje, neiseina pajungti vodafone modemo. 10.04 versijoje, tai padariau be problemu.

V
  • 24 Lie '10

Norėtus padėti, bet iš rašymo nesupratau. Išsprendžiam po vieną problemikę.

  1. Instaliavimas.

    Viskas vyksta normaliai iki pasirenki kalba ir nurodai diegimo buda.

Tai koki nurodai diegimo budą? Į pagalbą:
http://mantas.malcius.lt/ubuntu-linux-instaliavimas/
Kaip suskirstai diską į particijas, ar duodi visą hardą ?
2.> Po to kompiuterio ekrane bega eilutes ir tiek. Kita karta praso komandinio teksto.

Kokios rašomos klaidos? Gali būti dėl šiuo metu esančių karščių, hardo apsaugą jį atjungią ir instaliavimas nutrūkstą.

M
  • 25 Lie '10

@bornas rašė:
Pasikeiciau PC ir niekaip negaliu suinstaliuoti ubuntu 10.04 versijos. Viskas vyksta normaliai iki pasirenki kalba ir nurodai diegimo buda. Po to kompiuterio ekrane bega eilutes ir tiek. Kita karta praso komandinio teksto. As dar zalias, nezinau ka daryti. Su ubuntu 9.10 versija jokiu problemu su instaliavimu. Bet toj versijoje, neiseina pajungti vodafone modemo. 10.04 versijoje, tai padariau be problemu.

jei nori su 9.10 naudoti vodafone , reikia neatnaujinti sistemos(tik nezinau tiksliai ko )
pas mane senuke su 9.10 viskas veike puikiai, kol nesugalvojau vakar atnaujinti,
po atnaujinimu vodafone interneta pajungia, bet neveikia(per kelis kart pavyksta)
na aisku su 10.04 jokiu bedu

B
  • 25 Lie '10

Pradesiu nuo pradziu,ka ir kaip darau. Pas mane suinstaliuota 9.10 versija. Noriu instaliuoti 10.04. Ikisu kompakta ir duodu sistemai persikrauti. Persikrovimo metu spaudziu F8 ir ilendu i BIOS. Ten nurodau First boot device CDROOM. Po to atsiranda toks zmogeliukas= ir staciakampis. Ismeta lentele. Joje pasirenku kalba(liet). Atsiranda lentele: Isbandyti Ubuntu neidiegiant. Pasirinkus si buda. komp. ekrane bega visokie uzrasai, kurie baigiasi: ubuntu@ubuntu: $_ Kiek suprantu, tai praso irasyti kazkokia komanda. Bet as nezinau, kokia.
Pasirinkus punkta: Idiegti ubuntu. Ekrane prasirasineja eilutes. Laukiau kelias valandas, tbet aip ir nesustojo. Visa sita atlikau begale kartu. Iskepiau kelis kompaktus su skirtingais kompais. Bet niekaip negaliu suprasti, kas ir kaip. Beje idiegiant sia versija i ankstesni kompa, irgi buvo tas pats. Tik va, viena karta eme ir isidiege. Dabar vel tas pats. Beje palikciau 9.10 versija, bet vadafone nepasijungia. Gal kas patartu kas ir kaip. Su 10.04, problemu nebuvo.

M
  • 25 Lie '10

bandyk ne lietuviu kalba rinktis, o anglu
paskui jau isirases pasikeisi, man kaskada ir tik anglu kalba pasirinkus teleido isirasyti
ir dar kiek suprantu ubunte idejus kompakta su naujasne versija automatiskai ismeta atsinaujinti(nesu tiksliai garantuotas)

B
  • 25 Lie '10

Bandziau keisti kalbas, rezultatas tas pats. O del atsinaujinimu, tai nepastebejau kad juos siulytu.

M
  • 25 Lie '10

per paketu tvarkykle megink, na pas mane dabar kubuntu, tai negaleciau tiksliai visko pasakyti...
dar megink dvd-rom lazeriuka pravalyti(tinka degtine)
arba per usb rakta megink isirasyti, kaip nezinau, nemeginau...

B
  • 25 Lie '10

O gal man kubuntu pabandyt parsisiusti ir susiinstaliuoti?

M
  • 25 Lie '10

@bornas rašė:
O gal man kubuntu pabandyt parsisiusti ir susiinstaliuoti?

na bandyk
bet kaskaip nematau skirtumo
arba tau ten blogai iraso, ar kompaktai blogi
ar pc kaska bludija...

B
  • 25 Lie '10

man irgi idomu, kas ten per velniava. 9.10 versija be jokiu problemu instaliuojasi, o 10.04 NE.

S
  • 25 Lie '10

Parsipūčiau tik išėjusią 10.04 - ir iš kompakto nėjo; Bet puikiai atsinaujino iš 9.04 per atnaujinimus.
Dabar buvau prisižaidęs su kompu, tai teko instaliuoti į švarų HDD Net nebandžiau 10.04, dėjau 9.04 kompaktą, instaliavau ir atnaujinau į 10.04.
Žaidimo daugiau, galvos skausmo mažiau

B
  • 25 Lie '10

Vienintele problema. Pas mane instaliuota 9.10 versija. Bet kaip ja atnaujinti i 10.04 jei vadafone internetas nepasijungia. Na nebent nusinesti ten, kur yra tinklinis internetas ir per ten. O gal pabandyti susiinstaliuoti 9.04 versija ir pabandyti susiinstaliuoti vadafone modema. O gal yra ismananciu, kaip vadofone suinstaliuoti i 9.10 versija?

S
  • 25 Lie '10

Oi, atsiprašau! Smegenys nuo karščio lydosi - 9.10 versija, ne 9.04

B
  • 25 Lie '10

gal gali paaiskinti, kaip tuos atnaujinimus darai. Gal nereikia interneto, galima ir is kompakto?

R
  • 25 Lie '10

@bornas
Ar CD nuo klaidų tikrinai? Yra tokia opcija prieš kraunant live cd. Gali būti įrašymo klaidų.

B
  • 25 Lie '10

Kubuntu taip pat nepasileidzia. Isbandziau visus imanomus budus, nors tu ka. Reiks ko gero pasinaudoti patarimu, atnaujinti versija is 9.10 i 10.04. Gal kas patars, kaip tai paprasciau padaryti. Gal imanoma atnaujinti be interneto, tai yra is kompakto.

R
  • 25 Lie '10

Yra ubuntu alternate cd http://releases.ubuntu.com/lucid/ Pasileidžia tekstinis instaleris, o ne live sistema. Dažnai padeda, jeigu yra koks nesuderinamumas (pvz. neatpažįsta vaizdo plokštes...) arba atnaujinti be interneto.

B
  • 25 Lie '10

Siunciuosi ubuntu 10.04 alternate. Gal pavyks intaliuoti is cd.

K
  • 25 Lie '10

Perbėgau temą akimis, bet niekur nemačiau, jog minėtum kas pas tave ten per daiktas sukasi. Pateik bent minimalius duomenis: vaizdo korta (bent jau gamintojas, būtų gerai ir modelis), pagrindinė plokštė.

Jeigu tai - nešiojamas kompiuteris, tiesiog pasakyk kas per vaizdo korta ir koks laptopo modelis/gamintojas.

B
  • 26 Lie '10

Problema isspresta parsisiuntus Ubuntu 10.04 alternate. Instaliavosi is karto, be jokiu problemu. Aciu visiems uz patarimus.