Laptopo uzsikrovimas

M
  • 26 Rugp '10

Sveiki! susiduriau su tokiu keistu reiskiniu: jei laptopa nakciai isjungiu, tai ijungiant jis uzsikrauna tik is antro karto, pirma karta vos pradejes rodyt Ububntu Plymouth, ar "Microsoft corporation" jis tiesiog issijungia isleisdamas ta negrazu hardo atjungimo garsa. Paskui perkrovinejant kompa darbo eigoj viskas veikia tvarkingai. Kame saknys??

N
  • 26 Rugp '10

manau kad HDD galas. pabandyk po naktieks kaip tu sakai is cd startuot, suzinosi ar taipat pasielgia tavo lp.

M
  • 26 Rugp '10

man taip budavo kai turejau kupeta os
paskui viska isvaliau, isirasiau W$ del zaidimu(bet daba nebesuprantu kam, nes nezaidziu)
paskui kubuntu 10.04
linuksams skyriau paskutine hd dali, na toliau swap(letesne, nes ram pakankamai), toliau home
na prazioje w$ like
jokiu problemu su pasijungimu...
jei hd pasizeidzia mehaniskai(dingus elektrai, galvute nespeja gryzti) tai pirma gadinasi hd pradzia
saugiausia rasyti os i gale(linux tai leidzia ir vietos daug nereikalauja)
o home galima atstatyti ir kitais budais
ps.nepaskaiciau kad labtopas
na bet pameginti nepakenks

M
  • 26 Rugp '10

Screenshot-160 GB Hard Disk (ATA WDC WD1600BEVS-08RST2) [-dev-sda] — Disk Utility.png> man taip budavo kai turejau kupeta os

paskui viska isvaliau, isirasiau W$ del zaidimu(bet daba nebesuprantu kam, nes nezaidziu)
paskui kubuntu 10.04
linuksams skyriau paskutine hd dali, na toliau swap(letesne, nes ram pakankamai), toliau home
na prazioje w$ like
jokiu problemu su pasijungimu...
jei hd pasizeidzia mehaniskai(dingus elektrai, galvute nespeja gryzti) tai pirma gadinasi hd pradzia
saugiausia rasyti os i gale(linux tai leidzia ir vietos daug nereikalauja)
o home galima atstatyti ir kitais budais
ps.nepaskaiciau kad labtopas
na bet pameginti nepakenks

Na, pas mane beveik panasiai padaryta, nors sutinku del elektros, as dazniausiai is laptopo batareika isimu, kai prie laido sedziu.., btw, kai ant win padarai chkdsk, tai po kazkiek porcentu programa nuluzta, sito dar nebuvau mates

M
  • 28 Rugp '10

na, pratestavau, is kompakto uzsikrauna be problemu...not good...tai ka man dabar su tuo hardu daryt, kaip suprantu jis man viena diena gali tiesiog pareit su visam? ar bandyt performatuot ir is naujo susidiegt visus OS, ar ieskot naujo hardo?

M
  • 28 Rugp '10

man kai predejo streikuoti
nusipirkai kita, o senam nusipirkau speciale ,,dezute,,
pavadinimo nepamenu
dabar senaji naudoju kaip isorini per usb
didesniu duomenu perkelimui ar seip atsarginiu kopiju saugojimui
retai jungiu, tai turetu ilgiau laikyti uz hd kuris daba pc sedi
arba bandyk formatuoti ir viska perrasyti

M
  • 2 Rugs '10

mes cia su tokiu draugeliu panarstem po ivairu tech.supporta ir radom kad cia yra BIOS problema ir reikia padaryti update'a, bet cia nauja problema. kai pradedi flash'int nauja versija ismeta eilute,kad ikisciau AC adapteri, kuris siaip jau yra ikistas, bandziau isimt/idet baterija, atjungt visus USB irenginius bet nieko nepavyksta. tiesa, bandant update'a suinstaliuot per win, perkrovus nebuvo jokios BIOS reakcijos, matyt mane kad istrauktas laidas, o paledus is bootable CD gaunasi tokia nesamone gal yra kokiu ideju, kaip priverst BIOS matyti AC adapteri?????

D
  • 2 Rugs '10

Na man kažkaip tai nesusiejami dalykai bios ir nulūžimas krovimo, kai jau bios'as neturi jokios reikšmės tolesniam sistemos krovimuisi...

M
  • 2 Rugs '10

http://download.lenovo.com/ibmdl/pub/pc ... et60ww.txt

cia prie problem fixes yra kazkas panasaus. bet zodziu, aisku kad kas kazkas su BIOS negerai, jei negali aptikt AC adapterio