Nemato DVD

S
  • 29 Rugp '10

Norėjau įdiegti Angloną2. Įdėjau DVD ir nieko. DVD nemato. Tikrinau ir per terminalą. Rodo, kad yra tuščias DVD-RW. CD mato be problemų. Ką daryti?

M
  • 29 Rugp '10

tai gal pas tave ne dvd, o cd grotuvas
ar bandei kitus dvd

S
  • 29 Rugp '10

Diskų įrankis rašo:
Modelis: NEC DVD_RW ND-3550A.

DVD naudojau praėjusią vasarą. Problemų buvo, bet manau dėl naujoviško 8 GB DVD disko.

Šiandien turiu problemų su Digidata DVD-R 4,7GB.

M
  • 29 Rugp '10

mirsta tavo dvd, man panasiai
kartais nuskaito, kartais ne
pravalai su degtine lazeriuka buna viskas gerai
dar isardes varstukus pasuku pagal laikrodzio rodykle 1-2 milimetrus laikinai padeda
ieskojau pirkti, bet nauju su sena jungtim neradau(labtopas)

R
  • 29 Rugp '10

@sigis rašė:
Norėjau įdiegti Angloną2. Įdėjau DVD ir nieko. DVD nemato. Tikrinau ir per terminalą. Rodo, kad yra tuščias DVD-RW. CD mato be problemų. Ką daryti?

Čia taip tik dabar pastebėjai? Šiaip 10.04 yra bugas ant kaikurių modelių. Pvz aš dėl jo nenaudoju ubuntu.

@monstras rašė:
pravalai su degtine lazeriuka buna viskas gerai

Radai su kuom valyt...

M
  • 29 Rugp '10

pravalai su degtine lazeriuka buna viskas gerai
[/quote]
Radai su kuom valyt... [/quote]

po ranka dazniau randasi, ir ten net 60% distiliuoto vandens
na ir pravalant laikas neprasiilgsta

V
  • 1
  • 29 Rugp '10

Pas mane atvirkščiai su DVD be problemų, o CD nemato.
Mano geležis - 'TEAC 'DVD+-RW DVW28SLC'
Kruvos bagu ir vis neištaiso.

Gal kartais dvd+rw-tools paketo nėr.

cdrecord -checkdrive -v

Kaip ten, gal profile DVD nera.

...Profile: 0x002B (DVD+R/DL)
Profile: 0x001B (DVD+R)
Profile: 0x001A (DVD+RW)
Profile: 0x0016 (DVD-R/DL layer jump recording)
Profile: 0x0015 (DVD-R/DL sequential recording)
Profile: 0x0014 (DVD-RW sequential recording)
Profile: 0x0013 (DVD-RW restricted overwrite)
Profile: 0x0012 (DVD-RAM) ....

Gal atnaujink firmware NEC. Pas tave v 1.05, o jau yra 1.07.
http://support.necam.com/Optical/downlo ... hFirmware/
Reikalingas Windas

M
  • 29 Rugp '10

@Vladasl rašė:
Pas mane atvirkščiai su DVD be problemų, o CD nemato.
Kruvos bagu ir vis neištaiso.

Gal kartais dvd+rw-tools paketo nėr.

cdrecord -checkdrive -v

Kaip ten, gal profile DVD nera.

...Profile: 0x002B (DVD+R/DL)
Profile: 0x001B (DVD+R)
Profile: 0x001A (DVD+RW)
Profile: 0x0016 (DVD-R/DL layer jump recording)
Profile: 0x0015 (DVD-R/DL sequential recording)
Profile: 0x0014 (DVD-RW sequential recording)
Profile: 0x0013 (DVD-RW restricted overwrite)
Profile: 0x0012 (DVD-RAM) ....

kas kaip nelabai bugai
esu isirasen W$(papildomai del zaidimu, kuriu kasko nezaidziu )
ten ir nemato cd, pamirsau paminete kad pas mane ir dvd geriau mato
tiksliai esu issiaiskines kad dvd-rom streikuoja
bet kai turiu atsargini ,,karo,, laiku stalini galiu ten isirasineti duomenis perkeles
ps. nera ko kaltinti os, jei nera garantijos kad ji kalta

V
  • 29 Rugp '10

@monstras rašė:

@Vladasl rašė:
ps. nera ko kaltinti os, jei nera garantijos kad ji kalta

Čia ne OS problemos. Liaudis kalba tarp kūrėjų (cdrecords) konfliktas?
Tad kai kurie naudoja.
https://launchpad.net/~brandonsnider/+archive/cdrtools
Mano problemos neišsprendžia, kaip ir šis
http://www.omgubuntu.co.uk/2010/08/fix- ... error.html

M
  • 29 Rugp '10

na as asmeniskai kaltinau os anksciau, bet tik veliau supratau kad dvd-rom eina ,,saibom,,
seniau W$ naudojau, tai galvojau kad del virusu s... mala, bet kai isbandziau W$ kitas versija ir linux, tada atejau i prota
aisku ugninio vandens ir nemazai teko panaudoti lazeriuko pravalymui(bet pries tai tikrindavau jo kokybe)
;D

P
  • 29 Rugp '10

Na, aš pasikalbėjau su žmogumi, kuris apie linux išmano daugiau nei aš, ir besikalbėdami, priėjom šitą temą apie diskasukius (pas mane ji taip pat egzistuoja, bet retai naudoju dvd-rom, tai man netrukdo per daug ), ir jis mane nušvietė, kodėl taip nutinka. Linux atjungia nereikalingus įrenginius, maždaug po 10 minučių nenaudojimo . Ir ką jūs pasakysit? po perkrovimo diskasukis veikė lygiai 10, ir tada paslaptingai dingo . padarėm dar vieną perkrovimą, ir įdėjus kompaktinį diską su filmu, paleidom, ir baigus žiūrėti filmą, lygiai po 10 minučių, diskąsukis vėl dingo . Taip jis elgiasi dėl to, kad sutaupytų elektros energijos . Tad jei diskasukis naudojamas retai, tad kad jis bus išjungtas, man netrukdo .

M
  • 29 Rugp '10

tobulumui ribu nera , bet mes paprasti mirtingieji ziurim i tai paprasciau

S
  • 30 Rugp '10

idomu, idomu cia gal reik kokius nustatymus susireguliuot, kad atsjunginetu? o tai dvd nenaudoju, bet visa laika matosi

@pencininkas4 rašė:
Na, aš pasikalbėjau su žmogumi, kuris apie linux išmano daugiau nei aš, ir besikalbėdami, priėjom šitą temą apie diskasukius (pas mane ji taip pat egzistuoja, bet retai naudoju dvd-rom, tai man netrukdo per daug ), ir jis mane nušvietė, kodėl taip nutinka. Linux atjungia nereikalingus įrenginius, maždaug po 10 minučių nenaudojimo . Ir ką jūs pasakysit? po perkrovimo diskasukis veikė lygiai 10, ir tada paslaptingai dingo . padarėm dar vieną perkrovimą, ir įdėjus kompaktinį diską su filmu, paleidom, ir baigus žiūrėti filmą, lygiai po 10 minučių, diskąsukis vėl dingo . Taip jis elgiasi dėl to, kad sutaupytų elektros energijos . Tad jei diskasukis naudojamas retai, tad kad jis bus išjungtas, man netrukdo .

P
  • 30 Rugp '10

Nežinau kaip čia yra, kodėl tau neatsijungia, bet nenukrypkime nuo temos, manau kad reikia sugalvoti BASH scenarijų, kaip priversti vėl prijunkti dvd įrenginį.

S
  • 1 Rugs '10

kodel nuo temos nukrypstam? kaip tik i tema pvz., kodel tu isistikines, jog standartiskai atsijungia, o ne kazkoks bugas pas tave? su ubuntu mano du kompai namie ir darbe gal 10. niekur nera to stebuklingo "atsijungimo"

@pencininkas4 rašė:
Nežinau kaip čia yra, kodėl tau neatsijungia, bet nenukrypkime nuo temos, manau kad reikia sugalvoti BASH scenarijų, kaip priversti vėl prijunkti dvd įrenginį.

P
  • 2 Rugs '10

@siriso rašė:
kodel nuo temos nukrypstam? kaip tik i tema pvz., kodel tu isistikines, jog standartiskai atsijungia, o ne kazkoks bugas pas tave? su ubuntu mano du kompai namie ir darbe gal 10. niekur nera to stebuklingo "atsijungimo"

@pencininkas4 rašė:
Nežinau kaip čia yra, kodėl tau neatsijungia, bet nenukrypkime nuo temos, manau kad reikia sugalvoti BASH scenarijų, kaip priversti vėl prijunkti dvd įrenginį.

Na, jei tai ir „bugas“, man jis visiškai netrukdo .

R
  • 2 Rugs '10

Jeigu kiši CD/DVD ir sistema sako "nerasta", tai manau nenormalu. Čia apskritai elementariai turėtų veikt.

M
  • 2 Rugs '10

@raimeksas rašė:
Jeigu kiši CD/DVD ir sistema sako "nerasta", tai manau nenormalu. Čia apskritai elementariai turėtų veikt.

va teisingai
man dvd-rom eina saibom, tai ir kartais mato kairtais ne
staliniam viskas tvarkoje, tai visada viska mato, nesvarbu ar linux, ar W$