klaviaturos kalbos

A
  • 9 Rugs '10

Neveikia kalbu perjungimas (t.p. ir lietuviu, kas man yra didele didele problema! ) . Gal kas turejot problemu su tuo ir kaip jas issprendet?

M
  • 9 Rugs '10

tai gal ne taip susieti klavisai? arba kalbos esi neisidejes? jei klavisai, tai eini i System/Preferences/Keyboard/Layouts ten gali dar isidet papildomu kalbu, o options leidzia pasirinkt daug visokiu klavisu susiejimu (Keys to change layout) sorry, as lietuviu kalbos linuxe nenaudoju, bet issiversi gal kaip nors

A
  • 9 Rugs '10

Klavišų kombinacijos nebuvau nustatęs, nes nenaudojau. bet mano problema ir buvo, kad kalbos įdėtos, o klaviatūra nepersijungia. Bet vienas profas pasiūlė insistaliuoti Baltix, tai kol kas atrodo viskas gerai. Ačiū.

A
  • 9 Rugs '10

toks ir profas, kuris nepasiule kaip beda isspresti

D
  • 9 Rugs '10

Tai ir ar nebus, tas, kad nebuvo nustatyta kombinacija su kuo pakeisti klaviatūrą. Pavyzdžiui aš nusitatęs, kad su win mygtuku keistu, tai bent tokią funkciją jis atlieka klaviatūroje

A
  • 10 Rugs '10

Būtų per daug paprastas sprendimas...

Išties tikriausiai sistemą išvedžiau iš rikiuotės su itališka klaviatūra, kurią nustačiau makintošinę (vienintelė, kuri mane tenkino). Dabar turbūt apsieisiu. Galima tas kirčiuotas raides įsidėti net į užduočių juostą!..

S
  • 18 Sau '11

@donatas_s rašė:
Tai ir ar nebus, tas, kad nebuvo nustatyta kombinacija su kuo pakeisti klaviatūrą. Pavyzdžiui aš nusitatęs, kad su win mygtuku keistu, tai bent tokią funkciją jis atlieka klaviatūroje

O tai kaip nustatyti ? Pas mane joks perjungimas neveikia, nors:
Keyboard Imput Methods nustatyta kad Shift+Control_L.
Norėčiau kitaip bet jis veikia man nesuprantamu būdu, todėl pasitenkinau tokia kombinacija. Tiesa ir ji vistiek neveikia.

V
  • 18 Sau '11

Sistema> Nustatymai>Klaviatūra>Klaviatūros nustatymai>klaviatūros išdėstymas>Parinktys>klavišai išdėstymui pakeisti renkiesi Dešnysis ar kairysis Win.
Jei neveikia tai kokia OS naudoji? Turi veikti tik jei yra keli išdėstymai.

Z
  • 29 Sau '11

Noriu paklausti kaip į skydely ideti kalbos parinkima na kaip buna win apacioje kai matai kokia kalba dabar yra nustatyta nes per klaida iš skydelio išmečiau o tarp "Įdėti į skydeli" prodramu jo neradau.

M
  • 29 Sau '11

angliskai: spaudi ant "skydelio" desini peles->add to pannel-> indicator applet lietuviskai nezinau

R
  • 29 Sau '11

Sistema->Nustatymai->Klaviatūra. Pridėk lietuvišką klaviatūros išdėstymą ir skydelyje visatai automatiškai turi atsirast.

A
  • 21 Vas '11

Ketinu pirkti belaidę klavą ir pelę, galbūt kas turite, gal yra kokių neaiškių triukų, kuriuos reiktų apeiti po to. Ar yra veikiančių out of the box. Ar ten tokios acme ir kitos praeina?

V
  • 21 Vas '11

Naudoju Logitech pele. Be problemų.

R
  • 23 Vas '11

Naudoju ACME pelę.Veikė iškart,jokių bėdų.