Evolution tray

P
  • 14 Spa '10

Sveiki,
iškilo tokia problema, kad Evolution nenusikelia į tray ir to pasekmėje netikrina pašto. Kalba eina apie Ubuntu 10.10 ar čia man vienam tokia problema? Gal yra kokių pasiūlymų?

S
  • 14 Spa '10

kiek supratau, tai 10.10 evolution atsitupia i "vokeli", kuriame taip pat sedi visi soc tinklai. kaip ir i treju nesusimazina.
p.s. del evolution kalendoriaus luzinejimu (nuluzdavo visas evolution) ramiai ismeciau lauk ir toliau sekmingai naudoju claws mail

@P3ntas rašė:
Sveiki,
iškilo tokia problema, kad Evolution nenusikelia į tray ir to pasekmėje netikrina pašto. Kalba eina apie Ubuntu 10.10 ar čia man vienam tokia problema? Gal yra kokių pasiūlymų?

P
  • 14 Spa '10

Tą ir turėjau omenyje. . Kai įsijungiu per programų juosta Evolution tada tvarka, o kaip suprantu tas vokas turi visada rodyti mano gautus laiškus, bet taip nėra. O gal kažką aš ne taip darau

S
  • 15 Spa '10

kaip tai visada? jei programa nepaleista ir nesumazinta i ta "voka", tai kaip ji gali tikrint pasta? ar as ko nesupratau?

@P3ntas rašė:
Tą ir turėjau omenyje. . Kai įsijungiu per programų juosta Evolution tada tvarka, o kaip suprantu tas vokas turi visada rodyti mano gautus laiškus, bet taip nėra. O gal kažką aš ne taip darau

P
  • 15 Spa '10

Ta ir turiu omenyje, kad nesusimažina... Ir neradau kaip tai padaryti. Tuo tarpu programoje Transmission šią funkciją radau. Tai va šį kart tikriausiai, tikrai vienas kitą supratom

S
  • 15 Spa '10

aha seniai naudojausi, tai neatkreipiau demesio. o ar anksciau susimazindavo? man atrodo, kad i treju jo sukist ir anksciau nesigaudavo. iseitis - arba atsidaryt ir alikti kitame lange (desktope) ir persijungti i kita arba naudotis kokiu alltray
p.s. o dar geriau - naudoti kita programa kuri neluztu ir sparciau veiktu

@P3ntas rašė:
Ta ir turiu omenyje, kad nesusimažina... Ir neradau kaip tai padaryti. Tuo tarpu programoje Transmission šią funkciją radau. Tai va šį kart tikriausiai, tikrai vienas kitą supratom

P
  • 15 Spa '10

Na nežinau, kaip anksčiau būdavo, naujokas šitame reikale. Tai man tada nesuprantama to laiško esmė kampe , kam jį ten dėt jeigu žmoniškai neveikia Labai gaila

S
  • 15 Spa '10

naudojausi evolution ubiku 9.04. nebepamenu kaip ten buvo. del ribotumo buvau perejes ant thunderbirdo. del "bajeriu" su thunderbirdu sekmingai perejau ant claws mail ir tuom dziaugiuosi
o vokelis savyje talpina dar ir soc tinklu prisjungimus, tokia jo ir paskirtis.
o kodel butent evolution?

@P3ntas rašė:
Na nežinau, kaip anksčiau būdavo, naujokas šitame reikale. Tai man tada nesuprantama to laiško esmė kampe , kam jį ten dėt jeigu žmoniškai neveikia Labai gaila

P
  • 15 Spa '10

Nes jis po default ir gan neblogai atrodo , tik va šita baika erzina . O šeip pirmos dienos su ubuntu, tai neskubu visko mėgint iš eilės stengiuosi susigyvent

S
Shookees
Paulius
  • 15 Spa '10

Man irgi keista pasirodė, kad nesusi'tray'ina. Kiek teko ir pačiam panagrinėti, pats Evolution dar nesiūlo tokios minties kaip minimize to tray, nežinau kodėl. Vienintelis variantas, kurį sugalvojau, buvo AllTray priedas, kuris sukeldavo Evolution į tray.

S
  • 15 Spa '10

po default'u daug kas atrodo gal ir neblogai, bet kai daiktas reikalingas darbui, tai ilgainiui norisi paprastumo ir, svarbiausia, stabilaus ir greito darbo

@P3ntas rašė:
Nes jis po default ir gan neblogai atrodo , tik va šita baika erzina . O šeip pirmos dienos su ubuntu, tai neskubu visko mėgint iš eilės stengiuosi susigyvent