Installiavimo bugas...

L
  • 5
  • 25 Spa '10

Sveiki. Nusprendziau per sias atostogas linuxus isbandyt, nes windows XP per 5 metus spejo atsibost... gaila nesiseka jau antra diena... Parsisiunciau kubuntu 32bit is ju pagr. puslapio http://www.kubuntu.org, isirasiau i cd diska ir beliko tik irasyt i PC. Per biosus nustaciau pirmenybe savo cd rom'ui ir is pirmo viskas kaip ir puiku Pats automatiskai ijungia ta graziaja kubuntu lentele melina, kurioje reik paspaust install kubuntu ir ten leidzia pasirinkt ar nori isbandyt, ar instaliuot. Spaudziu instaliuot ir ismeta ta pagr. lentele instaliavimo. 1 karta paspaudziu pirmyn ir tada jau toje vietoje kur reikia particijas hardo tvarkyt (t.y. skirtstyt ir pan) man ten tuscia buna... Paprasciausiai tuscia... Yra keli pasirinkimai kaip new partition table, add, change,delete, undo all changes, bet kad ir ka spausciau, jis nereguoja. Sumirksi tas mygtukas, kuri paspaudziu, bet nieko nevyksta. Poto, ten kur reikia harda pasirinkti (turiu tik 1) raso ne koki ten toshiba 80gb ir t.t. o tokia nesamone: dev/sda... Spaudziu toliau, megindamas ta lentele ignoruot, nes ten nieko neina pakeist man ismeta sita grozi: No root file system. No root file system is defined. Please correct this from the partitioning menu... Nezinau net ka daryt... p.s. CD net daugiau nei geras Pas broli ir sese meginau, tai toj vietoj nepakimba kaip pas mane... Grazu viskas, tvarkingai jiems leidzia ten particijas deliot ir t.t... Meginau siuos dalykus is beviltiskumo: 1. Biosu atkurt parametrus. 2. Siaip viska ismaigiau biosuose. 3. Atsukus pc ten laidelius kaitaliot hdd i kitas vietas. 4. Bios elementa isimt ir palaikyt 15 sec istraukta... 5. CD rom'a net pakeiciau... Nepadeda... Klauskit jei ko nesupratot... Man labai pagalbos reik.

Kelios nuotraukos:

Turetu buti kazkas tokio:

* Mano kubuntu versija naujausia (t.y. 10.10), bet si nuotrauka paimta is interneto 10.04, tai nesiulykit megint naujausia versija parsisiut *

O man yra taip:

* Nepykit uz bloga kokybe. Sunku fotografuoti mirguliuojanti monitoriu. Pasistenkit prisiartinti. *

S
  • 25 Spa '10

Klaidą meta, nes nenurodytas root skirsnis (/).
Aišku, jei tau particijų nerodo, tai negali tu jo ir pasirinkt.

Ne toshiba, o sda yra ne nesąmonė, o tiesiog taip yra.

Matytumėm keletą ekrano nuotraukų nuo particijų tvarkymo vietos, gal kas ir aiškiau būtų.

L
  • 25 Spa '10

Va Yra nuotrauka.. Per 50 bandymu grazesnes nepavyko padaryt..

L
  • 25 Spa '10

Nu zodziu... Man labiau kubuntu patinka is isvaizdos nei ubuntu, bet isirasysiu tada ubuntu... Tik yra keli klausimai... 1. Ar nebus su ubuntu to paties kaip ir cia? 2. Ar ubuntu tikrai geresni nei kubuntu? P.S. Sita tema gal reik palikt... Kas nors kada nors gal ismastyt kas cia yra ir gal but kazkam pades...

E
  • 25 Spa '10

@linasss rašė:
Nu zodziu... Man labiau kubuntu patinka is isvaizdos nei ubuntu, bet isirasysiu tada ubuntu... Tik yra keli klausimai... 1. Ar nebus su ubuntu to paties kaip ir cia? 2. Ar ubuntu tikrai geresni nei kubuntu? P.S. Sita tema gal reik palikt... Kas nors kada nors gal ismastyt kas cia yra ir gal but kazkam pades...

ubuntu tas pats kaip ir kubuntu, skiriasi tiktai grafines aplinkos

L
  • 25 Spa '10

@EwuldoXX rašė:

@linasss rašė:
Nu zodziu... Man labiau kubuntu patinka is isvaizdos nei ubuntu, bet isirasysiu tada ubuntu... Tik yra keli klausimai... 1. Ar nebus su ubuntu to paties kaip ir cia? 2. Ar ubuntu tikrai geresni nei kubuntu? P.S. Sita tema gal reik palikt... Kas nors kada nors gal ismastyt kas cia yra ir gal but kazkam pades...

ubuntu tas pats kaip ir kubuntu, skiriasi tiktai grafines aplinkos
Spejau jau suprast Tika pameginau isirasyti ubuntu Installas beveik toks pat, lygiai ta pati nesamone... Kas cia galetu but...

R
  • 25 Spa '10

Kartais gal prisižaidei su bios ir paslėpei hd ...arba gali būti klaida skirsnių lentelėje (čia ne OS kalta). Na tiekto..., o šitame kompe yra vertingos informacijos? Jeigu ne, su ubuntu live cd ir GParted programa (System-Administration-GParted (gal ir Kubunte ji Yra )) suskirstyt hd pernauja ir suformatuot.

L
  • 25 Spa '10

@raimeksas rašė:
Kartais gal prisižaidei su bios ir paslėpei hd ...arba gali būti klaida skirsnių lentelėje (čia ne OS kalta). Na tiekto..., o šitame kompe yra vertingos informacijos? Jeigu ne, su ubuntu live cd ir GParted programa (System-Administration-GParted (gal ir Kubunte ji Yra )) suskirstyt hd pernauja ir suformatuot.

Per biosus nemanau, kad prisizaidziau... Meginau atkurt parametrus ir t.t. Dekui, meginsiu

L
  • 25 Spa '10

Aj.. Cia nieko neiseis Rasysiuos kokius win 7 ir viskas Dekui uz pagalba visiems.

M
  • 25 Spa '10

na susidalini pasileides live cd ubuntu neirasant i pc su GParted
o paskui jau rasaisi ka nori
as asmeniskai su ubuntu live susitvarkau skirsnius
nes ten yra GParted kuri man patogesne ir greitesne, o paskui jau rasausi kubuntu

L
  • 25 Spa '10

Suprantu ta, bet mano broliui ir sesei ir beto viskas puiku... Dar 2 klausimai visiems... 1. Jei israsyciau alternate versija ar man veiktu tada? Nes man jau gaila disku... 2. Kiek %, kad pavyktu man, jei padaryciau kaip sako monstras?

M
  • 25 Spa '10

@linasss rašė:
Suprantu ta, bet mano broliui ir sesei ir beto viskas puiku... Dar 2 klausimai visiems... 1. Jei israsyciau alternate versija ar man veiktu tada? Nes man jau gaila disku... 2. Kiek %, kad pavyktu man, jei padaryciau kaip sako monstras?

tai rasykis i perrasomus diskus

R
  • 25 Spa '10

@linasss rašė:
Suprantu ta, bet mano broliui ir sesei ir beto viskas puiku... Dar 2 klausimai visiems... 1. Jei israsyciau alternate versija ar man veiktu tada? Nes man jau gaila disku... 2. Kiek %, kad pavyktu man, jei padaryciau kaip sako monstras?

Duodu taippat 99% ,kad nematys alternate.
O ką monstras naujo pasakė?

L
  • 25 Spa '10

@monstras rašė:

@linasss rašė:
Suprantu ta, bet mano broliui ir sesei ir beto viskas puiku... Dar 2 klausimai visiems... 1. Jei israsyciau alternate versija ar man veiktu tada? Nes man jau gaila disku... 2. Kiek %, kad pavyktu man, jei padaryciau kaip sako monstras?

tai rasykis i perrasomus diskus

Lengva tau kalbet DVD RW turiu, bet pas mane cd romas... O CD RW neturiu Galim mes gal per privata pasirasynet, arba per koki skype? Issaiskintume gal... Cia nefloodine... Man reik ne mazai ko paklaust taves Bet reik greito chat

L
  • 25 Spa '10

@raimeksas rašė:

@linasss rašė:
Suprantu ta, bet mano broliui ir sesei ir beto viskas puiku... Dar 2 klausimai visiems... 1. Jei israsyciau alternate versija ar man veiktu tada? Nes man jau gaila disku... 2. Kiek %, kad pavyktu man, jei padaryciau kaip sako monstras?

Duodu taippat 99% ,kad nematys alternate.
O ką monstras naujo pasakė?

man reik paklausynet jo i privata kaip irasyt ta programa Meginau, neisejo Ir siaip klausimuku...

L
  • 25 Spa '10

@raimeksas rašė:

@linasss rašė:
Suprantu ta, bet mano broliui ir sesei ir beto viskas puiku... Dar 2 klausimai visiems... 1. Jei israsyciau alternate versija ar man veiktu tada? Nes man jau gaila disku... 2. Kiek %, kad pavyktu man, jei padaryciau kaip sako monstras?

Duodu taippat 99% ,kad nematys alternate.
O ką monstras naujo pasakė?

man reikejo suzinot ne kiek %, kad alternate matys, o kiek %, kad pavyks su tuo defragmentu ir t.t. Sry uz double post.

R
  • 25 Spa '10

Ta programa jau ir taip yra Ubuntu live CD. Juk aukščiau rašiau. Nieko papildomai nereik rašytis.

L
  • 25 Spa '10

AAA! Stai ka turejai galvoje su situo: System-Administration-GParted. Dekui. Reik megint. Bet cia tikiuos ne tuscios viltys! Jus tikriausiai suprantat, kad as dabar cia sedziu su windows XP, kad galeciau cia bent parasyt. Jeigu as dabar formatuoju diska, tai nelieka nei tu paciu windows XP Taigi, pries darant sia nesamone noreciau zinot: Kiek %, kad pavyks? nes jeigu nepavyks, tai man ne tik reikes vel idieginet windows XP ir poto updeitint juos, o dar ir buti nervuotam Tai dabar tiesiai sviesiai: Kiek %, kad pavyks???

R
  • 25 Spa '10

Nejuokauk, niekas už tave atsakomybės nesiims. Jeigu nesi tikras, tai atidėk vėlesniam laikui. Neprarandant windows kaži ar sutvarkysi ką nors, nes ten matomai kažkokia klaida skirsnių lentelėj. Taip bent jau manau

L
  • 25 Spa '10

Zinau, kad nesiims atsakomybes Ir nesakau, kad turetu... Tiek to... Reiks kokiu nors budu isirasyt windows 7 be disko ir usb Per lan nemoku, tai tada be sansu