Installiavimo bugas...

L
  • 25 Spa '10

@raimeksas rašė:
Nejuokauk, niekas už tave atsakomybės nesiims. Jeigu nesi tikras, tai atidėk vėlesniam laikui. Neprarandant windows kaži ar sutvarkysi ką nors, nes ten matomai kažkokia klaida skirsnių lentelėj. Taip bent jau manau

O jeigu prarandant windowsus (t.y. defragmentinant viska kaip jau minejom) yra nors 50%, kad pavyks? Man tik sito reik...

L
  • 25 Spa '10

Va... Dabar jau nebera windows XP kompe, o as esu ubuntu live CD pasijunges ir rasau per cia Dabar nezinau ka daryt... Radau ta Gparted... Bet ten nesuprantu ka ir kaip daryti... Nieko nesuprantu Gerai, kad yra ant darbalaukio toks dalykas: Įdiegti Ubuntu 10.10 į kompiuterį, tai laime, kad yra galimybe greitai patikrint ar susitvarke Tik dabar reik Gparted perprast, kas man sunkiai sekas po 5 metu su windows XP Ten yra C ir D diskai ir t.t, o cia kazkokios file system: ext2 ir t.t... Kas nors galit greit paaiskint gal ka ir kur spaust Kad viskas susitvarkytu, defragmentuotus kaip turi but ir butu tik 1 tvarkinga particija?

R
  • 25 Spa '10

Aš irgi nesuprantu kaip panaikinai xp. jeigu nežinai ką su gparted daryt...
Skaityk: http://www.dedoimedo.com/computers/gparted.html

S
  • 25 Spa '10

root, žymimas kaip „/“ - ext4 - 10GB
Swap gali dar pora GB paskirt.
home, žymimas kaip „/home“ - visa, kas lieka

L
  • 25 Spa '10

Dekui jums, meginsiu tvarkyt. raimeksas, isijungiau disk utility ir neliko atrodo XP... Po savo pamaigymo tame disk utility vargu ar bepamatysiu tuos XP...

M
  • 25 Spa '10

na velu, bet mano pavizdys, kas kur buvau rases, ir pas save radau

M
  • 25 Spa '10

@linasss rašė:
http://img710.imageshack.us/img710/9531/niceem.png Stai kas iseina...

gerai ten sudalinai
butu nepamaise viska taip ismetiti is kitos puses, bet tikrai turetu viskas buti ok
na neaisku kiek ten pas tave ram, bet swap galima ir veliau pasididinti

L
  • 26 Spa '10

Sveiki vel, siandien meginsiu installiuoti toliau... Gal ir idealiai suskirsciau, bet neveltui nuotraukoje dar lentele uzdejau installiavimo, kurioje dar tapati beda Gal yra formatavimo irankis ubuntuose? Pvz kai perrasineju Windows Xp, tai installiavime dar klausia: Nori normalaus formatavimo ar greito? Ir kai paspaudziu normalaus tai jis formatuoja ir taip tuscia harda puse h. Manau man to ir reikia Gal susitvarkytu beda...

L
  • 26 Spa '10

@monstras rašė:

@linasss rašė:
http://img710.imageshack.us/img710/9531/niceem.png Stai kas iseina...

gerai ten sudalinai
butu nepamaise viska taip ismetiti is kitos puses, bet tikrai turetu viskas buti ok
na neaisku kiek ten pas tave ram, bet swap galima ir veliau pasididinti

1.5GB ram Nu ziuresim veliau

E
  • 26 Spa '10

O tu nenori pabandyti pasirinkti žymos instaliuojant "Pasirinkti skirsnius pačiam (patyrusiesms)" ten viska padarai, ką darei su gparted ir tada tau viską suformatuos. Tada turėsi visiškai naują ir švarią sistemą.

L
  • 26 Spa '10

@eko rašė:
O tu nenori pabandyti pasirinkti žymos instaliuojant "Pasirinkti skirsnius pačiam (patyrusiesms)" ten viska padarai, ką darei su gparted ir tada tau viską suformatuos. Tada turėsi visiškai naują ir švarią sistemą.

Nesupratau... kai ijungiau installa tai leidzia tik 2 varneles uzdet sitas: 1. Download updates while installing. 2. Install this third-party software. Tada paspaudziu forward ir ten jau negaliu nieko daryti.. Kur dar ta "Pasirinkti skirsnius pačiam (patyrusiesms)" rasti? http://img710.imageshack.us/img710/9531/niceem.png Paziurek kokia ten ta lentele installiavimo apacioje. Nieko nuspaust neiseina.

E
  • 26 Spa '10

O tu pabandyk instaliuoti ne iš LiveCD (turbūt neteisingai išsireiškiau), o nuo tos vietos kur duoda pasirinkti Įkelti sistemą nieko nekeičiant ir Įrašyti sistemą, tai tu pasirink įrašyti sistemą ir ten jau tūrėtum rast, o kai nueisi į tą grafą/žymą ten viską padaryk ąk darei su gpaarted.

L
  • 26 Spa '10

@eko rašė:
O tu pabandyk instaliuoti ne iš LiveCD (turbūt neteisingai išsireiškiau), o nuo tos vietos kur duoda pasirinkti Įkelti sistemą nieko nekeičiant ir Įrašyti sistemą, tai tu pasirink įrašyti sistemą ir ten jau tūrėtum rast, o kai nueisi į tą grafą/žymą ten viską padaryk ąk darei su gpaarted.
Tai butent tame ir beda, kad ten uzstringa visas installas kur particijas tvarkyt... Tuoj dar 1 dalyka padarysiu Ikisiu windows XP diska (legalu turiu Pasigirt tai reik ) ir per tenai formatuosiu letai, puikiai ta pusvalandi Ir po to pusvalandzio (po formatavimo), kai jis nores jau irasyneti failus savo windowsinius i mano hd, tai as staigiai diska istrauksiu Bet jau bus suformatuota. Galimas variantas taip?

R
  • 26 Spa '10

Jeigu suformatavai su GParted kaip rodei nuotraukoj, tai to užtenka. Geriau paleisk automatinį instaliavimą gal ubuntu susiras viską ko reikia pats.

L
  • 26 Spa '10

@raimeksas rašė:
Jeigu suformatavai su GParted kaip rodei nuotraukoj, tai to užtenka. Geriau paleisk automatinį instaliavimą gal ubuntu susiras viską ko reikia pats.

As to formatavimu nepavadinciau... Puse minutes... Juk normalus hd formatavimas valanda gali formatuot As per Gparted tik paspaudziau visur delete, bet tikrai ne format

L
  • 26 Spa '10

O kokios jusu nuomones apie openSUSE? Manau openSUSE man be problemu isidiegtu ir dar kazkoks saitas, kuris tipo pasiziuri kokia linux versija tau labiausiai tinka, pasiule man ta openSUSE

R
  • 26 Spa '10

Su kuo tu lygini formatavimo greitį? Su prieštvanine xp?
Dar: tai ko neformatuoji? Jeigu neklausai, o pats kažkokias teorijas išradinėji, tai ko ieškai sliekų... ?

L
  • 26 Spa '10

@raimeksas rašė:
Su kuo tu lygini formatavimo greitį? Su prieštvanine xp?
Dar: tai ko neformatuoji? Jeigu neklausai, o pats kažkokias teorijas išradinėji, tai ko ieškai sliekų... ?

O tai tas delete skaitos farmatavimas? Gparted ten particijas tvakryt, bet ten ne pilnai diska isvalyt... Bent man taip atrodo...