Mp3Gain

C
  • 23 Grd '10

Naudodamas Win turėjau šią programą ir jos daromas darbas man labai patiko taigi noriu jos ir ant Ubuntu. Radau saitą kuriame rašoma kaip visa tai padaryti tačiau man ten daug neaiškumu ir nieko nesigavo, tikiuosi galėsit viska aiškiau nupasakot.
http://www.linux.com/archive/feed/59957
Ir reiktų, jog būtų su grafine aplinka, nes komandinėje juostoje tai nelabai aš, nebent kas nors aiškiai nupasakos, bet geriau grafinė. Arba tiesiog šios programos alternatyvos reikia.

K
  • 23 Grd '10

Tai kad ten viskas gana aiškiai papasakota.
Kas liečia GUI, tai kiek supratau taip pat yra. Tik tam reikia Javos. Jei neklystu, java suinstaliuoja kartu su ubuntu-restricted-extras.
Terminale:

sudo apt-get install ubuntu-restricted-extras

Parsisiunti JavaMP3Gain
Ir paleidi. Taip pat terminale:

java -jar JavaMP3Gain.jar

Tik pirmiau nukeliauk iki direktorijos kurioje išsaugojai JavaMP3Gain.jar

C
  • 24 Grd '10

Tą paketą persiuntė. JavaMP3Gain taip pat persisiunčiau. Dabar nesuprantu tos vietos kaip terminale nukeliauti iki tos vietos, na tarkim aš ją išarchyvavau, kad ir ant desktop'o tai kaip man ją paleis?
nes bandant terminale rašyti paleidimą gaunu
Unable to access jarfile JavaMP3Gain.jar
Žalias miškas man dar kol kas tas terminalas su savo komandomis..

O prieš tai nieko nereikėjo siųstis? Pačio Mp3Gain ar jis čia su tuo JavaMP3Gain bus kartu, aš kaip supratau čia tik grafinė aplinka jam..

E
  • 24 Grd '10

Gali nukeliaut taip:

cd /tavo_vartotojo_vardas/Darbastalis/

Taip tu terminale "atidarysi" darbastalio "papkę" ir galėsi manipuliuoti visais failais esančiais ant darbastalio tik su jų pavadinimu. Toliau daryk kaip sakė raimekas.

R
  • 24 Grd '10

@eko rašė:
Toliau daryk kaip sakė raimekas.

eko, nebegerk šampūno daugiau...

E
  • 24 Grd '10

Taip ir būna, kai nesigilini į klausimą.. :/

C
  • 24 Grd '10

bash: cd: /deividas/Darbastalis/: No such file or directory

štai ką gaunu sumetęs komandą į terminalą.
---------- edit --------------

cd /home/deividas/Darbastalis

Ir tuomet patenkam ten kur mums reikia, nedidelė klaidelė pas jus buvo, bet smagu, jog užmetėt ant teisingo kelio, paskaitinėjęs google apie tas komandas pasirodo nėra taip ir sunku, juolab, jog galima eksperimentuoti..
Gerai programa atsiveria tačiau gaunu štai ką kai bandau ja naudotis:
http://img842.imageshack.us/img842/4941/nuotrauka.png

Tai man dar ir pačio Mp3Gain reikia, to kuris yra tik komandinėje eilutėje kaip suprantu ir tuomet JavaMp3Gain reikia sukelti į Mp3Gain aplankalą ir tuomet leisti iš ten, taip ar klystu?
---------- edit --------------
Per terminalą persisiuntus Mp3Gain viskas pasileidžia nors ir iš darbalaukio, veikia, nors tiesa paleidimas nėra patogus, gal galima kokia nuoroda sukurti?
O šeip dėkui padėjusiems. Nors veikimas kažkoks keistas, nesuvienodina dainų, pasirenkamas vienodas db, bet vienas padaro garsesnes už kitas, tik garsina ar tylina, o ne vienodina.. Plius prie to pačio pasiteirausiu iš kur gauti text/html dekoderi, nes man jo prašo norint paleisti kelias .mp3 rhythmbox programa tačiau pati jo neranda.

C
  • 24 Grd '10

@karrozia rašė:
Dėl text/html dekoder`io :
http://www.liberiangeek.net/2010/06/lis ... ucid-lynx/

Programų centre nerado, bet per terminalą susirašiau, net pats nustebau. Bet vistiek veikia tik būtent ant to player'io, o pas mane daug dainų kažkodėl standartiniai nepaleidžia, o šis media player'is tikrai nėra patogus muzikai. Gal tas dainas konvertuoti iš .mp3 į .mp3 ar ką, na tikrai nesuprantu kodėl prie kai kurių dainų kabinasi, o prie kitų ne..

K
  • 24 Grd '10

konvertuoti 'iš .mp3 į .mp3'

Asmeniškai aš naudoju 'audacious'. žinoma, esant virš 10.000 dainų, pradeda šiek tiek strigti, bet iš principo ne taip jau ir svarbu.
Šiaip jei gerai supratau, tai text/html decoderis, reikalingas darbui su audio streamingu. Ar ne?

C
  • 24 Grd '10

@karrozia rašė:
konvertuoti 'iš .mp3 į .mp3'

Asmeniškai aš naudoju 'audacious'. žinoma, esant virš 10.000 dainų, pradeda šiek tiek strigti, bet iš principo ne taip jau ir svarbu.
Šiaip jei gerai supratau, tai text/html decoderis, reikalingas darbui su audio streamingu. Ar ne?

Tai ir aš naudoju ta pačia audacious ir ji man nepaleidžia tų dainų kurių nepaleidžia ir rthymbox tik paskutinė minėtoji meta, jog trūksta šio dekoderio, o audacious tiesiog nereaguoja į dainą. Tas dėl konvertavimo kur juokinga surašiau tai todėl, kad visiškai nesuprantu ko čia trūksta tiems failams ir kodėl prie vienų .mp3 kabinasi, o prie kitų ne, juk formatas tai tas pats..

M
  • 28 Grd '10

Siūlau čia užmesti akį http://en.wikipedia.org/wiki/Replay_Gain
O tuos negrojamus mp3 failus bandei paleisti per VLC. Jai per jį negros, tai turbūt failai susigadinę.

C
  • 5 Sau '11

@Mariijus rašė:
Siūlau čia užmesti akį http://en.wikipedia.org/wiki/Replay_Gain
O tuos negrojamus mp3 failus bandei paleisti per VLC. Jai per jį negros, tai turbūt failai susigadinę.

VLC negroja. Bet jie nėra sugadinti, nes:
A. Windows XP juos paleidžia.
B. karrozia pasiūlytas variantas dėl player'io dalinai tiko, jis paleido šiuos failus, tačiau muzikos klausymas per vaizdo grotuvą nėra patogu.

K
  • 5 Sau '11

imesk kur nors vieną dainą. Pažiurėsim kas ten pas tave per 'stebuklas'
Gal kas paaiškės

C
  • 6 Sau '11

@karrozia rašė:
imesk kur nors vieną dainą. Pažiurėsim kas ten pas tave per 'stebuklas'
Gal kas paaiškės

Jokio čia stebuklo, video player'is groja. Muzikos ne. Nors failas kaip ir visi kiti, .mp3
http://www48.zippyshare.com/v/18504209/file.html

V
  • 6 Sau '11

Savybėse nuliai. Groja su DeaDBeeF ir Audocity. Galima (per)konvertuoti į mp3 su Mobile Media Converter.

V
  • 6 Sau '11

@Chatori rašė:
Ir reiktų, jog būtų su grafine aplinka, nes komandinėje juostoje tai nelabai aš, nebent kas nors aiškiai nupasakos, bet geriau grafinė.

Easymp3gain-gtk su grafinė aplinka.

C
  • 7 Sau '11

@Vladasl rašė:

@Chatori rašė:
Ir reiktų, jog būtų su grafine aplinka, nes komandinėje juostoje tai nelabai aš, nebent kas nors aiškiai nupasakos, bet geriau grafinė.

Easymp3gain-gtk su grafinė aplinka.

Dėkui, išmėginsim.

@raimeksas rašė:
VLC groja.

Gal pas mane nepilnai atnaujintas tuomet buvo, nes nepaleido.
Bet ir tai vaizdo grotuvas muzikos failams tai ką aš žinau.

@Vladasl rašė:
Savybėse nuliai. Groja su DeaDBeeF ir Audocity. Galima (per)konvertuoti į mp3 su Mobile Media Converter.

Tai aš ir sakau, jog sukonvertuoti reikia. Dėkui už nurodytą programą, nes Ubuntu daug jų nežinau. Tik keistai čia, jog vienus leidžia kitus ne. Formatas tas pats, vis dar neina suprasti kodėl čia taip. Windows nesu tokių bajerių matęs su formatais..
Vienaip ar kitaip bėda su dainomis kaip ir baigėsi. Sukonvertuosim ir bus ramu.