kaip pakeisti skype ?

M
  • 25 Grd '10

nesugalvojau protingesnes temos pavadinimo
ar butu pakeisti skype i kita pokalbiu programele ?
su linux vartotojais kaip ir aisku
bet va kaip su W$ ?
butu gerai kad galima butu bendrauti linux-linux-W$-W$ su ta pacia programa, na ar kaskas panasaus...
gal yra kam kokiu minciu ar kas zino si buda ?

E
  • 25 Grd '10

Su skype protokolu nežinau, bet juk yra jabber, xchat, gwibber.. ir daug kitų. Nebent tu nori naudoti skype protokolą. Tada man regis nėra, arba aš nežinau.

S
  • 25 Grd '10

Naudoju Pidgin, per kurią bendrauju su Skype, Facebook ir Google Talk vartotojais.

E
  • 25 Grd '10

O tam nereikia, skypes (kad būtų ji įjungta)?

M
  • 25 Grd '10

@eko rašė:
Su skype protokolu nežinau, bet juk yra jabber, xchat, gwibber.. ir daug kitų. Nebent tu nori naudoti skype protokolą. Tada man regis nėra, arba aš nežinau.

kasko noretusi kad galetu bendrauti nenaudojant skype, gali buti visiskai kita programa
su linuxsistais ir taip aisku, bet ka i w$ irasyti...?

E
  • 25 Grd '10

Tai pidgin(abiem), google talk(abiem), mirc(ws), xchat (abiem paltformom). Viskas veikia be priekaištų.

D
  • 25 Grd '10

O man kažkodėl niekaip nepavyksta nė vienos programos prijungti prie google tolk protokolo. Msn veikis, gtolk - ne. Rašo jog neprijungia ar tai kokios problemos su serveriu.

E
  • 25 Grd '10

O man per pidgin pavyksta, jungiesi su savo gmail duomenimis ir viskas.

G
  • 25 Grd '10

Dar yra puiki programėlė empathy, kuria ubunte tiek su live cd, usb, tiek po os įdiegimo, iš kart galima naudotis.

E
  • 25 Grd '10

Na facebookas kaip ir tiktu visiem platformom : D

S
Shookees
Paulius
  • 25 Grd '10

Nelabai suprantu ko klausi
Yra pilna visokių pokalbių sistemų (yahoo, gtalk, msn, jabber, jėzau net pats IRC ir pnš), kurioms tereikia atitinkamos programos (čia jau klausimas rodos pidgin veikia ant W$)

M
  • 25 Grd '10

tai gi gali susikonfiguruot skype taip, kad vienintelis irodymas kad jis sukasi buna ikonele system tray'uje, tada susimeti savo acc i pidgin, ar empathy, prisimeti dar visokiu GTalk, Facebook acc. ir ramiai, laimingai gyveni

M
  • 26 Grd '10

biski svenciu, nespeju visko isbandyti
norisi kasko paprasto, kad skype manjakui su W$ numeti nuoroda, jis parsisiuncia ir naudoja
o tokie variantai kaip pidgin, kopete ir tt. truputi per daug navarotu turi
ten yra daug viename, o geriau butu vienas viename
patikekit kaip sunku W$ ir skypininka prie kasko kito pripratinti(ten jam paprasta, parsiusncia, isiraso, sukuria vartotoje ir naudojasi )
gal dabar gerai paklausiau, nes da nelabai cia mintis sukasi

E
  • 26 Grd '10

Taigi per pidgin irgi paprasta. Parsisiunti, įsirašai, pasirenti Gtalk protokolą ir suvedi savo Gmail duomenis. Viskas.

M
  • 26 Grd '10

@eko rašė:
Taigi per pidgin irgi paprasta. Parsisiunti, įsirašai, pasirenti Gtalk protokolą ir suvedi savo Gmail duomenis. Viskas.

na va toks ir paprastumas, jei as neturiu Gmail...
tai daba butinai ten turiu registruotis

E
  • 26 Grd '10

tao gali su yahoo, facebook ir kitais pokalbių protokolais.

M
  • 26 Grd '10

@eko rašė:
tao gali su yahoo, facebook ir kitais pokalbių protokolais.

na as tai suprantu
bet kad grynai kaskas savo palaikytu kaip skype kaskaip nerandu...

S
  • 26 Grd '10

pidgin iskiepius galima susideti ir per sinaptika. o kai kuriuos (naujesnius), tarp ju ir pidgin-skype galima rasti pidgin svetaineje. Yra deb paketai - parissiunti ir naudoji

@eko rašė:
Pabandyk:
http://www.ubuntugeek.com/how-to-instal ... buntu.html

Arba:
viewtopic.php?f=10&t=577&p=43454&hilit=+pidgin+plugin#p43454