kaip pakeisti skype ?

E
  • 31 Grd '10

Juk draugai gali vietoje skypes palikti įjungtą pidgin ir ten jie tik užmetę akį į kompiuterį matys žinutes iš gmail ar FB, arba iš abiejų vienu metu. Tik skirtumas tas, kad reikia pakeisti skype į pidgin. O bendravimas realiu laiku išliktų.

@abrius rašė:
Tai žinoma, kad daugelis kalba iš savo varpinės, nes čia toks komunikacinis dalykas, vienas žmogus gal daugiau yra susirišęs su linux bendruomenėmis, kitas su win. Tas kur su linux, galbut turi daugiau draugu, kurie nuolat gali "kabėti" tame online tiek gmail, tiek fb. Tarkime, mano varpinėje dauguma draugų yra iš win aplinkos, tai jie nei vienas nekaba nei gmail, nei FB, bet skype nuolat būna įjungta, jei kompiuteris įjungtas, taigi iš tos varpinės išplaukia išvada, kad žmogus gaves žinutę į skype man parašys kai tik užmes akį į kompiuterį, galiu ir aš nenaudoti skype, naudosiu, tarkime, kitą klientą, tai parašęs jam ten į FB ar gmail, atsakymo negalėsiu sulaukti taip greitai kaip skypėje, todėl atgalinis ryšys nebus toks efektingas kaip skype atveju. Taigi, paimdamas savo varpinę iš daugelio kitų vaprinių variantų, esu linkęs pasilikti dar prie skypes siekiant geresnės komunikacijos su win vartotojais.

Grįžtant prie temos, tie kas beveik nekomunikuoja arba labai mažai bendrauja, tai jiems tos skypės ir nereikia, gali naudotis paštu arba tais atviro protokolo klientais ir t.t

K
  • 31 Grd '10

Negali Juk daugelis Skype ir tuo pačiu windows naudotojų, tiek ilgai ir įnirtingai mokėsi naudotis Skype. Kaip dabar imti ir jį išmesti, bei vėl vargti bandant perprasti kitą pokalbių klientą.
NEIMANOMA !!!

E
  • 31 Grd '10

Teoriškai - įmanoma,
Praktiškai - vargiai..