Programos Jums

A
  • 2
  • 1 Vas '11

Jau buvau sukūręs temą kitoje skiltyje (blevyzgos>Reklama: savas kampas). Ši tema - jau kaip ir savivaliavimas, bet tikiuosi administracijos malonės. Nes sekdamas statistiką supratau, kad forumo lankytojai nesiveržia ten kur žodis "reklama" ar "blevyzgos" tai sukūriau čia. Žinoma ne be pagrindo skelbiuosi. Pradėjau lipdyti programas ir noriu pasidalinti jomis su visais. Todėl siekiu, kad apie tai sužinotų kuo daugiau žmonių iš ubuntu bendruomenės.

Šiai dienai išleidau dvi programas:

1) Roborovskis aprašymas/istorija

2) Taupukas aprašymas/istorija

Ir jei Jūs patarsite, padėsite, paskelbsite savo mintis, ties šia kryptimi ir jei mano jėgos leis su Jūsų pagalbą, galbūt gautūsi faini projektai.

Esminė projekto mintis http://virtuali.mintis.in

G
  • 1 Vas '11

Po be galo ilgo intro apie žiurkėnus taip ir nesupratau, kam skirtas tavo Roborovskis? Kažkas su IPTV iš aprašymo, iš mažo paveiksliuko panašu, kad galima peržiūrėti dienos programų sąraša.. Žiūrėti galima?

A
  • 1 Vas '11

@Ghost rašė:
Po be galo ilgo intro apie žiurkėnus taip ir nesupratau, kam skirtas tavo Roborovskis? Kažkas su IPTV iš aprašymo, iš mažo paveiksliuko panašu, kad galima peržiūrėti dienos programų sąraša.. Žiūrėti galima?

Ne, žiūrėti negalima. Tai tik televizijos programa. Jei išbandysi, ji neįkas.

G
  • 1 Vas '11

Perskaitęs ilgą aprašymą ir iki galo nesupratęs, kam programinis paketas skirtas, paprastai vengiu jį bandyti.

Nori palikti ilgą aprašymą, visą priešistorę ir/ar 'to do' sąrašą - tvarkoj, bet kažkur aiškiai išdėstyk kam tavo programos skirtos, ką jos gali.

Rankos juk nenudžius, jei busi vienu gramu konkretesnis?

A
  • 1 Vas '11

@Ghost rašė:
Perskaitęs ilgą aprašymą ir iki galo nesupratęs, kam programinis paketas skirtas, paprastai vengiu jį bandyti.

Nori palikti ilgą aprašymą, visą priešistorę ir/ar 'to do' sąrašą - tvarkoj, bet kažkur aiškiai išdėstyk kam tavo programos skirtos, ką jos gali.

Rankos juk nenudžius, jei busi vienu gramu konkretesnis?

Kai kūriau jas, net nebuvo šovusi mintis, kad kas nors nesuvoks jų paskirties iš screen'o (kurie labai elementarūs ir paprasti). (ko gero taip yra todėl, kad jose daug praleista laiko) Pataisysiu kokią dieną į labai labai paprastą paaiškinimą su detalėmis, gal net papaišymais Gimp'e.

Jei rankos rašo tai, tai jos tikrai nedžiūna.
P.s ačiū už pastabas, jos labai vertingos ir į jas sureaguosiu.

E
  • 1 Vas '11

Dėkui už programėles, jos labai paprasto, aiškios, roborovskis pravers man sėdint prie kompo sutaupyti laiko, o taupukas tėvams.

A
  • 2 Vas '11

Smagu, kad tiko ir patiko

G
  • 2 Vas '11

tv programai naudoju http://uz_reklama_man_nieks_nemoka.lt o akcijom naudoju RSS iš puslapio http://uz_reklama_man_nieks_nemoka.lt, kuo tavo programos pranašesnės už mano naudojamus puslapius? aš nematau priežasties kodėl žmogus turėtų keist savo įpročius į tavo minėtas programas...

I
  • 2 Vas '11

jos suksis ant MS Win? (darbe tik XP)

A
  • 1
  • 2 Vas '11

@gymka rašė:
tv programai naudoju http://uz_reklama_man_nieks_nemoka.lt o akcijom naudoju RSS iš puslapio http://uz_reklama_man_nieks_nemoka.lt, kuo tavo programos pranašesnės už mano naudojamus puslapius? aš nematau priežasties kodėl žmogus turėtų keist savo įpročius į tavo minėtas programas...

1) Niekas neteigia, kad jos pranašenės, nei kažkokie RSS srautai.
Man patogiau šis variantas, jį pasiūliau ir Jums. Laisvė rinktis.
2) Visa tai buvo kurta tik dėl savo paties poreikių, bet jei kažkam tai tinka, prašau, kodėl gi ne.

A
  • 2 Vas '11

@Igelis rašė:
jos suksis ant MS Win? (darbe tik XP)

Taip, šiuo metu planuoju paleisti ant MS Windows. Bus matyti kaip seksis.

S
  • 2 Vas '11

Sprendžiant iš komentarų prie programų, tos programos yra uždaro kodo?

Jei taip, tai tikrai tokių programų nebandyčiau ir kitiems nerekomenduočiau... Kas ten žino kokių trojos arklių įsiuvai į tas programas. Jei su programomis pateiktum ir kodą, o dar jei tas programas gražiai supaketuotum, tai būtų kitas reikalas.

A
  • 3 Vas '11

@sirex rašė:
Sprendžiant iš komentarų prie programų, tos programos yra uždaro kodo?

Jei taip, tai tikrai tokių programų nebandyčiau ir kitiems nerekomenduočiau... Kas ten žino kokių trojos arklių įsiuvai į tas programas. Jei su programomis pateiktum ir kodą, o dar jei tas programas gražiai supaketuotum, tai būtų kitas reikalas.

Atsiprašau, bet negaliu pateikti, kodo, nes galiu realiai nukentėti pats, kaip autorius.

N
  • 3 Vas '11

@abrius rašė:

@sirex rašė:
Sprendžiant iš komentarų prie programų, tos programos yra uždaro kodo?

Jei taip, tai tikrai tokių programų nebandyčiau ir kitiems nerekomenduočiau... Kas ten žino kokių trojos arklių įsiuvai į tas programas. Jei su programomis pateiktum ir kodą, o dar jei tas programas gražiai supaketuotum, tai būtų kitas reikalas.

Atsiprašau, bet negaliu pateikti, kodo, nes galiu realiai nukentėti pats, kaip autorius.

Na ir ka gi tu cia tokio stebuklingo sukurei, kad net nenori sourco viesinti? Bijai kad kas nors pasisavins? Analoga sukurs? Kad tokias programeles pasidaryti nera sudetinga. Juo labiau, kad jos nera niekuom stebuklingos. Anksciau as ir taip galvojau, kaip cia uzkoduoti, apsaugoti, kad gink dievie kas nepasisavintu. O dabar suprantu, kad opensource yra geris, nes be jo daug ko neturetumem. Juo labiau, kad tos programeles sukurtos pasitelkiant vien opensourcines priemones.

P.S. tu man paaiskink, kaip gali nuketeti?

A
  • 3 Vas '11

@Neodan rašė:

@abrius rašė:

@sirex rašė:
Sprendžiant iš komentarų prie programų, tos programos yra uždaro kodo?

Jei taip, tai tikrai tokių programų nebandyčiau ir kitiems nerekomenduočiau... Kas ten žino kokių trojos arklių įsiuvai į tas programas. Jei su programomis pateiktum ir kodą, o dar jei tas programas gražiai supaketuotum, tai būtų kitas reikalas.

Atsiprašau, bet negaliu pateikti, kodo, nes galiu realiai nukentėti pats, kaip autorius.

Na ir ka gi tu cia tokio stebuklingo sukurei, kad net nenori sourco viesinti? Bijai kad kas nors pasisavins? Analoga sukurs? Kad tokias programeles pasidaryti nera sudetinga. Juo labiau, kad jos nera niekuom stebuklingos. Anksciau as ir taip galvojau, kaip cia uzkoduoti, apsaugoti, kad gink dievie kas nepasisavintu. O dabar suprantu, kad opensource yra geris, nes be jo daug ko neturetumem. Juo labiau, kad tos programeles sukurtos pasitelkiant vien opensourcines priemones.

P.S. tu man paaiskink, kaip gali nuketeti?

Yra naudojami resursai kurie yra po (C) ženklu, programos kode viskas labai gerai matytusi ir būtų įrodymas, ir to pasekoje galima susilaukti problemų.
Žinoma, kad čia jokio stebuklo, kad tokias bet kas gali kurti. Saugomas ne kodas, o pats žmogus.

E
  • 3 Vas '11

Patogumo klausimas tik. Nebūtų geriau katalogų programoje atsisakyti "checkbox"? Tiesiog paspaudi ant nuorodos ir tau parsiunčia katalogą. užimtų mažiau vietos ir paspaudimų mažiau vis dėlto
Arba kokį mockupą galėčiau sukurt kaip įsivaizduoju, kaip galėtų atrodyt, gal padėtų kuo

A
  • 3 Vas '11

@EwuldoXX rašė:
Patogumo klausimas tik. Nebūtų geriau katalogų programoje atsisakyti "checkbox"? Tiesiog paspaudi ant nuorodos ir tau parsiunčia katalogą. užimtų mažiau vietos ir paspaudimų mažiau vis dėlto
Arba kokį mockupą galėčiau sukurt kaip įsivaizduoju, kaip galėtų atrodyt, gal padėtų kuo

Nebloga mintis. Net nebuvau pagalvojęs apie tokį variantą be checkbox'ų Apie tuos mockup'us nelabai gaudausi ir net nežinau su kuom jie valgomi (nebuvau susidūręs) tai net nežinau ką ir atsakyti tau dėl tų mockup'ų.

E
  • 3 Vas '11

Ouč, be reikalo terminą tokį panaudojau tada. Mockupas tai kaip koncepcija, nupieščiau, kaip įsivaizduoju, kad galėtų atrodyt tavo programa, o tu viską suprogramuotum.

A
  • 1
  • 3 Vas '11

@EwuldoXX rašė:
Ouč, be reikalo terminą tokį panaudojau tada. Mockupas tai kaip koncepcija, nupieščiau, kaip įsivaizduoju, kad galėtų atrodyt tavo programa, o tu viską suprogramuotum.

Nupiešk, labai norėčiau pamatyt. Jei tikrai viskas gražiai ten ir tinkamai, ir jei mano jėgos leis tokį dalyką įgyvendinti būtinai taip ir bus.

E
  • 3 Vas '11

Gerai. pasistengsiu šiandien