crunchbang linux

X
  • 21 Vas '11

Sveiki entuziastai.

Ar galėtų kas pakomentuoti šią versiją crunchbang linux?
Netbooke turėjau ubuntu netbook ir dabar crunchbang linux. Ubuntu netbook- operatyvinės out of box ~220mb, crunchbang out of bof 80mb. Viskas kaip ir ubuntu, tik openbox minimalistinė aplinka- laaaaabai gera ir lengva.
Naudoju tik savaitę gal kas turi kokių pastabų šiai distribucijai?

R
  • 21 Vas '11

Neaišku kokia versija yra tavo crunchbang. Visada crunchbang buvo daromas ubuntu pagrindu (gal šita, nes sakai- viskas kaip ubuntu ), o paskutinė- "Statler" yra debiano. Statler pats turiu senam kompe- su XFCE ir Openbox darbastaliais. Labai gera išeitis dar pratęst tarnavimą iš palėpės ištrauktam aparatui.

X
  • 21 Vas '11

pas mane crunchbang-10-20110207-openbox-i686. XFCE greičiausiai aplinka, dar dorai pats nežinau- nežiūrėjau. Tai kaip ir nebloga distribucija.

A
  • 21 Vas '11

@Xramas rašė:
Sveiki entuziastai.

Ar galėtų kas pakomentuoti šią versiją crunchbang linux?
Netbooke turėjau ubuntu netbook ir dabar crunchbang linux. Ubuntu netbook- operatyvinės out of box ~220mb, crunchbang out of bof 80mb. Viskas kaip ir ubuntu, tik openbox minimalistinė aplinka- laaaaabai gera ir lengva.
Naudoju tik savaitę gal kas turi kokių pastabų šiai distribucijai?

Tai sistema prie saves reik derintis. Man ubuntu netbook remix (10.04, nes nauja nepatinka) jama 140MB. Tai nera labai jau mazai, bet ne tavo mineti 220, be to veikia tikrai sparciai ir be priekaistu. Be to, jos aplinka yra tikrai labiau priderinta netbook'o ekranui, negu minetasis xfce4 ar openbox.

X
  • 21 Vas '11

ubuntu netbook pliusas atpažino mano webcamą iškarto, o crunchbang- ne... net nežinau kaip atgaivinti ją dabar, turbūt kitas devaisas priskirtas. Ubuntu netbook nelabai man patiko kairėje esančios panelės išdėstymas (10.10)- kai atidarai all programs- lagina, naudoja permatomą langą, be to efektų man nereikia- o jie nenuimami, na bet viską galima pasidaryti žinoma.

riebus + ubuntu netbook 10.10- multidesktopo efektas, kai visus langus atidaro, labai patogu dirbti.

A
  • 21 Vas '11

@Xramas rašė:
ubuntu netbook pliusas atpažino mano webcamą iškarto, o crunchbang- ne... net nežinau kaip atgaivinti ją dabar, turbūt kitas devaisas priskirtas. Ubuntu netbook nelabai man patiko kairėje esančios panelės išdėstymas (10.10)- kai atidarai all programs- lagina, naudoja permatomą langą, be to efektų man nereikia- o jie nenuimami, na bet viską galima pasidaryti žinoma.

riebus + ubuntu netbook 10.10- multidesktopo efektas, kai visus langus atidaro, labai patogu dirbti.

Kalbant apie 10.10, tai ji man apskritai grynas nesusipratimas - visiskai nesuprantamas valdymas, skelbta, kad nauja aplinka yra lengvasvore ir bus greitesne, o ka gavome?
Isbandyk 10.04. Isjungus visokius "pribombasus" starup'e, sistema tampa tikrai greita ir patogi.

X
  • 21 Vas '11

@anabolikas rašė:

@Xramas rašė:
ubuntu netbook pliusas atpažino mano webcamą iškarto, o crunchbang- ne... net nežinau kaip atgaivinti ją dabar, turbūt kitas devaisas priskirtas. Ubuntu netbook nelabai man patiko kairėje esančios panelės išdėstymas (10.10)- kai atidarai all programs- lagina, naudoja permatomą langą, be to efektų man nereikia- o jie nenuimami, na bet viską galima pasidaryti žinoma.

riebus + ubuntu netbook 10.10- multidesktopo efektas, kai visus langus atidaro, labai patogu dirbti.

Kalbant apie 10.10, tai ji man apskritai grynas nesusipratimas - visiskai nesuprantamas valdymas, skelbta, kad nauja aplinka yra lengvasvore ir bus greitesne, o ka gavome?
Isbandyk 10.04. Isjungus visokius "pribombasus" starup'e, sistema tampa tikrai greita ir patogi.

va- tiksliai pasakei. 10.04 geriau konfigūruojasi.

G
  • 10 Vas '12

Sveiki!

Isimeciau i senuka laptopa CrunchBang-10. Super! Tik va viena beda nepasijungia mobilus internetas omnitelio (3G su usb modemu). Konfiguruojasi labai paprastai (va kaip cia http://www.akmc.lt/2010/08/21/mobilusis ... ubuntu-os/), bet va jungiasi ir neprisijungia.
Su puppy linux ir antix irgi paprastai susikonfigina ir veikia.

Gal galit patarti ka daryti, kad prisujungtu? Esu zalias, bet kuo toliau tuo labaiu Linux veza. CrunchBang tai geriausia kas gali buti mano senukui.
Busiu dekingas uz patarimus.

G
  • 13 Vas '12

Idomu tai kad per "Live cd" prisijungia prie interno o instaliavus neprisijungia. Modema randa ir susikonfiguruoja, bet neprisijungia. Ka daryti?

G
  • 9 Bal '12

Įsirašiau pabandymui ir aš crunchbang.Keli pastebėjimai.Sukasi greičiau už Bodhi.Pastebėjau,kad Google chrome daug ramų ėda.Iš pradžių tuščias ima 80ram,kai pajungi chrome,pašoka virš 200ram.Iceape naršyklė iki 150 ram tik dakelia.Šiaip patiko visas valdymas ir konfiguracija.Tik kaip visada problemos su rezoliucija.Aš net nebebandau įsirašyt nvidia draiverių,nes žinau,kad visvien nesąmonė gausis,tad pagal defoultą noveou palikau.Visuomet sistema pasijungia ne ta rezoliucija,bet įkišau į startupą komandą,tad užkrauna normalią,bet.Nesuprantu kodėl visas ekranas pasislinkęs į dešinę pusę per centimetrą.Kairėje juoda juosta,o dešinėje irgi centimetras už ekrano ribos.Galiu per patį monitorių pareguliuot,bet antra os pagrindinė kolkas yra Bodhi,o čia viskas norm.Tad perstačius tenais,nebetiks čia.Gal pas ką kokių minčių yra ar teko susidurt su tuom?

G
  • 2 Rugs '12

@gkmrp rašė:
Sveiki!

Isimeciau i senuka laptopa CrunchBang-10. Super! Tik va viena beda nepasijungia mobilus internetas omnitelio (3G su usb modemu). Konfiguruojasi labai paprastai (va kaip cia http://www.akmc.lt/2010/08/21/mobilusis ... ubuntu-os/), bet va jungiasi ir neprisijungia.
Su puppy linux ir antix irgi paprastai susikonfigina ir veikia.

Gal galit patarti ka daryti, kad prisujungtu? Esu zalias, bet kuo toliau tuo labaiu Linux veza. CrunchBang tai geriausia kas gali buti mano senukui.
Busiu dekingas uz patarimus.

Sveiki dar kartą.

Sutvarkiau prisijungimą prie usb modemo. Idiegiau wvdial ir padariau, kad pasileistų automatiškai /etc/network/interfaces

The loopback network interface

auto ppp0
iface ppp0 inet wvdial

Nu nesuprantu kam tie pribumbasai su visokiais NetvorkManager. Wvdial veikia nepriekaištingai.

Apskritai CrunchBang kol kas ima viršų iš visų bandytų. Kadangi man patinka lengvos OS tai ši net pralenkė prieš tai turėtą lubunu. Ant senuko sukasi pakankamai o ant naujo skraido. Super!

I
  • 8 Spa '12

Sveiki. Kaip naujai suinstaliuotame Crunch bang pakeisti klaveturos kalba i lietuviska ir kaip pridet kalbu perjungimo ikona i panele?

G
  • 8 Spa '12

@inkas rašė:
Sveiki. Kaip naujai suinstaliuotame Crunch bang pakeisti klaveturos kalba i lietuviska ir kaip pridet kalbu perjungimo ikona i panele?

Įrašant crunchbang klaviatūrą reikia nustatyt į LT.Dėl ikonėlės,tai lxpanel instaliuoji ir programėlę kaškokią dar,tada rodo.Tačiau mano manymu yra paprastesnis variantas.
Spaudi dešinį pelės klavišą ant monitoriaus,eini Settings-Openbox-Edit autostart
ir pridedi

Keyboard layout

setxkbmap -layout "lt, ru" -option "grp:ctrl_shift_toggle" &
Aišku vietoj lt,ru ,pasirenki kokias nori kalbas,bei spausdamas ctrl-shift ,jas kaitalioji.

I
  • 8 Spa '12

Dėkui, veikia. Aišku gerai būtų, kad dar klaviatūros kalbos ikonėlė tint2 panelėje rodytų , bet svarbiausia, kad dabar kalbas galiu kaitaliot.

G
  • 8 Spa '12

@inkas rašė:
Dėkui, veikia. Aišku gerai būtų, kad dar klavetūros kalbos ikonėlė tint2 panelėje rodytų , bet svarbiausia, kad dabar kalbas galiu kaitaliot.

Kaip jau minėjau-tint2 nenaudoju.O jei nori turėti tą įkonėlę,tai vėlgi:
terminale- sudo apt-get install lxpanel
tada vėl - Settings-Openbox-Edit autostart
pašalini tint2 eilutę atrades ir pridedi

Launch panel

lxpanel &
tada perkrauni pc ir vietoj tint2 bus lxpanel.O ten jau pagal save pasireguliuosi,o kalbos įkonėlę pridėsi paspaudęs dešine pele ant panelės-skydelio nustatymai-skydelio priedai-Pridėti-Klaviatūros išdėstymų perjungimo priemonė.

V
  • 6 Vas '15

Projektas uždarytas.
http://www.crunchbang.org/forums/viewto ... 93#p416493
Seniems kompiuteriams siūlomą, naudot Debian su LXDE aplinka arba Lubuntu.
http://www.crunchbang.org/
Pabaiga.