Belaukiant 11.10

M
  • 8 Rugs '11

gal kas žino, kaip 10.10 bus su nVidia kortom? pvz mano go7400 yra blacklisted, todėl naudoju Fedora 15, bet kažkaip jau pajutau norą grįžt prie ubuntu, bet su Gnome 3 nes kažkaip labai sudėtinga sušnekint fedora ir samsungo printerį

P
Pjautuvas
Edvinas
  • 22 Rugs '11

Nu ką, tuoj turėtų būti įmesta beta 2 į ubuntu.com, nes kaip rašoma, šiandien jos išleidimo data Įdomu, ar bus galima ant Ubuntu 11.10 įsirašyt Gnome 2x

D
  • 4 Spa '11

@darukas rašė:
Sistema veikia tvarkingai ir graziai bet vienas minusas laptopas hibernate/sleap ijungia pastoviai nors ir nustatymuose viskas yra atjungta, netgi isidiegiau coffeine appleta, jog atjungtu sia galimybe, gal kazkaip galima butu atjungt ta hibernate/sleap funkcija?

P
Pjautuvas
Edvinas
  • 5 Spa '11

Nepasakyčiau, kad tvarkingai, gal būt čia nuo geležies prikauso. Skaičiau daug kur, kad beta 2 visai kokybiškai veikia, ne kaip įprasta visoms betoms, tai užsimaniau padaryti clean install. Ir ką manot, užlinko installeris, bandžiau live cd per naują užkraut, errorai išsimėtė ir tiek

S
  • 6 Spa '11

Oi nekantrus visi gi nebedaug liko iki finalines versijos

R
  • 6 Spa '11

Dar norėčiau pridurt, kad nekantrūs, tai nekantrūs, bet naudodami negalutines versija praneškit apie pastebėtas klaidas, lūžius ir t.t.- visiem bus į naudą.
Dabar jau kokią savaitę pats naudojuos Kubuntu 11.10- viskas veikia gerai, beldžiu kolkas į medį- neturiu prie ko prikibt...

V
  • 6 Spa '11

Palygint su 11.04, tai kolkas skiriasi kaip tarp žemės ir dangaus. Pasidarbuotą.
Gnome jau su 3.2 versija.
O štai atnaujinus kerneliuką į 3.0.12 versiją, Ubuntu neužsikrovę , naudojų ankstesnę versiją 3.0.11.
Kolkas visgi džiuginą. Tuk-tuk per medį .

D
  • 6 Spa '11

Hm, tik nesupratau, ar čia tik man, nustojo ant gnome 3.2 veikti alt+F2 kombinacija?

S
  • 7 Spa '11

Kvaila klausima uzduosiu Ubuntu 11.10 bus su gnome shell pagal nutylejima?

D
  • 7 Spa '11

Kad ne. Bus su Unity.

V
  • 7 Spa '11

@donatas_s rašė:
Hm, tik nesupratau, ar čia tik man, nustojo ant gnome 3.2 veikti alt+F2 kombinacija?

Pas mane ji neveikė ir anksčiau, maniau, kad jį išvis neturi veikt .

D
  • 7 Spa '11

Na kad veikdavo, bent jau ant senesnio gnome 3. Aš ją naudodavau pačiam shelui perkrauti labai patogu, paspausdavai alt+F2, įvedi r raidę ir po enter persikraudavo gražiai visas shellas...

R
  • 7 Spa '11

Man šita kombinacija veikė taip: paspaudus atsidaro unity meniu (nežinau kaip jis tiksliai vadinas) su langeliu komandai įrašyt. Tai taip supratau, kad taspats principas

V
  • 7 Spa '11

Todėl pats nekaip negalėjau perkraut Gnomes, bet štai pabandžius
http://www.webupd8.org/2011/10/official ... sions.html
kažkaip neprireikė perkrovinėt.

S
  • 8 Spa '11

@donatas_s rašė:
Kad ne. Bus su Unity.

Vadinasi isleidimo neturiu del ko laukt

K
  • 8 Spa '11

Įsirašiau ir aš pabandymui, bet nematau tikslo rašytis atgal 11.04, jau kokias 5 valandas nei vieno nulūžimo, kadangi neturiu 3d, unity 2d gan gerai veikia, kartais lieka artefaktų, bet manau pataisys

V
  • 8 Spa '11

@siriso rašė:
Vadinasi isleidimo neturiu del ko laukt

Nesunku instaliuot gnome-shell-ą, visgi jau Gnome 3.2 pagal nutylėjimą parinktas pagrindas, o Unity aplinką - tai Marko projektas.

S
  • 9 Spa '11

@Vladasl rašė:

@siriso rašė:
Vadinasi isleidimo neturiu del ko laukt

Nesunku instaliuot gnome-shell-ą, visgi jau Gnome 3.2 pagal nutylėjimą parinktas pagrindas, o Unity aplinką - tai Marko projektas.

Taip, nesunku, bet kam? Jei pagal nutylejima viena aplinka parinkta, su jos bibliotekom, paketais, tai perrasius kita - krapstyt ten viska lauk nera noro. O kazkada turejau siokiu tokiu nesklandumu, kai susipjove kde ir gnome aplinkos.

V
  • 9 Spa '11

@siriso rašė:
...Taip, nesunku, bet kam? Jei pagal nutylejima viena aplinka parinkta, su jos bibliotekom, paketais, tai perrasius kita - krapstyt ten viska lauk nera noro....

Byškel nesupratai, Ubuntu 11.10 jau naudoja Gnome 3.2 bibliotekas ir Unity naudoją Gnome 3.2 versijos galimybės. Tereikią instaliuot paketą gnome-shell, kad gautum Gnome 3 aplinką, tai jau ne šokiai su 11.04 barabanais . Kompakte (CD) sunku sukraut visas aplinkas (Ubuntu-Unity, pagal nutylėjimą), o DVD-e manau bus su Gnome3 variantas, jug instaliuot gnome-shell nesunku .

P
Pjautuvas
Edvinas
  • 9 Spa '11

Kas gali būti, kad taip viską rodo ant GNOME 3? http://www.part.lt/img/a02f7b917a122ac4 ... 4e1121.png