pdf formos

M
  • 7 Kov '11

sveiki, susiduriau su kebliu klausimu, man reikia padaryti pdf dokumentus su pildomais laukais (fields), atradau, kad tokia funkcija turi open office, viskas kaip ir gerai, bet tuos dokumentus redaguoti leidzia tik pagal nutylejime ubuntu suinstaliuotas "document viewer", o adobe reader (kuri deja naudoja beveik visi mirtingieji) man jo redaguot neleidzia. tai yra leidzia, bet neleidzia issaugot, galiu tik atsispauzdint... kiek ziurejau i properties, tai mano pdf is OOo yra pdf-1,4, o turiu parsisiuntes kita pdf forma, su kuria puikiausiai adobe reader susitvarko, tai ji pdf-1,6. gal cia tame beda? kaip galima butu iseksportuot is OOo i pdf-1,6?

M
  • 7 Kov '11

ok, pdf versija pasikeiciau, per wine susidiegiau specialia programele.. bet visvien nieko nesigauna...

R
  • 7 Kov '11

Bandyk su Scribus

M
  • 7 Kov '11

dėkui Raimeksai, puiki programa, deja Adobe reader 9 reikalauja mokamos versijos, jei nori issaugot uzpildyta forma... kazkokia nesamone, teks keist strategija

G
  • 8 Kov '11

workaround:
užpildyk pdf ir sukurk naują spausdindamas. adobe reader->print->tavo virtualus printeris(aš asmeniškai naudoju "cups-pdf")