Prisijungti

Tinklapio dizaino (.psd) slice

eko
  • 8 Kov '11

Sveiki,
Turbūt reiktų kreiptis į žmones užsiemančių tinklapių kodavimu. Norėjau paklausti kokias programas naudojate tinklapių šablonams karpyti? Karpote su gimp po vieną sluoksnį ar žinote programų kurios kaip ir PS gali vienu kartu sukarpysi visą šabloną.
Dėkui,
eko

• 8 Kov '11

o tinklapių šablonai būna .psd formatu? aš gal ir diletantas toje srity, bet kiek pamenu tinklapių dizainas(pvz. ubuntu.lt) būna parašytas su CSS(Cascading Style Sheets) ar kita markup kalba, o kiti puslapiai būna sukurti su flash... šiaip galėtum atsiųst man tinklapio šabloną kuris yra .psd formatu, man tik šiaip reikia savišvietos tikslais:)

• 8 Kov '11

eko turejo omeny grafine dali - dizaina, ar kaip cia tiksliau pasakyt. zodziu, kai nusipaisai puslapio paveiksleli - dizaina (sablona) ir ji susikarpai pagal isdestyma ir t.t. o ubuntu.lt - su tvs drupal ir jo tema "pagamintas". siek teik maisai flash animacija gali buti ir tvs sudetyje ir atskirai, taip pat galima ir tik html svetaines pasidaryt, tik, kad jau siek tiek atgyvene sie dalykai man kazkaip is tvs labiausiai prilipo drupal. dar gal wordpress paprastiem sprendimam, kur nieko nereikia

@gymka rašė:
o tinklapių šablonai būna .psd formatu? aš gal ir diletantas toje srity, bet kiek pamenu tinklapių dizainas(pvz. ubuntu.lt) būna parašytas su CSS(Cascading Style Sheets) ar kita markup kalba, o kiti puslapiai būna sukurti su flash... šiaip galėtum atsiųst man tinklapio šabloną kuris yra .psd formatu, man tik šiaip reikia savišvietos tikslais:)

ShookeesPaulius
  • 8 Kov '11

Su GIMP tvarkau, vien dėl didelio funkcionalumo, nes dažnai bekarpant dar kažką pataisyti.

• 9 Kov '11

@siriso rašė:
o ubuntu.lt - su tvs drupal ir jo tema "pagamintas". siek teik maisai flash animacija gali buti ir tvs sudetyje ir atskirai, taip pat galima ir tik html svetaines pasidaryt, tik, kad jau siek tiek atgyvene sie dalykai

aš žiūriu į galutinį rezultatą, naršyklė gauna css dizainą, ji nežino jog tas dizainas padarytas su cms. beto mano žodyne nėra "puslapis kurtas su cms" aš pripažįstu tik puslapio kūrimą su notepad:)(nesuprasti pažodžiui)

• 9 Kov '11

@gymka rašė:

@siriso rašė:
o ubuntu.lt - su tvs drupal ir jo tema "pagamintas". siek teik maisai flash animacija gali buti ir tvs sudetyje ir atskirai, taip pat galima ir tik html svetaines pasidaryt, tik, kad jau siek tiek atgyvene sie dalykai

aš žiūriu į galutinį rezultatą, naršyklė gauna css dizainą, ji nežino jog tas dizainas padarytas su cms. beto mano žodyne nėra "puslapis kurtas su cms" aš pripažįstu tik puslapio kūrimą su notepad:)(nesuprasti pažodžiui)

Butu idomu suzinoti kokia tavo patirtis webdev'e.
Siaip yra taip:

1. dizaineris nupiesia puslapio dizaina su grafiniu redaktoriumi (darniausiai piesia su Photoshop).
  2. retkarciais dizaineris ji ir sukarpo, bet dazniausiai tai daro jau programuotojas, t.y. is paveiksliuko (puslapio dizaino) yra iskapomi reikiami elementai, html/xhtml'u + css yra aprosomas visas puslapio layoutas (kitaip tariant sukodinamas puslapio atvaizdavimas jau su tokiu dizainu koks buvo nupiestas).

Taigi gymka maisai puslapio nupiesta dizaina su jau sukodintu. Taip pat tu nelabai supranti ka reiskia "puslapio kurimas su cms" (su cms yra naudojamas sukodintas layoutas), bei su notepadu tu tikrai nekodini, o jei kodini tai esi sadomozochistas kursi be reikalo sau darba apsisunkini.

eko
  • 9 Kov '11

na gal netaip prašiau, reikėjo parašyti .psd šabloną. O šiaip mintį dauguma supratot. Dėkui, už nuomones.

• 9 Kov '11

nu aš nevaikštau belekur, aš valkiojuos tik ten kur reik(forumai, blogai ir google), bet kiek aplink matau(aišku pas mane yra adblock, javascript blokavimas, etc. tai aš nematau taip kaip puslapio autorius norėtų) tai iš grafikos būna 1-2 failai: background ir logo. su cms aš išvis nesusipažinęs ir nenoriu turėt reikalų, kai aš programavau tai man reikėjo tik esmės(php dalies), o dizainas apsiribodavo html(buvo input, text ir submit mygtukas, juk nieko daugiau ir nereik. jei man reiktų daugiau aš nerašyčiau ubuntu forume ir nenaudočiau linux)

• 9 Kov '11

@gymka rašė:
nu aš nevaikštau belekur, aš valkiojuos tik ten kur reik(forumai, blogai ir google), bet kiek aplink matau(aišku pas mane yra adblock, javascript blokavimas, etc. tai aš nematau taip kaip puslapio autorius norėtų) tai iš grafikos būna 1-2 failai: background ir logo. su cms aš išvis nesusipažinęs ir nenoriu turėt reikalų, kai aš programavau tai man reikėjo tik esmės(php dalies), o dizainas apsiribodavo html(buvo input, text ir submit mygtukas, juk nieko daugiau ir nereik. jei man reiktų daugiau aš nerašyčiau ubuntu forume ir nenaudočiau linux)

to Gymka: esme paprasta, tu net nesupranti kaip yra daromas web'o client-side, taigi jei tu neuzsiimi webdev'u, tai ir nesigilink

O siaip dizaina is psd geriausia karpyti su PhotoShop, nes GIMP pilnai nepalaiko psd.

• 9 Kov '11

pritariu. idomu kaip atrodo svetaine sukurta su notepad'u, kuri turetu turinio valdymo sistema ar bent jau galimybes, kad vartotojas neturetu patapti programeriu, noredamas informacija idet. jau nekalbu apie sudetingesnius dalykus.

@Neodan rašė:

@gymka rašė:

to Gymka: esme paprasta, tu net nesupranti kaip yra daromas web'o client-side, taigi jei tu neuzsiimi webdev'u, tai ir nesigilink

O siaip dizaina is psd geriausia karpyti su PhotoShop, nes GIMP pilnai nepalaiko psd.

• 9 Kov '11

@siriso rašė:
pritariu. idomu kaip atrodo svetaine sukurta su notepad'u, kuri turetu turinio valdymo sistema ar bent jau galimybes, kad vartotojas neturetu patapti programeriu, noredamas informacija idet. jau nekalbu apie sudetingesnius dalykus.

Na matai galima koda rasyti su bet kokiuo textiniu redaktoriumi, kad ir notepadu. Taciau tai butu sadomozochizmas ir lako gaisimas. Nes tokie dalykai kaip sintakses highlighting, autocomplete (kintamuju, f-ju, objektu metodu, ...), debuginimas stiprei paspartina kodo rasima. Aisku jei reikia kazka ne daug pakodinti galima panaudoti tokius puikius editorius kaip gedit, pspad, notepad++...

Siaip nukrypom i lankas, laukiam atsakymu i temos klausima

• 11 Kov '11

o tai as apie ka? galima ir vinis ranka kalti, tik ne geriau plaktuku?

@Neodan rašė:

@siriso rašė:

Na matai galima koda rasyti su bet kokiuo textiniu redaktoriumi, kad ir notepadu. Taciau tai butu sadomozochizmas ir lako gaisimas. Nes tokie dalykai kaip sintakses highlighting, autocomplete (kintamuju, f-ju, objektu metodu, ...), debuginimas stiprei paspartina kodo rasima. Aisku jei reikia kazka ne daug pakodinti galima panaudoti tokius puikius editorius kaip gedit, pspad, notepad++...

Siaip nukrypom i lankas, laukiam atsakymu i temos klausima

Atsakyti