Prisijungti

Firefox 4 bugas ?

• 1
  • 26 Kov '11

Pastebėjau tokį bugą.Gal kas sugebėjo įveikti? Pasistengsiu aiškiau aprašyt.
Po kokiu 10-15 min. pradeda neveikti meniu juostos(Failas, Taisa,Rodymas ir t.t) pasirinkimo meniu, užvedus pelytė negalima parinkti tolimesniu parinkčių, juosta užsidaro (tą kurioje meniu vertikaliai ).
Laikini sprendimai, naršyklės restartavimas arba paleisti dar kitą naršyklė.
Perinstaliavimai nepadeda.
Gal koki about:config paredaguot?
P.S. Atrodo, tai AdBlock Plus plėtinis psichuoją.

• 26 Kov '11

Ne, trečia diena naudoju šitas tvarkoj. Tik nesuprantu kaip padaryt, kad renkant tekstą rodytų klaidas. Kalba- lt, pažymėta kad taisytų, bet pabraukia po visais žodžiais kažko... Su firefox esu naujoks

• 26 Kov '11

@raimeksas rašė:
Tik nesuprantu kaip padaryt, kad renkant tekstą rodytų klaidas. Kalba- lt, pažymėta kad taisytų, bet pabraukia po visais žodžiais kažko... Su firefox esu naujoks

Nerašyk su klaidom naujoke, o žodynėlį atsisiųsk . Patikrinau -jei uždėtą varnelė tikrint rašybą, kalbos -lietuvių, veikią.

• 26 Kov '11

@Vladasl rašė:
Nerašyk su klaidom naujoke, ... Viskas veikią, patikrinau -jei uždedą varnelė tikrint rašybą, kalbos -lietuvių.

Hmm, savo akyje rąsto nesimato
veikią? uždedą? Iš kokios bedugnės skrynios tas nosines traukiat!!!
Bala nematė, tai nemirtina, tik kito nemokyk

• 26 Kov '11

@Vladasl rašė:
Nerašyk su klaidom naujoke, o žodynėlį atsisiųsk . Patikrinau -jei uždėtą varnelė tikrint rašybą, kalbos -lietuvių, veikią.

Nerandu kur tą lt kalbą nustatyt, pas mane ir taip lietuviškai...

• 26 Kov '11

@scania_gti rašė:
Iš kokios bedugnės skrynios tas nosines traukiat!!!

Ko turim, to turim Aš dar jaunas, pasitaisysiu.

• 26 Kov '11

@raimeksas rašė:
Nerandu kur tą lt kalbą nustatyt, pas mane ir taip lietuviškai.

Aš tai papildomai naudoju plėtinį.
https://addons.mozilla.org/en-us/firefo ... heck-dict/
Po to rašant komentarus su dešiniu pelytė klavišu pasirenkame Kalbos-Lietuvių.

• 26 Kov '11

firefox 4 naudoju nuo RC1(RC1, RC2, Final) ir nebuvo tokio bug, taipogi naudoju tiek "adblock plus" tiek "element hiding helper for adblock plus"

• 26 Kov '11

Aišku. AdBlock plėtinys ne prie ko ir be jo bugas pasireiškė. Velniava negi reiks grįžt prie 3.6 versijos. Kaip čia angliškai suformavus šį reiškinį?

• 26 Kov '11

Bugas išlenda po ekrano užsklandos? Pabandyk išjungti ekrano užsklandą visai; energijos taupymo režimas Firefox nebugina.

• 26 Kov '11

@scania_gti rašė:
Bugas išlenda po ekrano užsklandos? Pabandyk išjungti ekrano užsklandą visai; energijos taupymo režimas Firefox nebugina.

Ne, naršant.

• 26 Kov '11

@raimeksas rašė:
Nerandu kur tą lt kalbą nustatyt

Kai ka parašai ir nori spellcheka padaryti pažymėk teksta ir ant jo dešinį pelės mygtuką, ten turėtų galėti varnelę uždėt..

Taip pat žodyno addo'ną naudodavau: https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/lithuanian-spelling-check-dict/

• 26 Kov '11

Taip, šitą jau ir radau. Bet taip kaskart daryt tai nežinau...

• 27 Kov '11

Tuk-tuk-tuk, trys kartus per stalą . Po vakarykščio atnaujinimų (kernelio ir t.t) atrodo bugas dingo. Tad neaišku, dėl ko tokia nesąmonė buvo.

• 27 Kov '11

Aha, tuk-tuk-tuk per medį - kad nepristotų zaraza
Būtų gaila 4-os Firefox, patinka man jinai, tikrai geresnė už 3-ią.
Betgi - nėra ko vyti dievo į medį - bugus gaudo pakankamai operatyviai ir FF, ir patys linux; dar turint raumeny, kad visa tai nemokama...

• 27 Kov '11

Taigi, kad gaila buvo nepasinaudot FF4. Teko perinstaliuot OS, bet nepadėjo. Pliusas tai, kad susitvarkiau hardą . Per metus toks bardakas buvo... Vien nenaudojamų skirsnių pridarytą 5, nuo 200 Mb iki 2 GB dydžio.

• 27 Kov '11

naudoju kubuntu 10.10 ir 11.04
aisku ir firefox 4 - 11.04, na nepasbejau jokiu bugu ?
ps. pagrindine mano narsykle firefox

• 27 Kov '11

Ar tik pas mane FF4 neišnaudoją viršutinės lango juostos tabams? Bei ALT nereguoja.. be reikalo diegiausi, neišlošiau nei pixelio daugiau vietos.

• 27 Kov '11

@apocalipso rašė:
Ar tik pas mane FF4 neišnaudoją viršutinės lango juostos tabams? Bei ALT nereguoja.. be reikalo diegiausi, neišlošiau nei pixelio daugiau vietos.

Tai kas neduoda juostų tvarkyt? Dešinysis pelytės mygtukas ant „galvos“ ir nuimame varnelės nuo meniu juostos, naršymo juostos ir t.t. Oho kiek pikselių prisidės.
P.S. Alt+... veikia.

• 27 Kov '11

O dar F11 ką gali!
Dukra tik taip ir naršo - pikseliai per visą ekraną