Esminiai Ubuntu ir Mint skirtumai.

E
  • 10 Bal '11

Sveiki, kadangi nauja Ubuntu versija išeis su gnome shell'ais, uničiais ar dar kuo, planuoju migruoti į Mint (su gnome 3), žinoma jeigu nepatiks naujovės.
Taigi, klausimas būtų toks: Kokie esminiai skirtumai tarp Ubuntu ir Mint (žinau abi distros yra based on Debian ir pagrinde skiriasi darbastalio aplinkos)?
Dėkui.

E
  • 10 Bal '11

Aš žinau kodėl ketinu, ketinu nes norėčiau likti prie gnome..

G
  • 10 Bal '11

juk nieks tau neliepia atsinaujint į 11.04 gali likt prie 10.10 arba 10.04(kiek žinau LTS versijas supportina 5 metus). lik prie senos versijos ir bus tau ir gnome ir viskas pažįstama.

E
  • 10 Bal '11

Norisi tų naujovių, tik tiek kad iš ubuntu youtubo kanalo nelabai patiko išvaizda ir valdymas, o gnome 3 idealu, tai.. O norisi, kad būtų po defaultu gnome 3.

R
  • 10 Bal '11

Kad jaučiu Mint turės dar gan kreivą Gnome3...

C
  • 10 Bal '11

@gymka rašė:
kiek žinau LTS versijas supportina 5 metus
LTS'ą palaiko tris metus.> @raimeksas rašė:
Kad jaučiu Mint turės dar gan kreivą Gnome3...
ir unity su shell'u kolkas "tiesumu" irgi nelabai pasižymi.> @eko rašė:
Kokie esminiai skirtumai tarp Ubuntu ir Mint
esminių - jokių. mėta daugiau paruošta naudojimui ir tiek.

A
  • 10 Bal '11

Mint yra ubuntu pagrindu pastatyta OS. Turi savita meniu juostą (man patogesnė už dabartine ubuntu) ir dar keletą savų paketu. Greičiausiai skirsis defaultiniai media playeriai ir kiti niekučiai.. Šiaip ar taip sau patinkančius visada per Synaptiką susistumt galima. Jei moki vairuoti Ubuntu - mokėsi ir Mint'ą ;)

A
  • 10 Bal '11

@apocalipso rašė:
Mint yra ubuntu pagrindu pastatyta OS. Turi savita meniu juostą (man patogesnė už dabartine ubuntu) ir dar keletą savų paketu. Greičiausiai skirsis defaultiniai media playeriai ir kiti niekučiai.. Šiaip ar taip sau patinkančius visada per Synaptiką susistumt galima. Jei moki vairuoti Ubuntu - mokėsi ir Mint'ą

pagrindinis minusas pas Mint- serveriai ne Lietuvoje ir bais lėti

A
  • 2
  • 10 Bal '11

@almairsimas rašė:
pagrindinis minusas pas Mint- serveriai ne Lietuvoje ir bais lėti

Pas mane pora kartų lietuviški servai gryba supjovė tai dabar nustatyta užsienis ant ubuntu;) O dėl mint kiek naudojau nesijautė didelis servų lėtumas.

Jei ieškočiau Mint'o minusų, tai anksčiau naujovės pirmiau ateidavo į Ubunta, o tik poto į Mint'ą, bet iš to eidavo ir pliusas nes Mintas gaudavo jau publikos pratestuotą ir su mažiau bugų feature'us. Jei dabar Gnome3 anksčiau atsiras ant Mint gal ta filosofija jau pasikeitė.

A
  • 10 Bal '11

@apocalipso rašė:

@almairsimas rašė:
pagrindinis minusas pas Mint- serveriai ne Lietuvoje ir bais lėti

Pas mane pora kartų lietuviški servai gryba supjovė tai nustatyta užsienis dabar ant ubuntu;) O dėl mint kiek naudojau servų lėtumas nesijautė didelis.

Nulipus nuo ubuntu, mint servai- sklerozė!

S
  • 11 Bal '11

@almairsimas rašė:

@apocalipso rašė:
Mint yra ubuntu pagrindu pastatyta OS. Turi savita meniu juostą (man patogesnė už dabartine ubuntu) ir dar keletą savų paketu. Greičiausiai skirsis defaultiniai media playeriai ir kiti niekučiai.. Šiaip ar taip sau patinkančius visada per Synaptiką susistumt galima. Jei moki vairuoti Ubuntu - mokėsi ir Mint'ą

pagrindinis minusas pas Mint- serveriai ne Lietuvoje ir bais lėti

Tai Ubuntu paketams nusistatai lietuvišką servą, o Mint ne tiek ten daug ko ir yra, tai ne problema atnaujinimus ir iš užsienio siųst.

E
  • 11 Bal '11

Manau rinksiuos Ubuntu ir užsidėsiu Gnome 3..

S
  • 12 Bal '11

Ubuntu 11.04 naudotojai galės pasirinkti grafinę aplinką - Ubuntu (Unity) arba Ubuntu classic (Gnome 2.32). Dar nėra aišku, kuri bus numatytoji aplinka.

Norisi man naujovių, todėl svarstau migruoti į Mint dėl Gnome3 ir numatytųjų programų.

A
  • 18 Bal '11

Normalus tie mint servai, staigiai siunciasi jei geras paties internetas. Laukiu mint su gnome 3.