Prisijungti

ELEKTRONINES KNYGOS

• 24 Bal '11

Su kokia programa galima skaityti elektronines knygas?

• 24 Bal '11

adobe pdf reader ?

• 24 Bal '11

Dekui as jau radau. Calibre ir fbreader.

ShookeesPaulius
  • 24 Bal '11

Pats naudoju calibre ir ji visai patogi, pakolkas talpina ~300 failų (knygos, pdf'ai, teksto dokumentai) ir dirba stabiliai. Mano manymu, gana patogi

• 24 Bal '11

Atsiprašau, bet kiek ne į temą - o tai telefone ne patogiau? Visa biblioteka visada su manimi - ir darbe per pietus, ir poliklinikoj, ir šiaip kelionėje ne pro šal
Kompe akys labiau vargsta! Bent jau su CRT monitoriumi - tai jau tikrai

ShookeesPaulius
  • 25 Bal '11

Nu vėlgi žiūrint koks telefonas ) Jei koks 7" įstrižainės, tai pats tas manyčiau, o LCD ekranai kiek žinau ne tokie ir blogi akims.

• 25 Bal '11

CRT????

Greit prisipažinkit. Negi dar liko žmonių, žvelgiančių į internetą per CRT?

• 25 Bal '11

Turiu amazon kindle 3 {psigyriau } puikus daiktas . mano biblioteka visada su manimi ant jo sukasi linux. O jam knygas konvertinu su calibre. Nuostabus softas.

jam
  • 5 Geg '11

@Ghost rašė:
CRT????

Negi atsiranda žmonių, mokančių savus pinigus už monitoriaus imitaciją, prie kurios reikia sėdėti nejudant, o kryptelėjus į šoną, spalvas reikia spėlioti?

• 5 Geg '11

@jam rašė:

@Ghost rašė:
CRT????

Negi atsiranda žmonių, mokančių savus pinigus už monitoriaus imitaciją, prie kurios reikia sėdėti nejudant, o kryptelėjus į šoną, spalvas reikia spėlioti?

Pagal galimybes užtenka nusipirkti truputį mažesnį negu Labai didelį, labai 'madingą', tavo draugas nebūtinai turi tokį patį monitor'ių, kaip tu.. Bet jis savo darbą atliks, dėl spalvų jaudintis nereiks, raiška bus pakankamai gera, ryškis irgi

CRT gadina akis ir stipriai, nebent esi pasišventęs auginti dulkes ant savo didelės dėžės ant stalo, su ekrano filtru

• 6 Geg '11

@jam rašė:
Negi atsiranda žmonių, mokančių savus pinigus už monitoriaus imitaciją, prie kurios reikia sėdėti nejudant, o kryptelėjus į šoną, spalvas reikia spėlioti? :)

Reikia dirbti prie kompiuterio ergonomiškai ty nepakrypus į šona. Ir šiaip jei LCD ne pats pigiausias tai reiks laaabai kryptelti į šona kad spalvas reiktų spėlioti. :)

• 6 Geg '11

@jam rašė:

Tai koki tu ten LCD matei (raba labai sena kurie nebuvo labai geri, arba labai nauja ir pacia pigiausia kinietiskanesamone). Siaip siu dienu LCD monitoriai, net is pigiuju klases, jau gali pasigirti gan padoria kokybe.

• 6 Geg '11

Kolegos, nenukrypstam nuo temos; o kur imate knygas ar tekstus skaitymui?
Aš, kaip nemokantis angliškai - flibustoje skaitau fantastiką rusų kalba.
Jau pritrūkau rašytojų pavardžių Ten per daug pasirinkimo

• 18 Geg '11

Sveiki, planuoju įsigyti el. skaityklę. Iš esmės, ji reikalinga tik skaitymui, ten visokie 3G ir wi-fi palaikymai nebūtini, multimedijos grojimas neaktualu ant 6''-8'' ekranėlio. Linkstu prie Kinlde 2 arba 3. Nebent kas nors bandėte pigesnę, bet pakankamai kokybišką alternatyvą?

• 18 Geg '11

Ash turiu kindle 3. Su juo ka galima padaryti tai tik skaityti yra mp3 narshykle wi-fi ir 3g bet visi shie priedai nieko verti mp3 turi tik grojimo stabdymo ir persukimo klavishus, narshykle labai prasta pritaikyta tik nebent wikipedijai skaityti wi-fi bent jau man tik prie nerakintu tinklu gerai jungesi 3g nemokamas lietuvoja neveikia ir dar pdf palaikymas labai prastas. O sheip teksta skaityti tai nepakeiciamas dalykas. Man ji labai patinka.

• 18 Geg '11

O ką kas pasiūlytumėte iš pigiausiu variantų, skirtų skaityti pdf?

hmx
  • 21 Geg '11

is pigiausiu variantu siulau padeveta laptopa, e-skaitykles pdf ams nelabai tinka, mazas ekranas letai varto puslapius (palyginus su laptopu aisku) leta paieska pdf faile. Turiu kindle 3 galvojau bus vietoj laptopo, tai sakyciau labiau akys gadinasi bandant skaityti tokiam mazam ekrane pdf faila kai sriftai tokie mazi (galima didinti bet skaitymas tampa nepatogus baisiai kai matai tik koki 15 eiluciu ir tas letas puslapiu vartymas labai tada igrysta) zodziu nusispjoviau ir nusipirkau padeveta laptopa. Yra kindle su didesniu ekranu aisku kaip tik skirtas pdf skaitymui bet uz nerealia kaina jau.

• 22 Geg '11

Paaiškinkit man, kuo gi pdf gerai?
Šrifto nepasikeisi - 1
Eilučių netalpina - 2
Negali pasirinkti fono ir raidžių spalvų - 3
Taigi - pdf neitin pritaikomas asmeniniams skaitymo įpročiams. Kaip popierinė knyga... O juk - kompiuteryje! Kur turi būti galima prisitaikyti pagal savo norus viską, net kokio ilgio žodžius perkėlinėti į kitą eilutę, o kokio ne.
Txt laimi prieš pdf be vargo. Txt skaitau taip, kaip noriu aš. Ir - kaip noriu tą minutę. Ir kaip lengviau, patogiau, sveikiau...
Pdf būna su paveiksliukais, skirtingai nuo txt?
Na, aš net neminėjau kitų kompiuterinių formatų (pdf, mano galva - popierinis formatas )
Yra rtf, fb2, galų gale doc. Su formatavimais, paveiksliukais, paieška ir kitais antvarčiais.
Txt kokybę galima pataisyti, o pdf kokybę pataisyti galima tik perkant kitoj krautuvėj
Pirkit telefonus su žmoniškais ekranais, yra debesėlis skaitymo programų, visada turėsit su savimi visą biblioteką, su galimybe draugui nusiųsti patikusią citatą O pdf tegu sau lieka prekių ar įmonių pristatymams

• 22 Geg '11

kuo pdf yra gerai(kompe, kaip ten su kitais aparatai nežinau):
nemokamas, populiarus, visose platformose dokumentas atrodo vienodai.

sukuriu pdf ir nusiunčiu žmogui kuris naudoja MAC, linux, windows visur tas dokumentas atrodo taip pat(taip kaip aš noriu)

žmogui nekyla klausimas "su kuo atidaryt? čia gal virusas?"

Atsakyti