Xubuntu 11.04

N
  • 2 Geg '11

Sveiki, ar tik man vienam ar ir kitiem si versija puikiausiai veikia be jokiu nesklandumu?

A
  • 2 Geg '11

Ar "keyboard language Layout switcher" iš menių panelės nedinginėja kaip ankstesnėse versijose?, Vien per šitą smulkmę i LXDE perėjau..

R
  • 2 Geg '11

@apocalipso rašė:
Ar "keyboard language Layout switcher" iš menių panelės nedinginėja kaip ankstesnėse versijose?, Vien per šitą smulkmę i LXDE perėjau..

Jo apskritai nėra! Turbūt pamiršo įdėt į cd Reikia atsisiūst apletą. Veikia gerai, ant laptopo bandžiau pažaist pora dienų- tai patiko, žadu pasilikt.

A
  • 2 Geg '11

@raimeksas rašė:
Reikia atsisiūst apletą. Veikia gerai, ant laptopo bandžiau pažaist pora dienų- tai patiko, žadu pasilikt.

Kokį? konkrečiai aš su Xfce4-xkb-plugin nedraugauju, jei pas tave layout'ai normaliai veiks su tuo appletu kurį ketini siūstis - ir man reik jo :D

R
  • 2 Geg '11

Būtent su šituom, su kuriuo nedraugauji Tikrai problemų nepastebėjau.

J
  • 2 Geg '11

Klausimukas, kaip ant xubuntu padaryti, kad ant desktopo sudetos nuotraukos butu rodomos, o ne IMG iconele? Cia kalba eina apie tuos thumbnails, be to ir paciuose kataloguose video thubnails nerodo, o foto veikia... Tikiuosi supratot apie ka as?

G
  • 3 Geg '11

Manau nesudiegiai Xubuntu ribotieji priedai-programų centre

J
  • 3 Geg '11

Ne beda ne tame...

E
  • 6 Geg '11

Katik įsidiegiau ir aš, pirmas įspūdis - awesome, paprasta, patogu, genialu. Po valandos naudojimo, bugg'ų nerasta. Bent jau man XFCE tai tarp Gnome 2.x ir Unity (o gal ir Gnome3), taip manau, nes po default'u yra dock'as. Dar pastebėjimas, neįspūdingų duomenų kompiuteryje - greitis, reboot truko gal 3-5s, o tai tikrai nustebino. :O

R
  • 6 Geg '11

Tas dokas ten tik taip sukonfiguruota panelė. Tik leistukai sudėti.
Puiki sistema. Va, radau gražiai padaryta https://lh3.googleusercontent.com/_sA9c ... 4%20PM.png

G
  • 8 Geg '11

@raimeksas rašė:
Tas dokas ten tik taip sukonfiguruota panelė. Tik leistukai sudėti.
Puiki sistema. Va, radau gražiai padaryta https://lh3.googleusercontent.com/_sA9c ... 4%20PM.png

o gal pasidalintum iš kur tą temą parsisiųst?

R
  • 8 Geg '11

Nebuvo jokios info apie temą, tik nuotrauka
http://ubuntuforums.org/showpost.php?p= ... tcount=194
Paklauskit asmeniškai

G
  • 8 Geg '11

@apocalipso rašė:
Ar "keyboard language Layout switcher" iš menių panelės nedinginėja kaip ankstesnėse versijose?, Vien per šitą smulkmę i LXDE perėjau..

xubunte layout switcher per synaptic įsirašau,pastebėjau jog nustačius pvz skypei rusų kalbą,po kiek laiko jinai atsistato į lt,na bet manage layout padarau globaly ir tvarkoje.Bet LXDE visiškai neduoda pasirinkt skirtingų kalbų,reikia keisti nebent globaliai iš kalbos į kitą kalbą,o sparčiaisiais klavišais gaunasi š,tiesiog neduoda padaryti tarkim dviejų kalbų,bei tarp jų pasirinkti.Vien todėl pasilikau xubunte.Be to LXDE keista,bet reikia atskirai instaliuoti program center.

R
  • 11 Geg '11

@Neodan rašė:
Sveiki, ar tik man vienam ar ir kitiem si versija puikiausiai veikia be jokiu nesklandumu?

Sveiki pas mane apatineje panelej nerodo kalbu perjugimo ikonos.
Gal kas zinote sprendima? aciu

V
  • 11 Geg '11

Gal problemą tame, kad yra vienas klaviatūros išdėstymas?

R
  • 11 Geg '11

@rywa rašė:
Sveiki pas mane apatineje panelej nerodo kalbu perjugimo ikonos.
Gal kas zinote sprendima? aciu

Suinstaliuok Xfce4-xkb-plugin , poto įdėsi į panelę.

R
  • 11 Geg '11

Aciu bandysiu

A
  • 12 Geg '11

@Gedis rašė:
Bet LXDE visiškai neduoda pasirinkt skirtingų kalbų,reikia keisti nebent globaliai iš kalbos į kitą kalbą,o sparčiaisiais klavišais gaunasi š,tiesiog neduoda padaryti tarkim dviejų kalbų,bei tarp jų pasirinkti

LXDE kolkas kalbas kaitalioju paleidės komandą ir su alt + shift knopkėm.

setxkbmap -option grp:switch,grp:alt_shift_toggle,grp_led:scroll us,lt

Komanda veikia tik iki restarto. Čia toks laikinas sprendimas, kai bus laiko reikės iki galo išsigooglinti.
Su Xubuntu man language layeris tiesiog dingdavo random (kada po restarto, kada šiaip kokią programą paleidus) ir man vėl per naujo ją addinti... O šiaip xubuntai patiko.

R
  • 12 Geg '11

I autostart isidek sita komanda ir nebereiks rasinet pastoviai.

S
  • 12 Geg '11

Xubuntu nuo paskutinio leidimo tikrai padarė didelę pažangą, net nustebau įsidiegęs.

Kadangi mano darbo kompiuteryje tik 1G RAM ir jo nelabai užtenka normaliam darbui su Gnome 3, tai darbo kompiuteryje pasilikau Xubuntu. Paprasta ir patogu, darbui pats tas.