spss

H
  • 12 Geg '11

Sveiki,
Susiduriau su siokia tokia problema, reiketu nemokamos alternatyvos SPSS programai. Taciau ji turetu atidaryti be problemu SPSS sukurtus failus .sav formate. Buvau isirashes PSPP KRWORD SOFA ir kitokiu programu, taciau jos neveikia tinkamai. Ar butu imanoma kokia programa rasti, be pacio SPSS nes jis kiek per brangus, kai ji pati reikia panaudoti kokiai vienai sesijai.
Deja as jokiu alternatyvu neradau, kurios man tiktu, gal kas is jusu turite kokiu ideju? Nes kaip supratau kol kas,
.sav formata atidaro butent tik IBM gaminys. Bet mano akimis cia jau monopolija..

H
  • 12 Geg '11

Dekui uz pagalba, taciau PSPP jau bandziau, ji tokia pati kaip ir spss, bet turi savo formata, o gertl jau naudojau, gerai kad atidaro ji, bet ji kiek iskraipo duomenis. :/ Matyt nelemta Linux'ams turet tokios naudingos programos kaip SPSS ir teks kazkaip lauzyt soft'a nors tas man labai nepatinka..

C
  • 12 Geg '11

turėjau omeniuos ką kitą. ten reikėjo pabandyt searh alternative. prisipažįstu, kad neturiu žalio supratimo ką būtent tos programos atlieka, bet man išmetė visą krūvą programų. http://alternativeto.net/software/spss/
galgi kuri atitiktu reikalavimus.

H
  • 12 Geg '11

na kitas irgi naudojau kur ismete.. :/ nko nerandu ko man reikia, gal paskui koks nors kitas vartotojas kuris susidure su statistiku programomis parekomenduos ka nors :/ nes kol kas naudotis kitu kompais galiu, kur yra ta programa, bet zinai kiek tai gali testis :/

S
  • 13 Geg '11

Kiek man yra žinoma, pati galingiausia atviro kodo statistikos sistema yra R.

Bet, kaip matau, tu ieškai ne statistikos sistemos, o būtent SPSS. Čia tas pats, kaip sakyti, kad ieškau kokio nors automobilio, vienintelis reikalavimas, kad jis būtų Reno Clio, 2001 metų leidimo, geltonos spalvos...

Statistinė analizė ir tavo minėtas *.sav formatas nieko bendro neturi.

Jei nori apdoroti statistinius duomenis, tam reikalui yra puikių atviro kodo sistemų.

Jei nori atidaryti SPSS programos failus, tai geriausiu atveju, gali tikėtis, kad kažkokia kita programa gebės juos importuoti...

Jei dėstytojas pateikė užduotį, kurią reikia atlikit su SPSS, tai taip pat turėjo pateikti ir pačią programą... Jei programa veikia tik Windows aplinkoje, taip pat reikalauk ir legalios Windows OS, kurią galėsi įsidiegti į virtualią mašiną.

E
  • 13 Geg '11

RKWard atidaro *.sav, tik reikia įkelti foreign paketą (eik Nuostatos > Paketai). Po to rinkis „Importuoti duomenis“RKWard.png

PSPP ir jos grafinė sąsaja PSPPIRE neturi nuosavo formato, o dirba su SPSS formatais .sav, .por ir *.sps. Beje, PSPP gali bandyti siųstis iš https://launchpad.net/~gandalf/+archive/pspp , nes beta versija pakankamai stabili.