D-Link DWA-131

V
  • 20 Geg '11

Pabandyk išinstaliuot Broadcom tvarkyklės. Manau čia kažkur problemą, dėl dviejų wirelesų (eth1, wlan1) kad atsijungią inetas. Ar kažkur nustatymuose NB išjungti wirelesą tai gali?
http://ubuntuforums.org/showthread.php?t=1682546

C
  • 20 Geg '11

žinai ką... buvai teisus. kažkiek. išinstaliavau visus broadcom ir daugiau naudojamų draiverių neliko. bent jau tų kurie matosi. atsirebotinau ir ką gi.. yra bevielis. net susijuokiau. o svarbiausia bemato tik tą vieną adapterį. deja deja.. pasijungus tas pats
jau bliamba smegenai nieko nebesupranta.
vėl įdiegiau atgal draiverius, nes kitaip naudotis neįmanoma. panašiai kaip kažkada kai turėjau omnikonektą ir gyvenau tokioj skylėj . bet dabar gal ir dar blogiau gaunasi. žodžiu pasimetęs.
dar pabandžiau iwconfig pasijungęs abu wi fi. sprendžiant pagal tai ką išmetė viskas yra gerai - turi veikti. bet taip nėra.```
eth1 IEEE 802.11bg ESSID:"linksys"
Mode:Managed Frequency:2.437 GHz Access Point: 68:7F:74:76:1B:65
Bit Rate=54 Mb/s Tx-Power:24 dBm
Retry min limit:7 RTS thr:off Fragment thr:off
Encryption key:off
Power Management:off
Link Quality=5/5 Signal level=-35 dBm Noise level=-93 dBm
Rx invalid nwid:0 Rx invalid crypt:0 Rx invalid frag:0
Tx excessive retries:0 Invalid misc:0 Missed beacon:0

wlan1 802.11b/g/n li ESSID:"linksys"
Mode:Managed Frequency=2.437 GHz Access Point: 68:7F:74:76:1B:65
Bit Rate=130 Mb/s
Retry min limit:7 RTS thr:off Fragment thr:off
Encryption key:6FC4-8A87-2D34-DB75-B6CA-0554-D34E-CFC0 Security mode:open
Power Management:off
Link Quality=86/100 Signal level=-55 dBm Noise level=-113 dBm
Rx invalid nwid:0 Rx invalid crypt:0 Rx invalid frag:0
Tx excessive retries:0 Invalid misc:0 Missed beacon:0
```

V
  • 20 Geg '11

O ką rodo?

ifconfig wlan1

Pabandyk dar taip Network Manager nustatymuose panaikink visus belaidžius pajungimus. Restartas. Pasijungus atsiras.
Dar pabandyt nustatymuose nustatyt IPv4 parametrus rankiniu budu, adresus, DNS ir t.t.. Duomenys yra nuotraukoje, jei kas.
Paskaičius ubuntu.ru forume. Tai problemos sprendimo, kaip ir nėra, kad Wi-Fi ryšis nedingtų. Vienas sprendimas nenaudot Wi-Fi tinklo šifravimo. Kitas atnaujint routerio firmware. Manau su TEO routeriu tai neišsprendžiama.
Routerio IP 192.168.0.1.101. Pinguojasi? Pas mane ne teo duotas routeris, bet jo IP 10.0.0.4.

sudo route -n
C
  • 21 Geg '11

ifconfig wlan1
namai cyf # ifconfig wlan1 wlan1 Link encap:Ethernet HWaddr 5c:d9:98:b0:fe:e5 inet addr:192.168.1.101 Bcast:192.168.1.255 Mask:255.255.255.0 inet6 addr: fe80::5ed9:98ff:feb0:fee5/64 Scope:Link UP BROADCAST RUNNING MULTICAST MTU:1500 Metric:1 RX packets:37 errors:0 dropped:33 overruns:0 frame:0 TX packets:24 errors:0 dropped:5 overruns:0 carrier:0 collisions:0 txqueuelen:1000 RX bytes:4803 (4.8 KB) TX bytes:5475 (5.4 KB) routeris pas mane ne iš teo. jie kolkas dar cisco gaminių nedalina. firmware atnaujinau vakar. nieko tas nedavė. jau velniai nematė, ir šifravimą atjungiau. tegu naudojasi kaimynai, jaunimo aplink nėra, gal nenulaužtų nieko niekas - jokių pokyčių. routerio pingas terminale praeina gerai. išorinis pingas ne. ir dar... kaip čia pasakius. pas mane ryšys nedingsta, t.y. nuo routerio neatsijungia - visą laiką rodo, kad pasijungta, tik iš to nei velnio naudos nėra.
čia trumpas video. peržiūrai reiktų parsisiųsti, tingiu dėti į jutūbą. ne visada taip kaip video. dažniausiai viskas blogiau. kartais biškį geriau.
o nebeprisimeni kokiame rusų forume ten tą info radai? ir aš žvilgtelčiau.
IPv4 nustatymus visus išbandžiau. prisibandžiau ten iki tiek, kad išvis pasijungt nebegalėjau . nieko naudingo nepasiekiau.
o ten tik būtent apie šį devaisą rašė?

V
  • 21 Geg '11

@cyf rašė:
o nebeprisimeni kokiame rusų forume ten tą info radai? ir aš žvilgtelčiau.
IPv4 nustatymus visus išbandžiau. prisibandžiau ten iki tiek, kad išvis pasijungt nebegalėjau . nieko naudingo nepasiekiau.
o ten tik būtent apie šį devaisą rašė?

Apie ryšio „dingimą“.
http://forum.ubuntu.ru/index.php?topic=113210.15
Bendras paieškos apie tavo devaiso problemas ubuntu.ru.
http://www.google.ru/search?q=d-link+dw ... u.ru&hl=ru
Papildomai.
http://www.cyberforum.ru/ubuntu-linux/thread228071.html

C
  • 21 Geg '11

jooo... paskaičius tampa aišku aš čia stipriai... su tuo d-link apsišoviau.
kiek peržiūrėjau, sprendimų kurių nebūčiau bandęs neradau. o aprašoma problema beveik visur ta pati.
lieka tikėtis, kad realtek'ui ne tas pat ir jie bandys kaip nors tas problemas spręsti

V
  • 15 Bir '11

Čia toki straipsniuką radau apie Realtek RTL8192SU.
http://xtrabuntu.blogspot.com/2011/02/f ... river.html

C
  • 10 Geg '13

atgaivinsiu temą. jau "uždalbalino" mane tas D-Link n adapteris. vienoje versijoje veikia puikiausiai, žiū atsinaujinus versiją vėl visos problemos visiškai identiškos. paskutinė versija su kuria viskas buvo puiku tai LTS'as. bet tuo metu buvo labai stipriai nedraugaujama su geforce 525M . ir išvis su visa 500 - aja serija. nei jokie bumblebee nepadėdavo nei kitokios gudrybės. dabar tos problemos išspręstos ir GPU nieko baisiai sudėtingai nedirbant temperatūra nepakyla aukščiau 42 - 44 laipsnių. aišku jei kokį didesnį projektą su blenderiu generuojant temperatūra kyla, bet vistiek jau aukščiau 75 nebūna. baigėsi tas beprotiškas ventiliatoriaus šnypštimas. tad tenka rinktis tarp dviejų blogybių. arba sparta arba vaizdas.
spartos irgi reikia. bliamba iš galimų 300 Mb/s dabar šiaip ne taip išspaudžiu 50. geriausiu atveju 60.
tad klausimas paprastas. tiems kurie nusimano apie geležį, nes aš čia visiškas bambukas.
ar įmanoma laptope dabar stovinčia 100-nę ethernet plokštę pakeisti gigabitine?

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 10 Geg '13

Dar vienas Realtek cipu shit, sorry kad taip ziauriai, bet taip ir yra.

Del gelezies tai kodel gi ne, bet ar tavo galezis turi tokia galimybe?
Patarciau nesti pas meistrus, jie pasiziures ir tiksliai pasakys ka imanoma isspausti.

C
  • 10 Geg '13

ačiū.
matyt taip ir reiks padaryt kai ištaikysiu tam laiko.

R
  • 24 Lap '13

Labas idomi problema nezinau ar kam pades buvo man negalejau niekaip prisikonektint prie wifi isbandziau 3 rusiu rauterius, tinkla rode kompas mato bet suvedi slaptazodi niekaip neprisijungia. Radau sprendima rauteryje
Asus RT-N10U padejo tai kad rauterio nustatymuose pakeicias daznius is 100 i 50 ir suveike.