Samsung SCX-3200 įdiegimo problemos

P
  • 21 Geg '11

Sveiki,

praėjo dar nelabai daug laiko kaip pakeičiau Windowsus į Linuxus, bet esu labai tuo patenkintas. Tačiau iškilo bėda kurią bandau spręsti jau tris dienas ir niekaip nepavyksta, jei ir randu kokią info tai ji labai sudėtinga man kaip naujokui šioje operacinėje.
Nusipirkau naują daugiafunkcinį įrenginį Samsung SCX-3200 ir niekaip jo nepavyksta įdiegti. Gal galite man kas nors padėti šituo klausimu, būčiau labai dėkingas, nes mano kantrybė jau baigėsi, o dirbti reikia. Pas mane Ubuntu 10.04.

Iš anksto ačiū už betkokią pagalbą.

P
  • 21 Geg '11

@Vladasl rašė:
Bandei?
http://ubuntuforums.org/showpost.php?p= ... tcount=500
Skanavaimui instaliuok Xsane.

Čia bėda tame, kad neveikia antrame žingsnyje duota nuoroda, pagal kurią turėtų būti paaiškinta kaip įdiegti install`ą.

@almairsimas rašė:
Kame bėdos? Pats turiu šį spausdintuvą, tai veikia be priekaištų.
http://www.samsung.com/ae/consumer/printers-multifunction/printers/mono-multi-function/SCX-3200/XSG/index.idx?pagetype=prd_detail&tab=support

Taip, draiverius aš esu parsisiuntęs, bet nemoku jų instaliuoti, bandžiau, bet nesigavo. Jei gali, paaiškink kaip įdiegti šitą dalyką.

G
  • 21 Geg '11

juk yra instrukcija:
[Ubuntu OS Installation]

  1. Download and extract the driver.
    tar xzf UnifiedLinuxDriver_0.93.tar.gz
    
  2. Open ''Root Terminal''
    alt+F2 ir įrašyk gnome-terminal
  3. Execute installation program.
    sudo cdroot/autorun
    
  4. After install, PPD path is set again.
    sudo ln -s /usr/share/cups/model/samsung /usr/share/ppd/custom/samsung
    
  5. Execute Configurator, and Add your printer model name by Add Printer.
    gnome-control-center printers
    
    ir kuris žingsnis tau nesigauna?
P
  • 21 Geg '11

Ačiū labai, dabar jau manau pavyks, pirmadienį darbe bandysiu, nes ten spausdintuvas. Nemačiau aš šitų instrukcijų niekur, tad čia bėda ir buvo.

G
  • 21 Geg '11

minėtam puslapį ant description/pavadinimo reik paspaust:D

S
  • 22 Geg '11

O prieš pirkdamas spausdintuvą klausei pardavėjų ar jis suderinamas su Linux?

Jei jie būtų patikinę, kad suderinamas, o iš tikrųjų ne, tada tau nereikėtų kankintis, galėtum nešti atgal ir sakyti, kad neveikia.

Prieš perkant bet kokią kompiuterio geležį, pasiklauskite ar ji tikrai veiks su Linux ir neturėsite jokių problemų.

G
  • 22 Geg '11

abejoju ar pardavėjas sugebės pasakyt kažką apie suderinamumą su linux:D
pas mane nei vienas aparatas neturi draiverių linux'am(gamintojo kurtų) visi open source, bet viskas veikia, todėl ir pardavėjas pasakys tą patį: gamintojas nesuportina linux, bet internete viską galim rast...

C
  • 22 Geg '11

jo. pardavėjai dažniausiai net nežino apie tai nieko. esu matęs, kaip ir patys ieško infos internete įvairiuose forumuose.

V
  • 22 Geg '11

Mano pastebėjimas. Jei prekė suderinama su Makais (Apple) tai didelis šansas, kad Linux-uose jis veiks.

R
  • 22 Geg '11

Man irgi nerimta klaust pardavėjo apie suderinamumą su linux... Jeigu visiems ir taip aišku apie kokią os turi tie pardavėjai betkokį supratimą. Gerai, kad prie atsakymo "nežinau!", nepasukiotu piršto prie smilkinio...

G
  • 22 Geg '11

betkokiu atveju pirkėjas turi teisę grąžint nepatinkantį nors ir kokybišką daiktą per 14 dienų...

P
  • 23 Geg '11

Sveiki, pajungiau tą spausdintuvą, viskas veikia puikiai, tad dar kartą labai ačiū už pagalbą.
Dėl pardavėjų išmanymo, tai galiu pasakyti, kad klausiau ir aiškinausi ilgai aš su juo ar tiks man ar ne, tačiau konkretaus atsakymo negavau, pradėjo internete ieškoti info, sako parašyta, kad su 2.20 versija turi veikti, o ant kitų versijų neveiks ir t.t., tai pagal tokį atsakymą spręskite patys apie jo kompetentingumą.
O dėl gražinimo per 14 dienų, tai gražinti galima ne visus daiktus (nesakau, kad negalima gražinti spausdintuvus), jei kam įdomu, pasiskaityti galima čia:
http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaiesk ... _id=141450
http://www.google.lt/url?sa=t&source=we ... xaRrTC-6EA
Geros dienos

A
  • 23 Geg '11

Samsung Linux palaiko, susiraskite internete jų support'ą ir atsisiųskite ne tik driver'ius, bet ir paneles

R
  • 28 Rugp '11

Sveiki,katik pradejau naudotis sia nauja sistema,tad viska pobiski gaudaus,tik niekaip nepasileidziu sio spauzdintuvo.Forume kaip ir aiskiai parasyta,bet nerandu katra reikia siustis ir tt.Gal kam nesunku butu nuodugniai aprasyt.Buciau labai dekingas.Aciu

M
  • 29 Rugp '11

Driveverius parsisiųsk iš čia
ir toliau daryk kaip gymka rašė arba iš oficilaus samsung FAO

R
  • 29 Rugp '11

iskur parsisiust tai matau,bet butent katra? siaip siunciaus linuxam visus,bet neisejo neivieno pakurt

M
  • 29 Rugp '11

@Roifa rašė:
iskur parsisiust tai matau,bet butent katra? siaip siunciaus linuxam visus,bet neisejo neivieno pakurt

šitą siunteis?
geriau parašyk kas neišėjo? išarchyvuoti? pasileisti instaliarį ar instaliavus neina printeris, o gal neina skaneris? burti kortomis ar kaip kitaip nemoku

G
  • 29 Rugp '11

Parsisiunti tuos tris linux'ui iš čia
http://www.samsung.com/hk_en/consumer/c ... ab=support
išarchyvuoji, tada terminale:

sudo sh

ir pelyte įtempi iš išskleisto katalogo autorun failiuka, spaudi "Enter"
iš kitų tempi install.sh, aišku prieš tai spaudi ant jų dešinį pelės klavišą ir savybės-leidimai, uždedi varniuke ant vykdomas (execute)
Nors manau užtektų ir to pirmo UnifiedLinuxDriver