Padekite naujokui instaliuoti programas

V
  • 14 Spa '06

Noriu tapti Linuxistu bet rankos leidziasi. Kiek skaiciau niekaip nesuprantu kaip suinstaliuoti parsisiustas programas.
Parasykit prasau zingsnis po zingsnio:

  1. Kur issaugoti parsisiusta faila?
    mano atveju failas yra kompile-0.2.tar.bz2 ir as ji galiu isarhyvuoti paspausdamas desini klavisa ir pasirinkdamas :Isskleisti"

  2. Ka daryti su isskleistu failu? Kaips uprantu reikia rasyti kazkokias komandas, bet kur jas rasyti?

  3. Kur matyti, kad programa susiinstaliavo, kur ja paleisti?

Is anksto nuosirziai dekoju uz jusu kantrybe.

C
  • 16 Spa '06

Iš archyvo sudėtingiausias būdas įdiegti programas. Lengviausias pasirinkti "Įdiegti arba šalinti programas" iš pagrindinio meniu. Ten uždėti vernelę ant pageidaujamos programos ir ji bus parsiūsta ir įdiegta automatiškai. Tik reikia susitvarkyti "Software sources" t.y. programų šaltinius aktyvuoti. Užmesti varneles ten. Niu sėkmės

V
  • 17 Spa '06

Nu sita tai as radau, viskas OK bet va noriu Mozila angliska susiinstaliuoti, parsisiunciau faila ir ka su juo dabar daryti?
Isarhyvuoti tai leidzia, yra ten kazkokia programele bet kaip suinstaliuoti?
Kur issaugoti ta isarchyvuota direktorija ? Desktope? O kokia rasyti komanda ir kokioje programoje?

Mano komentaras butu toks - kiek su kuo snekejau visi numete linuxa i sona, nes tai draveriu reikia ieskoti tai va tokia problema kaip man ir pan. Ar pavyks kam nors man yrodyti kad linux jau tinkamas ir eiliniam vartotojui?

C
  • 17 Spa '06

http://ubuntu.visiems.lt/ užsuk į mano laisvalaikio svetainę. Tingiu rašyti tokius dalykus.

M
  • 2 Lap '06

WOW
grazu..

S
  • 2 Lap '06

Na jei tingi tai kam tada ishvis reikstis?
Padarom titulini puslapi su nuorodom ir tegu ieskosi kas netingi. Juk forumas tam ir yra kad chia rashyt problemas ir sprendimus.

D
  • 5 Lap '06

hm, paprastai „protingiausia“ yra naudot oficialius distribucijos paketus, nes galima labai labai sugadinti savo mylimą linux dėl mozilos (FF?) yra iš ties paprasta. Parsisiunti išarchyvuoji, kur nori, surandi failą firefox ir gali paleist, kaip ir įpratęs manau - double-click jei nepatinka taip, galima ant panelės ar desktop susikurti leistuką-launcher ir nurodyti į tą firefox failiuką

V
  • 5 Kov '07

blin, nu ka jus pasakojat naujokui?!?!?!?

Applications --> Add/Remove Programs ir žaisk, kiek nori! dar mozilla iš .tar.gz archyvų instaliuoti pradekime.....