kaip atnaujinti flash player?

V
  • 18 Bir '11

gelbėkit nežinau kaip atnaujinti flash player esu dar naujas ubuntu vartotojas viskas man čia dar nauja ir esu gerokai traumuotas vidozės bandžiau eiti į adobės puslapį, bet nesuprantu kaip instalinti tuos tar.gz kaip supratau čia archyvas tai išarchyvavęs radau .so faila adobės puslapyje rašo, kad tą .so failiuką reikia įkelti į mozilos pluginų aplanką, bet nežinau kur ta mozila guli na vienu žodžiu gebėkit

R
  • 18 Bir '11

Atsidaryk terminalą: Programos->Reikmenys->Terminalas. Ir jame copy/paste:

sudo apt-get install ubuntu-restricted-extras

Poto prašys pass, suvesi ir instaliuos netik flash, bet ir daugiau: kodekai, ms šriftai...

V
  • 19 Bir '11

na padariau tiksliai kaip tu rašei, bet vistiek visur rašo "You need to upgrade your Adobe Flash Player to watch this video"....

V
  • 19 Bir '11

p.s. pas mane ubuntu 11.04 jei tai ką keičia

G
  • 19 Bir '11

Turbūt reiktų sudo apt-get update , po to analogiškai tik upgrade ?Bent aš kai atnaujinu,kartais matosi,kad ir flash atsinaujina

V
  • 19 Bir '11

sudo apt-get update ir upgrade aš jau buvau prieš tai padaręs, bet naudos jokios... bent jau pastebimos gal kas dar idėjų turit? gal kas zinot kur šitą "libflashplayer.so" failą įkišt? nes jį gavau išskleidęs tar.gz archyvą kurį parsisiunčiau iš adobe puslapio.

V
  • 19 Bir '11

@apocalipso rašė:
Bandyk instaliuoti Firefox addon'a Flash aid jis tam ir skirtas kad pagelbėtų linux vartotojams su flash problemomis

radau problemos sprendimą ačių apocalipso !!!!!!! susitvark4 ir mozila ir chromas