Kompiuteris neisijungia

J
  • 20 Bir '11

Sveiki,taigi turiu tokią problemą.Įsirašiau Ubuntu 11.04 atrodo puiku viskas ,tačiau kai spustelnu Shutdown kopkyte norėdamas išjungti savo pc jis tiesiog restartuojasi,tikiuosi padėsite nes tai jau varo iš proto..

A
  • 20 Bir '11

@JROKAS rašė:
spustelnu Shutdown kopkyte norėdamas išjungti savo pc jis tiesiog restartuojasi

Jei turi omenį fizinę knopkę tai per power managerį tokie dalykai reguliuojami. Kažkada laptope shudown knopkę nusistatęs buvau kad hibernate nuspaudus darytų.

J
  • 20 Bir '11

@apocalipso rašė:

@JROKAS rašė:
spustelnu Shutdown kopkyte norėdamas išjungti savo pc jis tiesiog restartuojasi

Jei turi omenį fizinę knopkę tai per power managerį tokie dalykai reguliuojami. Kažkada laptope shudown knopkę nusistatęs buvau kad hibernate nuspaudus darytų.

ne aš apie išjungimą per os.

A
  • 20 Bir '11

kitą pelės mygtuką spaust ant ikonos (properties) nemėginai? turėtų būti first button log out dialog nors pas mane xfce tai gali skirtis.

J
  • 20 Bir '11

@apocalipso rašė:
kitą pelės mygtuką spaust ant ikonos (properties) nemėginai? turėtų būti first button log out dialog nors pas mane xfce tai gali skirtis.

nelabai gaudaus dar as siaip per terminala su "sudo shutdown -now" ar kaip ten ta komanda bandziau isjungt taciau vistiek pc tiesiog restartavos.

A
  • 20 Bir '11

Na visų pirmą tai aš įsivaizduoju kad tu naudoji ubuntu instalinęs į hardą normaliai (be jokio Wubi).
Šiaip pats nesusiduriau bet launchpade plavinėja keleta bugų kaip antai: Computer is not turned off at shutdown, unexpected reboot after rebooting or shutting down from Ubuntu 11.04 ir jei šitie bugai atitinką tavo problemą pažymek jog ir tau pasireiškė tas pats. O jei tai naujas bugas reikia registruoti ir laukti fix'o..

N
  • 20 Bir '11

pamėgink taip:

pasileidi terminalą (tikiuosi, moki..)
vedi komandą:

sudo shutdown -h now

išsijungia normaliai? jei taip, tereikia tik, manau, pažiūrėt, kas pas tave /etc/acpi skriptuose susukta ne taip (jei acpi naudoji)

J
  • 21 Bir '11

Bandžiau per terminala išjuginėt,taipogi dar ir su Sudo power off,bet pc tarsi išsijungia ir po keliu sec vėl kraunas,negaunu jokiu erroru nieko,galbūt bios kaltė?

R
  • 21 Bir '11

Pabandyk istraukti interneto laida kai isjungineji kompa, skamba juokingai, bet gali padeti, nes kazkada ir man buvo toks prikolas, kai su ikistu interneto laidu neeidavo isjungti kompo, vis persikraudavo

K
  • 21 Bir '11

man irgi panasi beda, ubuntu issijungia bet pc lieka veikti. Viskas sukasi lieka tas ubuntu issijungimo langas nejudantis. Ir taip su visom ubuntu distribucijom mint ir .t.t. visos kitos debian normaliai

J
  • 21 Bir '11

@rKeeper rašė:
Pabandyk istraukti interneto laida kai isjungineji kompa, skamba juokingai, bet gali padeti, nes kazkada ir man buvo toks prikolas, kai su ikistu interneto laidu neeidavo isjungti kompo, vis persikraudavo

pabandžiau nesuveikė :/

N
  • 21 Bir '11

nešiojamas ar stacionarus kompiuteris?

J
  • 24 Bir '11

@netikras rašė:
nešiojamas ar stacionarus kompiuteris?

stacionarus

N
  • 24 Bir '11

peržiūrėčiau BIOS'o nustatymus. su HP skreitinuku turėjau panašią problemą (tik šis įsijungdavo pats po kurio laiko), tai BIOS'e išjungiau WOL (WakeOnLAN) funkciją ir susitvarkė.

G
  • 24 Bir '11

WOL (WakeOnLAN)

tik šis įsijungdavo pats po kurio laiko

Tai ši funkcija leidžia kompą įjunginėt per tinkla, labai patogu, kai nori prisijungt prie savo kompo, o šis išjungtas ir nieko namuose nėra.
http://sitefrost.com/showthread.php?tid=27562

N
  • 24 Bir '11

aš žinau, kas tai keisčiausia, kad interneto laidas būdavo ištrauktas, o kompiuteris vis tiek įsijungdavo... gal bios'o bug'as.. bet WOL išjungimas padėjo. vis tiek šios funkcijos nenaudoju

G
  • 24 Bir '11

kad interneto laidas būdavo ištrauktas

Na pas mane galima nustatinėt, kad kompas po kiek tai laiko įsijunginėtų pats.