Fglrx ir kernel 2.6.39-0

U
  • 21 Bir '11

Sveiki,

susidūriau su problema, atnaujinus kernelį, grafikos draiveriai nenori veikti. Pabandžiau perinstaliuosi ir meta errorus: http://dl.dropbox.com/u/10796843/error.png

Turit idėjų kaip galima būtų pataisyti fglrx?

p.s tas kernelis man reikalingas, nes su tik su juo gerai veikia broadcom draiveriai

Dėkui

V
  • 21 Bir '11

@Ufonautas rašė:
p.s tas kernelis man reikalingas, nes su tik su juo gerai veikia broadcom draiveriai

Kokius broadcom draiverius naudojį? Problemą su STA 11.04 versijoje žinomi ir išsprendžiami su B43 tvarkyklėm. Forume tema buvo.
viewtopic.php?f=1&t=6898#p50429

U
  • 21 Bir '11

@Vladasl rašė:

@Ufonautas rašė:
p.s tas kernelis man reikalingas, nes su tik su juo gerai veikia broadcom draiveriai

Kokius broadcom draiverius naudojį? Problemą su STA 11.04 versijoje žinomi ir išsprendžiami su B43 tvarkyklėm. Forume tema buvo.
viewtopic.php?f=1&t=6898#p50429

Dėkui, pabandysiu

O dėl Fglrx netžinot nieks?

A
  • 21 Bir '11

O vaizdo driveriai per Hardware Drivers nesusiinstaliuoja, kad pačiam reikia kompiliuoti?

U
  • 21 Bir '11

Bandziau visaip, tiesiog per terminala rodo daugiau informacijos apie klaida

O dabar, perrasiau Ubuntu (11.04), kad neliktu naujo kernelio, ir kaip Vladas sake susitvarkiau draiverius B43, bet dabar vienintele problema yra kas, kad interneto greitis 30kb/s kai per laida 1,5mb/s o kitose OS per WiFi 1,3mb/s

Gal dabar turit ideju kaip greiti susitvarkyt?

P.s internetas reconnectinasi kas kokias 10min, bet tai labai minimali beda, palyginus su dideliu greicio suletejimu

V
  • 21 Bir '11

@Ufonautas rašė:
Gal dabar turit ideju kaip greiti susitvarkyt?

Išinstaliuok STA draiverius, jei naudoji B43 tvarkyklės - jau , tada pabndyk

sudo iwconfig wlan0 rate 54M
U
  • 21 Bir '11

Dekui uz atsakyma,

bet rate ir nepasikeite, rodo 48 mb/s, nors jis kartais buna 54, bet greicio neitakoja

iwconfig ir sudo apt-get install vim, kad pamatytum greiti siuntimo. Puse kilobaito, net dial-up buvo greiciau

http://img97.imageshack.us/i/screenshotwzx.png/

C
  • 22 Bir '11

darau prielaidą, kad kažkoks iš Acer'ių. korektiškai veikia tik broadcom STA. nors per galvą verskis nieko nepadarysi. bandyk gal geriau grafiką tvarkyti. šioj vietoj ko gero daugiau šansų.