Problemos su multimedia

N
  • 21 Bir '11

Sveiki, ne per seniausiai susiinstaliavau ubuntu 10.10. susidiegiau restricted extras, bet iskilo proglema su 720p video. Vaizdas lagina bandant tiek su Gnome Mplayer , tiek su VLC(win veikdavo be lago), o su default playeriu turiu 2 kartus atidaryti faila, nes pirmakart atidarius jis issijungia(tiek su video tiek su audio). Gal kas galit padet , nes neina anime ir siaip hd video zuret.

Dekoju is anksto

V
  • 21 Bir '11

O geležis kokią?

N
  • 21 Bir '11

Laptopas : Asus x5dc
Procesorius: intel celeron 1.2ghz
Video: sis mirage 3 graphics(kiek supratau nekoks integruotas graphinis chipsetas su 128mb atminties)
ram : 2gg
hdd : 250gb.

bet man kazkas neaisku: ant win veikia no-lag,kdl ant linux lagina?

U
  • 21 Bir '11

Gal siektiek kvailokas klausimas, bet jeigu neperseniausiai isidiegiai ubuntu, tai gal vaizdo draiveriu truksta arba "defaultiniai" netinka?

N
  • 21 Bir '11

na vaizdo draiveriai updeitinti, bet galvoju, ar gali swapo dydis tam turet itakos?

G
  • 21 Bir '11

Video: sis mirage 3 graphics
.
Na sis totalus blogis, ypač nedraugiškas linux'ui, bent jau man taip, bandau spėt, pas tave ir 3D neveikia, ar veikia nekaip?

A
  • 21 Bir '11

Jei lagina tik video tai gali pamėginti VLC'e pakaitalioti video output'a.

V
  • 21 Bir '11

Pasijunk Baltix saugyklas.
Windovse sis mirage nelabai prižiūrimos firmos, o Linux-e...

N
  • 21 Bir '11

vėlgi įkišiu trigrašį.. CoreAVC kodekai (MPlayer nustatymuose įrašai kažką tokio: „vo coreserve“) ir visi video veikia puikiai. CoreAvc ieškok ppa saugyklų (kai kuriems paketams), po to teks patį CoreAVC kodeką per Wine susidiegt. nu pasiskaitinėk... netbuke HD leidžiu be problemų.

G
  • 22 Bir '11

Pasijunk Baltix saugyklas

Laptopas : Asus x5dc

Jei gerai atsimenu, tai sis 771/671 iš Baltix saugyklų reiktų susidėt, bet man su šituo "žvėriuku" taip ir nepavyko 3D pasileist, jei kam sekėsi geriau būtų malonu, kad pasidalintumėte info. Tiesa, su sis kaip ir Mandriva geriausiai sudraugauja, o ir Baltix'e tvarkyklės iš rpm'o pagamintos, todėl šio klausimo autoriaus atveju, bandyčiau googlint ton pusėn, gal ten laimės daugiau būtų, man tai kantrybės pritrūko.

G
  • 22 Bir '11

vėlgi įkišiu trigrašį.. CoreAVC kodekai (MPlayer nustatymuose įrašai kažką

Gal, bet tinkamai nesutvarkius vaizdo tvarkyklių abejoju ar padės.

N
  • 22 Bir '11

Bandziau su COreavc, bet sunkiai. Susitvarkiau pats. Tereikia per terminala mplayeri su -vo sdl paleist ir nestringa.

G
  • 22 Bir '11

Bandziau su COreavc, bet sunkiai. Susitvarkiau pats. Tereikia per terminala mplayeri su -vo sdl paleist ir nestringa.

Šaunu, kad išsprendei problemėlę, bet taip ir neparašei ar veikia 3D.

N
  • 22 Bir '11

na bandziau viena 3d geima is Ubuntu Software Center tai veike.
Beje video driverius parsisiunciau is cia:)

G
  • 22 Bir '11

Beje video driverius parsisiunciau is cia:)

Dėkuj, prie progos reiks išbandyt.