Audio knygų rašymas į CD ar USB

S
  • 29 Bir '11

Norėjau audio knygą įrašyti į CD ar USB atmintuką. Problema ta, kad magnetola AEG SR 4327 (turi USB jungtį) knygos dalis išmaišo. Kaip įrašyti, kad magnetola atpažintų eiliškumą?
Brasero taip pat išmaišo.

A
  • 29 Bir '11

Niekad su tuo nesusiduriau bet gal jei užvadintum knygas prieš rašant maždaug 1.mp3, 2.mp3.. neišmaišytu? Aišku dar galima būtų kiekvienam jų per properties mėgint nustatyti teisinga 'track' numeriuka (gal brazero į tai atsižvelgtų).

S
  • 30 Bir '11

Numeruoti bandžiau, nepadeda. Manau padėtų track sužymėjimas, bet kaip tai padaryti? Aplanką bandžiau leisti per VLC. Taip pat išmaišo

A
  • 30 Bir '11

Man rodos track vienas iš audio tag'o parametrų. Tagus manau turėtų galėtis editint vos ne su bet kuriuo audio playeriu tik gal su vienais tai patogiau o su kitais ne. Gal kuris nors iš Tag Editors atliktų darbą gerai.

Z
  • 27 Bir '12

O gal dar kokiu programu zinot?

D
  • 27 Bir '12

Paprasčiausias dalykas, bet įtariu dėl audio knygos ilgumo minutėmis netiks, tai konvertuoti mp3 ar dar kokį failą į CD audio formatą, tuomet takeliai eis vienas paskui kitą tikrai, aš taip su muziką darydavau, kai man reikėdavo konkretaus grojaraščio (na žinoma buvo ir kitas dalykas, kad mp3 automagnetola neskaitė ).

G
  • 19 Lie '12

mano TV tai taip elgiasi su FAT failų sistema, rodo tokia tvarka kokia aš įdėjau į flash rašydamas, o ne logiška tvarka. mano magnetola palaiko tik FAT tai ten nieko negalėjau padaryt, bet kas liečia TV tai suformatavau flash kaip NTFS ir failai rikiuojami logiška seka(pagal abėcėlę), pažiūrėk ar tavo aparatas palaiko NTFS FS.