Debian 6 (squeeze) offline repositories

G
  • 18 Lie '11

Sveiki,

Atleiskit uz svepluma, pc nera lietuvizacijos...

Zodziu isidiegiau nauja Debian, ir esu labai patenkintas savo nauja sistema, tik maza problemele, diegiau is USB ir noreciau, kad visa softa sistema diegtu taip pat is usb, ne DVD. Dabar Debianas iesko DVD, kurio, savaime suprantama, neturiu issikepes.

Kaip prideti usb ar apskritai pasikeisti soft'o source'a?
Kalba eina apie apt-get, synaptika, software center...

Beje naudoju offline Debian versija, taigi visos mano programos yra 8 iso, interneto siam kompui pajungti nera galimybiu...

Jei teisingai suprantu, turi pakakti minimaliu pakeitimu /etc/apt/sources.list.
Taciau kiek teko skaityti, papkeje, kuri nurodoma sources.list, buna sukelti visi gatavi update'ai, ar siaip programos. Mano atveju bus ikisamas usb, kurio failu struktura gali skirtis priklausomai kuris (vienas is 8) iso buvo jame iskeptas..

Taip pat iskasiau, kad yra toks apt-cdrom, taciau sitas triukas neveikia su USB..

G
  • 19 Lie '11

Rodos issprendziau savo problema.

Teko uzkomentuoti deb cdrom, taip pat papildyti /etc/apt/sources.list:

deb file:/media/E808-5947/ squeeze main contrib

Cia E808-5947 mano USB laikmena. Kyla klausimas, ar galima kazkaip nurodyti, kad ieskotu tiesiog USB laikmenos, nepriklausomai, kaip ji pavadinta?

Kitas dalykas, dabar puikiai veikia apt-get, tik paklausia, ar sutinku diegti 'unverified' paketus, taciau luzta 'software center'. Klaidos pranesimas tas pats, tiesiog paspaudus OK diegti nepradeda. Kaip software centrui pasakyti, kad su tais neva nepatikrintais paketais viskas tvarkoj?

Gal dar kas nors gali trumpai pakomentuoti squeeze main contrib?
squeeze - kaip suprantu kodinis sestos kartos debian pavadinimas
main - turetu reiksti kazka svarbaus
contrib - ??

Dar, kiek pamenu, buna restricted ir keletas kitokiu neiskiu..