Bodhi Linux

R
  • 1 Rugs '11

@rimas1 rašė:
ivedu,ir gaunu rimas@rimas-laptop:~$ sudo pacmanfm /usr/share/applications
sudo: pacmanfm: command not found
rimas@rimas-laptop:~$

Klaidingai parašyta komanda. Pakeisk pacmanfm į pcmanfm.

R
  • 1 Rugs '11

Labai ačiū padėjusiems!

G
  • 1 Rugs '11

Klaidingai parašyta komanda. Pakeisk pacmanfm į pcmanfm

Blin, tikrai.

A
  • 9 Rugs '11

Jau isejo 1.2.0 versija, kaip supratau, leis kas ketvirti. kaip suprantu midori nepalaiko flash player???

D
  • 9 Rugs '11

Kiek žinau yra ten problemų, bet kažką palaiko. Pats nebandžiau, bet pabandyk paskaitinėti pvz čia:
http://www.portablehall.com/forum/thread-3428-1-1.html
http://forums.freebsd.org/showthread.php?t=21467

R
  • 10 Rugs '11

Pas mane flesas veikia, bet dingo lietuviu kalba.Nemoku sutvarkyti, ir is vis po kiekvieno ijungimo vis nauja nesamone.

R
  • 10 Rugs '11

Lietuvių kalbą radau. Kaip pakeisti klaviaturą iš USA į BG

G
  • 11 Rugs '11

Lietuvių kalbą radau. Kaip pakeisti klaviaturą iš USA į BG

O tai šitas nepadeda?

aišku
Exec=setxkbmap -option grp:switch,grp:alt_shift_toggle,grp_led:scroll us,lt,ru eilutę pasidarai pagal save

Tiesa pakeitus šitą eilutę us,lt,ru ir paleidus Keyboard-toggle, bei gxNeur programėles, reiktų spaust ant vėlevėlės dešinį pelės klavišą, tada Preferences atsidariuseme lange pasirenki Layouts skiltį ir Layout'e sudėlioji klaviatūrų eiliškumą, taip kaip paredaguotoje eilutėje, aišku neužmirštam sunumeruot (Number skiltis, numeracija pradedama nuo 0)

R
  • 11 Rugs '11

Aš neteisingai paklausiau.Instaliuojant BODHI davė pasirinkti klaviaturą.Pas mane klavišai išdėstymas Jungtinė Karalystė.Įdiegus lietuvių kalbą pasidarė Jungtinės Amerikos Valstijos, ir dabar maišosi simboliai.Nerandu kaip pasidaryti UK išdėstymą.

G
  • 11 Rugs '11

Pagrindinid meniu-Nuostatos-Nuostatų skydelis-Kalba, pasirenki English tada apačioja Sudėtingesnės toliau parenki tas nuostatas kurios tau reikalingos ir pritaikyti, tada Kalbos nuostatose atsiras pvz: English, British English ir t.t.

R
  • 11 Rugs '11

Pasikeitė tik sistemos kalba.Keli klavišai neaiškus. Pažymėti vieni simboliai, o spausdina kitus. Kai nedažnai naudoju pamirštu kur kas yra.

G
  • 11 Rugs '11

Na tai mes nesusikalbam, jei nori pakeisti klaviatūros išdėstymą pvz:
http://www.part.lt/img/c46602d5f562d335 ... d07811.png
http://www.part.lt/img/7381f478dbf20d74 ... 3f4328.png
http://www.part.lt/img/25e197fb7ff9f2bf ... 62f532.png
tai skaitai ir darai pagal šita: skaityti iš kairės į dešinę iš viršau į apačia

O tai šitas nepadeda?
aišku
Exec=setxkbmap -option grp:switch,grp:alt_shift_toggle,grp_led:scroll us,lt,ru eilutę pasidarai pagal save

Tiesa pakeitus šitą eilutę us,lt,ru ir paleidus Keyboard-toggle, bei gxNeur programėles, reiktų spaust ant vėlevėlės dešinį pelės klavišą, tada Preferences atsidariuseme lange pasirenki Layouts skiltį ir Layout'e sudėlioji klaviatūrų eiliškumą, taip kaip paredaguotoje eilutėje, aišku neužmirštam sunumeruot (Number skiltis, numeracija pradedama nuo 0)

padarai tuos us,lt,ru taip kaip tau reikia pvz:
galima gb,lt o gal gb,lv ar us,ru, vienu žodžiu įsidedi, tai ko tau reikia.

R
  • 11 Rugs '11

Kalbos persijungia, netinka kelių klavišų išdėstymas. Ubuntuose galima keisti daugiau variantų.Tiko Jungtinės Karalystė (Dvorak, ar kažkas panašaus).

R
  • 25 Rugs '11

SMPlejer nerodo vaizdo, VLC neatkuria garso.. Per UBUNTU VLC viska rodo be problemų. Įdomu, ar ar yra būdų pataisyti šia bėdą?

A
  • 25 Rugs '11

@rimas1 rašė:
SMPlejer nerodo vaizdo, VLC neatkuria garso.. Per UBUNTU VLC viska rodo be problemų. Įdomu, ar ar yra būdų pataisyti šia bėdą?

Pamėgink pakaitaliot Audio output'a VLC nustatymuose.

A
  • 26 Rugs '11

O SMPlejer pakaitaliot video output'ą. Galimi variantai: X11, gl, gl2, sdl, vdpau...

PS:. xv(kuris būna pagal nutylėjimą dažniausiai) VirtualBox'e paprastai neveikia.
Jei gerai atsimenu veikia tik X11.

A
  • 26 Rugs '11

@rimas1 rašė:
Kalbos persijungia, netinka kelių klavišų išdėstymas. Ubuntuose galima keisti daugiau variantų.Tiko Jungtinės Karalystė (Dvorak, ar kažkas panašaus).

Greitukasxxx, tau minėjo setxkbmap komanda, ji turi ir "variant" argumenta, tik dabar nepasakysiu tiksliai kokios reikšmės tau tiksliai reikia..

G
  • 27 Rugs '11

Rekomenduočiau persisiuntus persirašyti naujausią versiją.Nes atnaujinus ir man nemažai neaiškumų buvo,aišku viską ištaisyt galima nesunkiai,bet su naujesne versija sakyčiau sistema dirba stabiliau.Ištaisytos smulkutės nelabai trukdančios klaidelės.Per midori šiaip irgi siųlo parsisiuntus sudiegti sp2-servise pack 2,kas šiaip prajuokino panašumu pavadinimo į xp Bet aš to nebandžiau,manau lengviau pilnai parsisiuntus perrašyt,nes gi na ir dydis ne drambliškas -380 apie mb.Kas patiko,jog kaškokiu būdu naujesnėje versijoje be sutrikimų dirba man composite.Kai seniau mėtydavo klaidas.Be to įdomiai nustebau radęs naujovėlę tokią einant -moduliai-look.Ten matosi einančio pingvino įkonėlė,ją aktyvavus pingvinai pradeda vaikščiot aplink atvertus langus ir t.t. Galbūt nereikšminga smulkmenėlė ir nereikalinga,na bet sugalvota sakyčiau labai įdomiai ,manau jie nuotaikai pakelt labai tinka Aktyvavus būna trys pingvinai,bet nustatymus pakeist galima einant -nuostatų skydelis/išvaizda.Tenais iš pingvinų galima į kitokį kaškokį padaryt,bei dydį,permatomumą ir kiekį.

I
Infosoft
Vytautas Bačiulis
  • 27 Rugs '11

@Gedis rašė:
Rekomenduočiau persisiuntus persirašyti naujausią versiją.Nes atnaujinus ir man nemažai neaiškumų buvo,aišku viską ištaisyt galima nesunkiai,bet su naujesne versija sakyčiau sistema dirba stabiliau.Ištaisytos smulkutės nelabai trukdančios klaidelės.Per midori šiaip irgi siųlo parsisiuntus sudiegti sp2-servise pack 2,kas šiaip prajuokino panašumu pavadinimo į xp Bet aš to nebandžiau,manau lengviau pilnai parsisiuntus perrašyt,nes gi na ir dydis ne drambliškas -380 apie mb.Kas patiko,jog kaškokiu būdu naujesnėje versijoje be sutrikimų dirba man composite.Kai seniau mėtydavo klaidas.Be to įdomiai nustebau radęs naujovėlę tokią einant -moduliai-look.Ten matosi einančio pingvino įkonėlė,ją aktyvavus pingvinai pradeda vaikščiot aplink atvertus langus ir t.t. Galbūt nereikšminga smulkmenėlė ir nereikalinga,na bet sugalvota sakyčiau labai įdomiai ,manau jie nuotaikai pakelt labai tinka Aktyvavus būna trys pingvinai,bet nustatymus pakeist galima einant -nuostatų skydelis/išvaizda.Tenais iš pingvinų galima į kitokį kaškokį padaryt,bei dydį,permatomumą ir kiekį.

Tie pingvinai jau seniai egzistuoja, t.y., jau seniai e17 aplinkoje egzistuoja tas modulis Norėčiau jų ir KDE aplinkoje

G
  • 27 Rugs '11

Na bodhi nebuvo,anksčiau neteko jų matyti,sory