Prisijungti

Bodhi Linux

• 12 Sau '13

Gal kas zinot, kada isleis Bodhi 2.2.1?

• 12 Sau '13

Tai kad 2.2.0 tik prieš savaitę pasirodė...

• 12 Rugp '13

na ką gi.. apsistojau ties bodhi. Anksčiau nepavyko susidraugaut, tikiuos, kad dabar pavyks.
Atsirado problema, kuri išlindo keitinėjant temas: pradingo icon sets.
http://imgur.com/CcIYPtE
Nežinau, kaip juos atgauti.
Bandžiau instaliuot iš naujo, rašė, kad jie vis dar yra.
Tada ištryniau ir vėl įrašiau. Niekas nepasikeitė.
Gal dar kas panašią bėdą apturėjo be manęs?
Google negelbsti...

• 13 Rugp '13

@Ramashk rašė:
Atsirado problema, kuri išlindo keitinėjant temas: pradingo icon sets.
http://imgur.com/CcIYPtE

Vienas iš variantų, kad e17 nepalaiko temos. Nuimk varnelė - Enable icon theme for Enlightenment.

• 17 Bal '14

Nerandu LT kalbos.

• 20 Bal '14

Radau kalbą.

• 13 Rugs '14

Atrodo Bodhi Linux reikia naujo leado:
http://jeffhoogland.blogspot.com/2014/0 ... d.html?m=1

• 26 Spa '14

Sveiki. turiu bodhi 2.4.0,esu visai naujokas .. isirasinedamas neteisingai pasirinkau klaviatura, ta prasme lietuviska ,su klaviatura susikuriau slaptazody ,ir gavau tai kad joje neturiu skaitmenu,-kartaisreikia koki skaiciuka parasyti ir nezinau kaip..
--gal patartumet kaip tuos skaicius rasti, ar ju gal sioje kalboje ir nera.
-klava mano manau tokia klasikine loptopine,atskirai skaiciu cia nera,jie yra virsui virs raideliu..,Lenovo 3000 N200.ir lietuv klavoi,vietoj skaiciu raso raides..
-jei pasirenku kokia usa kalba --skaiciai atsiranda ,bet tada netinka slaptazodis.

• 26 Spa '14

Spaudi kartu, Alt(dešnias)+1,2,3...it t.t.,norimas skaičius.

• 26 Spa '14

@Vladasl rašė:
Spaudi kartu, Alt(dešnias)+1,2,3...it t.t.,norimas skaičius.

Aciu Vladai..,kiek susibalamutijau su tokiu klausimu,juk tikrai reikejo tik kiekpagoglint ir buciau ka surades, bent nedaejo iskarto.

• 31 Sau '15

Sveiki.
turiu problemele.. neina issitrinti Bodhio..
bandziau tokiu budu: kaip cia pas jus forume yra aprasyta,kad idedi live CD i pc ruma, eini ar jau buni Biose? ir tada jau nezinau kaip cia toliau..nerandu as tu administration>particion>Gparded..//na kad galetum pasirinkti ir daeiti iki GParder programos?
--pas mane is vis kaip tai yra tik tie patys pasirinkimai ,kaip ir irasant distribuc, //o gal ja ir reikia tipo is naujo yrasyti??/tada jau dvi turesi?/labai dauk kas man cia neaisku..,o po to tipo kazkas atsiras /pasirinkimas >administration>>ir toliau??
-arba as cia kazka visai gryba piaunu.. tipoo bBodhis nesitrina gal kaip Ubuntu??--gal jis turi kokius savus uninstalinimo yrankius..-- parasykit prasau--gal kas susidures esat--suprantat zinot ir pan.
----dar kaip tai kitur kur tai esu uzskaites tipo ka galima trinti ir is windausu??tipo per disko managery??,ar tai tiesa ,pabandziau ,bet kaip tai nedrasu buvu ,kad kko visai neprifailinti..

• 31 Sau '15

O ką tu su su laisva vieta ruošies daryt? Nes tu čia prirašei tiek kad jaučiu pats nesupranti kai perskaitai Sunku kažką patart.

TechtronicMindaugas N.
  • 31 Sau '15

Gali paskaityti cia, gal kiek aiskiau bus pats veikimo principas
http://operacines.vdu.lt/straipsniai/ub ... kirsniais/

• 31 Sau '15

defrag[b]noriu trinti distra .. is to pacio [b]Techtronic [b]ir buvau pirmiau skaites kad E17 nera jau toks nekaltas ,bet tada dar visai nieko nezinojau , paskui tai jau patyriau ant savo kompo,,pav su win xp jis dirba kokia 30proc lengviau nei bodhiu..//o toliau rasytis galvoju lengvaji androida.., tai gi man kaip ir nereikia keliu operac sistemu
---o cia dar idesiu ka dar paziurejau , ir kur nerandu to pasirinkimo ,tipo kur jau cia man eiti i administrtion> partition>GParded,,[/b][/b][/b]
ijungiu Biosus,ten ir gi nerandu kur eiti toliau.. tada idedu live CD su bodhiu , ir niekas nesikeicia, o uzdarius Biosus atsiranda instaliavimo pradzia??>>
1 live-boot the live system
2 xforceversa-boot live in Generic safe graphics mode
3 nomodeset-boot live in ATI safe graphics mode
4 boot-info RAM
5 hd-boot the first hard disk

ir daugia cia neturiu jokiu pasirinkimu..--taip iseina kazka grybauju, tiknesuprantu kur..--patarkit kaip elgtis

• 31 Sau '15

Tai renkies: 1 live-boot the live system ir bus tau live cd.. O ten kai užsikraus bus ir gparted? Nes bios'e tu gparted nerasi.

TechtronicMindaugas N.
  • 31 Sau '15

Oooo E17, pamenu tuos laikus kai visi naudojosi dar E16, o developeriai metu metus zadejo E17...

• 31 Sau '15

Aš pamenu kaip diegiau tą E16.. Tai tas nesikompiliavo tai anas.. Bet vargais negalais susidėjau. O screenshotai E17 tai buvo kaip iš kosmoso Laukė visi kaip nežinau ko..

• 2 Vas '15

@defrag rašė:
Tai renkies: 1 live-boot the live system ir bus tau live cd.. O ten kai užsikraus bus ir gparted? Nes bios'e tu gparted nerasi.

gal ir tiesa sakai..,bet nieko ten neradau..jokio partition gparted ar panasiu zodeliu nemaciau.. /tai tipo bodhi gal kas yra kitaip../ esuu zalias visai su kompiuteriais,anglu tik per gogle paskaitau,tai nelengvai ainas..
--dar bandziau ta klausimely parasyti Bodhi svetaineje, tai po to manes ten visai nebeprijungia.. ,tai va .. kokiu turit minciu..

TechtronicMindaugas N.
  • 2 Vas '15

Gal pradekim nuo pat pradziu, turi dabar pas save diske Bodhi Linux kuri nori pasalinti?

Kad tai padaryti, nereikia tau jokio LiveCD, paprasciausiai suzinok kuriam partition yra instaliuotas Bodhi Linux ir pasalink ji. Sia uzduoti gali atlikti tiek is Microsoft Windows tiek is jau esamos distros, svarbu Bodhi Linux nebutu mounted.

Savus partitions gali paziureti su komanda:

sudo fdisk -l

Arba paleides partition manageri, kad ir Gparted http://www.bodhilinux.com/a/gparted/

Kaip matai paveiksliuke, diskas yra sda, jeigu ju turi daugiau, tai jie bus sdb, sdc ir tt.

Toliau matai sda1, sda2, sda3 kurie naudoja NTFS failu sistema (Microsoft Windows) ir sda6 su ext3 (greiciausiai pas tave bus ext4) failu sistema kur ir laikosi tavasis instaliuotas GNU/Linux. Pasalines nereikalinga partition, turesi vieta diske kuri nera naudojama (unallocated space)

Sia vieta gali panaudoti sukures nauja partition.

**Perspeju, padares klaida gali netekti visu savo failu.**

• 2 Vas '15

Tai aciukas Techtronic, po darbo uzsiimsiu, tikiuos turetu pavykti .

Atsakyti