Užkniso klaviatūra.

A
  • 12 Lie '11

Nesuprantu, kažkas nutiko ant lietuviškos klaviatūros paspaudus kombinacijas;
shift/alt-nebesikeičia klaviatūros kalba
shift- nesirašo didžiosios raidės
shift-neina skliausteliai, dvitaškis, simbolis plius ir panašiai.
Mano kompas HP nx6310
Nu norėčiau, kad veiktu kaip ankščiau, t. y. tokios klavišų kombinacijos kaip ant Win.
Rodos nieko nedariau...
Ačiū už patarimus

R
  • 12 Lie '11

O peržiūrėt nustatymus nenori?: Sistema->Nustatymai->Klaviatūra

A
  • 12 Lie '11

Beje jei renkiesi kalba rinkis Lithuania tiesiog, be jokių baltic ar pan variacijų.

A
  • 12 Lie '11

@raimeksas rašė:
O peržiūrėt nustatymus nenori?: Sistema->Nustatymai->Klaviatūra

Na buvau nuėjęs ir niekas nesigauna

man atrodo, kad po kažkokių updeitu pradėjo š malti klaviatūra .

A
  • 13 Lie '11

@artis41 rašė:
Na buvau nuėjęs ir niekas nesigauna

Iš žodžio "niekas nesigauna" negalim žinoti ką bandei daryti.. Užmesk akį į mano keyboard settingus. Nesakau kad lygiai taip pat nusistatyti reiktų, bet klaviatura gali grybauti jei netinkamos "Variant" parinkti lietuvių kalbai arba blogo klaviatūros modelio.

A
  • 13 Lie '11

pasižiūrėjus klaviatūros nustatymuose esamą jos išsidėstymą rodo klaviatūra su papildomais dešinėje pusėje esančiais skaičių mygtukais [t. y. pilnos kla...vaizdą], nors mano tokia nėra.
be to dar ir pasikeičia tema
kaip supratau neveikia mygtukų kombinacijos su ''shift''... ir ''ctrl''- plius ''A'', ''C'', ''V'' IR ''Z''.
ir kas įdomu, perjungus kompą automatiškai atsiranda skydelyje trečias klaviatūros kalbos išsidėstymas-''Lietuva JAV klaviatūra su lietuviškais rašmenimis''

A
  • 13 Lie '11

Pakolkas nulis pagalbos.
susiaurinsiu klausima-neveikia jokie klaviatūros spartieji klavišai, išskyrus ''caps lock'' t. y. didžiosios raidės.
nervai nelaiko pereisiu prie xp, turiu legalų.
ir aplamai paskutinius tris kartus perrašiau sistemą [ubuntu 11] ir nebuvo, kad kad kas nors nesupūliuotu.

A
  • 13 Lie '11

@artis41 rašė:
Pakolkas nulis pagalbos.
susiaurinsiu klausima-neveikia jokie klaviatūros spartieji klavišai, išskyrus ''caps lock'' t. y. didžiosios raidės.
nervai nelaiko pereisiu prie xp, turiu legalų.
ir aplamai paskutinius tris kartus perrašiau sistemą [ubuntu 11] ir nebuvo, kad kad kas nors nesupūliuotu.

aik

A
  • 14 Lie '11

@artis41 rašė:
ir aplamai paskutinius tris kartus perrašiau sistemą [ubuntu 11] ir nebuvo, kad kad kas nors nesupūliuotu

Ubuntu 10.04 LTS reikėjo suinstaliuoti angliška visvien šia kalba šiais laikais ar taip ar taip reikia mokėti ;)