Ar mums reikia papildomų moderatorių?

V
  • 20 Grd '11

Manau mes botus nugalėsim .
Tobulumui nėr ribų. Visgi valau, valysiu ir išvalysiu(?) tuos botus.
Ne mes ne pirmi ir ne paskutiniai, tad neverkim. Aukštyn nosys

E
  • 20 Grd '11

Aš irgi valau, gan dažnai.
Kažkas gerai siūlė, reiktų paprasto, lietuviško klausimo registracijos metu..

R
  • 20 Grd '11

Aš nenoriu tokių "darbų", tai moderatoriaus pareigų atsisakyčiau mielu noru. Beja, kuris laikas aš nieko ir neveikiu...

G
  • 21 Grd '11

@eko rašė:

@Ghost rašė:
Galiu prisijungti prie komandos..
Tačiau būsiu griežtas lietuvių kalbos klausimu. (:

Labai griežtu būti negali, juk čia AK forumas, o tai reiškia kas kaip nori tas taip reiškia savo nuomonę, žinoma proto ribose. Be to, forumui derėtu susikurti bent minimalias taisykles.

Aš nieko ir nesakiau apie Labai. Tiesiog, mano galva, jei nesugebi suformuluoti klausimo rišliai, gal visgi reiktų pabaigti tas 10 klasių ar bent klausti kitu žargonu nei: labas kaip sekas ar patiko

Ir jei tai Lietuviška diskusija (forumas) apie Linux problemas, gal reiktų pradėt nuo tos lietuvių kalbos? Internetas atsako į daugelį klausimų, bet daugeliu kalbų.

A
  • 21 Grd '11

Pritarčiau kolegai Ghost... Dažnai mūsų lietuviškuose forumuose to rišlumo ir "švaresnės" kalbos trūksta...

S
  • 21 Grd '11

Ghost, nuo šiol esi moderatorius.

Dėl pačio moderavimo, siūlau labai nepersistengti, internetas yra laisvas ir kiekvienas turi turėti laisvę reikšti savo mintis, taip kaip jam patinka. Galima dėl to duoti pastabas, bet manau tikrai nereikėtų blokuoti forumo dalyvių, todėl kad jie kažką ne taip pasakė ar parašė.

Iš esmės blokuoti reikėtų tik spam robotus, arba labai piktybiškus forumo dalyvius.

Taip pat reikėtų trinti forumo temas arba pranešimus, kuriuose yra pateiktas koks nors nepriimtinas turinys aprašytas Lietuvos visuomenės informavimo įstatymo 19-ame straipsnyje:
http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaiesk ... _id=404196

S
Shookees
Paulius
  • 16 Sau '12

^ ^_^
o phpBB neturi kokio filtro, kad numanomas bot'as neparašytų žinutės, o moderatoriai turėtų patvirtinti ne'spam'iškumą

A
  • 16 Sau '12

@Shookees rašė:
^ ^_^
o phpBB neturi kokio filtro, kad numanomas bot'as neparašytų žinutės, o moderatoriai turėtų patvirtinti ne'spam'iškumą :D

Ubuntu.lt administratorius sakė jos neužilgo išeis nauja ubuntu.lt beta versija su patobulinta registracija. Tikėkimės jog tai apramins bot'us :)

G
  • 16 Sau '12

Ale žiūriu visi jau patapo moderatoriais Gal ir ne mano reikalas,bet ar tiek reikia?Nebent darbais pasiskirstę.Vieni šiukšles valo,kiti prižiūri cenzūrą,treti trina besikartojančias temas.
Dėl šiukšlių jau baisu darosi.Kuo toliau,tuo daugiau šlamšto užkiša.Reikia kaškokių priemonių būtinai imtis

E
  • 16 Sau '12

Moderatorių dar net ir permažai. Cencūros čia pakankamai laikomasi, postus tvarko keli administratoriai (bent kiek pastebiu), aš tvarkau šiukšles, visi viską daro kartu, bet vistiek nespėja. Dėl trolių ir botų, jau ruošiama nauja ubuntu.lt svetainės versija, kuri pagal planą tūrėtų neužilgo būti išleista.

R
  • 16 Sau '12

graudu ziuret...

K
  • 16 Sau '12

@raimeksas rašė:
graudu ziuret...

Nepatikėsi. Turiu pasiulymą. Tu atėjes į forumą užsimerk. Naujo čia kažko vistiek neišvysi

B
  • 23 Sau '12

Jo sitam forume tikrai truko kalbos zealoto.
Paprastas pavyzdys:
ra greai spurnati ksa cia paarstya

Ne visu smegenys vienodai veikia ir jei kas suprato kas virsuje yra parasyta, tai jam kalbos zealoto paslaugu tikrai nereikia

A
  • 1 Vas '12

Klausimukas įdomumo dėlei... Kaip čia su tuo jau parašytų "postų" (žinučių) redagavimu, turiu omenyje savo parašytų... Po parašymo galimybė redaguoti tik kurį laiką ir vieną kitą kartą tebūna, dar tiksliai neatkreipiau dėmesio, kiek būtent laiko, čia jau admino žinioje tai... Taigi... Ar čia specialiai taip padaryta, kaip koks apribojimas, ar taip tik užsiliko šitas reikalas? Pvz.: radistiškuose forumuose, kaip CBforumas.lt arba forum.qrz.lt tai redagavimo galimybė, ko ne begalinė, pakol neužrakinama arba neištrinima tema ar žinutė

R
  • 1 Vas '12

Galimybė redaguot yra laikina. Dar gali kreiptis dėl redagavimo į betkurį moderatorių. Manau turėtų padėt.

A
  • 1 Vas '12

Ačiū už atsakymą. Teks pratintis prie tokio apribojimo

S
  • 2 Vas '12

Panaikinau šį apribojimą, dabar redaguoti savo žinutę, galima bet kada. Anksčiau buvo uždėtas 120 minučių laiko intervalas, po kurio žinutės redaguoti nebegalima.

Jei manote, kad vis tik reikia sugrąžinti laiko apribojimą redagavimui, parašykite kodėl.

A
  • 2 Vas '12

Labiau linkčiau prie to, kad nereikėtų grąžint apribojimo. Priežąstis, pagal mane, paprasta - patikslinimas, papildymas išdėstytų minčių, terminalo komandų, kad būtų suprantamiau, nekuriant naujos žinutės. Kai kurie patikslinimai naujose žinutėse tik įneša chaoso ir betvarkės, ir... Bereikalingai užima vietą, kitąkart sunkiau greitai surasti pvz kad ir reikiamą terminalo komandą, kurioje nors žinutėje. Tai tiek mano pasamprotavimų

R
  • 2 Vas '12

Bet yra ir problema: žinutė taisoma tada, kai po jos yra keleta jau atrašytų postų. Paprastai, kai pokalbis vyksta visi žiūri paskutinį, o pataisytų nemato... Mano nuomone leist taisyt tik paskutinį postą. Beto gali kam nors "užplaukt" ir trint visas savo žinutės ir tema "šuniui po uodega"...- visko pasitaikyt gali

G
  • 2 Vas '12

Nieko čia baisaus, va pataisiau, nes dėl tos klaidos žmogui nepavyks išspręst problemos, o kad klaida yra jis gali ir nepaskaityt toliau, nusispjaus ir numes, kad po to dar yra postai, tai matosi kokia klaida buvo.