Ar mums reikia papildomų moderatorių?

S
  • 3 Vas '12

Kadangi moderatoriai reaguoja greitai, o raimekso išsakyti argumentai yra stiprūs, tai atstačiau atgal į 120 minučių laiką, per kurį galima redaguoti postą.

R
  • 15 Geg '12

Ar ne perdaug jau moderatoriu? Paziurejus i foruma atrodo lyg 50% vien jie... Noreciau buti pasalintas is ju.

A
  • 15 Geg '12

@raimeksas rašė:
Ar ne perdaug jau moderatoriu? Paziurejus i foruma atrodo lyg 50% vien jie... Noreciau buti pasalintas is ju.

Man patinka StackOverflow sistema, ten nėra moderatorių, ten useriai automatiškai gauna privilegijas augant karmai.
Dėja čia yra phpBB nelanksti lenta, čia bent kiek "advanced" veiksmus gali tik moderatoriai. Bet tai, kad gauni "moderatoriaus ženklelį" tavęs neįpareigoja naudotis "advanced" veiksmais.

Aš forume daug spaminu pastaruoju metu, bet tai dar nereiškia jog papildomo laiko turėsiu visada. Būdavo, kad mėnesiais prisijungti negalėdavau. Va dabar diablo3 išeido šiandien tai spėju ženkliai laiko atims..

raimeksas, jei manai, kad moderatoriai "perlenkia lazda" ar pan. Galbūt sumetus įdėjas būtų galima parašyti "Guideline for Moderators". Nes man kažkaip keistai tas "per daug" skamba, juolab kad iškėliai apie nora pasitraukti į viešuma, užuot PM sirex'ui parašęs. Dabar viso labo 6 aktyvus moderatoriai (kas mano nuomonė nėra didelis skaičius)..

R
  • 15 Geg '12

@apocalipso rašė:
raimeksas, jei manai, kad moderatoriai "perlenkia lazda" ar pan. Galbūt sumetus įdėjas būtų galima parašyti "Guideline for Moderators". Nes man kažkaip keistai tas "per daug" skamba, juolab kad iškėliai apie nora pasitraukti į viešuma, užuot PM sirex'ui parašęs. Dabar viso labo 6 aktyvus moderatoriai (kas mano nuomonė nėra didelis skaičius)..

Aš nieko apie perlenkimą ar ką nors panašaus neturiu, tiesiog man atrodo perdaug Prieš kelis mėnesius prašiau pašalint, bet niekas nereaguoja... Ir viešai ir rodos į PM. ("perdaug" yra mano nuomonė, todėl sakau viešai, o prie to paties noriu pasitraukt).

S
Shookees
Paulius
  • 15 Geg '12

@apocalipso rašė:
<..> StackOverflow sistema, ten nėra moderatorių <..>

Yra renkami moderatoriai, vartotojai tiesiog gauna daugiau privilegijų

A
  • 15 Geg '12

@Shookees rašė:

@apocalipso rašė:
<..> StackOverflow sistema, ten nėra moderatorių <..>

Yra renkami moderatoriai, vartotojai tiesiog gauna daugiau privilegijų

Na taip, netaip pasakiau.. aš norėjau paakcentuoti, kad ir paprasti SO naudotojai ženkliai gali prisidėti prie tvarkos.

S
  • 17 Geg '12

@raimeksas rašė:
Aš nieko apie perlenkimą ar ką nors panašaus neturiu, tiesiog man atrodo perdaug Prieš kelis mėnesius prašiau pašalint, bet niekas nereaguoja... Ir viešai ir rodos į PM. ("perdaug" yra mano nuomonė, todėl sakau viešai, o prie to paties noriu pasitraukt).

Negavau jokio prašymo dėl pašalinimo iš moderatorių, nelabai suprantu, kodėl nori būti pašalintas iš moderatorių. Bet, jei nori, tai pašalinau.

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 5 Lap '12

Siame forume jau per daug moderatoriu, yra tokiu kurie net per daug įsijaute i savo vaidmeni, pradejau gauti privacias zinutes su grasinimais.

D
  • 5 Lap '12

Hm, kaip tas grasinimas skambėjo? Jei tai pasakymas kad nebesilankysite čia daugiau ar pan., nemanau kad tai yra grasinimas, tai sakyčiau moderatoriaus teisė tą pasakyti ar padaryti. Aišku jeigu tas grasinimas skambėjo su tiesioginiu susidorojimu, tai kas kita...

T
Techtronic
Mindaugas N.
  • 5 Lap '12

@donatas_s rašė:
Hm, kaip tas grasinimas skambėjo? Jei tai pasakymas kad nebesilankysite čia daugiau ar pan., nemanau kad tai yra grasinimas, tai sakyčiau moderatoriaus teisė tą pasakyti ar padaryti. Aišku jeigu tas grasinimas skambėjo su tiesioginiu susidorojimu, tai kas kita...

Gal as kiek per stipriai pabreziau "grasinimas", bet ir moderatorius pamanes, kad as turiu tikslu sugriauti sia community nera teisus ir tikrai nepelnytai esu puolamas.

Ir posta parasiau ne tam kad kazka teisti