Google+ pakvietimai

V
  • 17 Lie '11

Sveiki. pasidalinam google+ pakvietimais? Pakvietimų galiu duoti ir aš

C
  • 17 Lie '11

@vytautas39 rašė:
Pakvietimų galiu duoti ir aš
ale gal būtų visai įdomu išbandyti. juolab nei bacebook nei kokios kitos nesąmonės dar nesu bandęs.
duok kvietimą

V
  • 17 Lie '11

@cyf rašė:

@vytautas39 rašė:
Pakvietimų galiu duoti ir aš
ale gal būtų visai įdomu išbandyti. juolab nei bacebook nei kokios kitos nesąmonės dar nesu bandęs.
duok kvietimą

El. paštas?

C
  • 17 Lie '11

@vytautas39 rašė:
El. paštas?
apskritai tai pas mane nustatymuose padaryta, kad vartotojai galėtų siųsti man į paštą pranešimus, bet jei kas... vis tik registracija dar nuo senojo forumo likusi, tai e-paštą įmesiu tau į asmenines

C
  • 17 Lie '11

ha
o tu savo nustatymuose tai bent jau leisk siųsti tas asmenines žinutes

E
  • 17 Lie '11

Google+ kiek mačiau prezentacijas, reklamas ir review'sus tai kokius 100 geriau, privačiau, paprasčiau.

D
  • 17 Lie '11

Jau leidžia siūsti pakvietimus? Aš jau ten užsiregistravau, kai dar net pakvietimai neveikė. Buvo leidžiamą prisijungti tik seniems gmaul vartotojams (pats jį naudoju, nuo tada kai irgi tik su pakvietimu galėdavai užsiregistruoti)...

V
  • 17 Lie '11

@donatas_s rašė:
Jau leidžia siūsti pakvietimus? Aš jau ten užsiregistravau, kai dar net pakvietimai neveikė. Buvo leidžiamą prisijungti tik seniems gmaul vartotojams (pats jį naudoju, nuo tada kai irgi tik su pakvietimu galėdavai užsiregistruoti)...

Žinoma, ir jau senokai

C
  • 17 Lie '11

@vytautas39 rašė:
Žinoma, ir jau senokai
ačiū
išbandysim

N
  • 17 Lie '11

gal kas gali ir man pakvietima duoti?

V
  • 17 Lie '11

@Neodan rašė:
gal kas gali ir man pakvietima duoti?

Parašyk man į paštą savo el. pašto adresą:
vytautas39@gmail.com

D
  • 17 Lie '11

@vytautas39 rašė:

@donatas_s rašė:
Jau leidžia siūsti pakvietimus? Aš jau ten užsiregistravau, kai dar net pakvietimai neveikė. Buvo leidžiamą prisijungti tik seniems gmaul vartotojams (pats jį naudoju, nuo tada kai irgi tik su pakvietimu galėdavai užsiregistruoti)...

Žinoma, ir jau senokai

Šitkaip, aš jau senokai sėdžiu be interneto normalaus, o per mobilų man neužkrauna google+ kažkodėl, krauna be galo ir jokio vaizdo neužkrauna...
Tad greičiausiai dar ir ilgokai negalėsiu prie jo prisijungti pasižiūrėti kas naujesnio, nes vis gaunu į el .paštą, kad mane pridėjo prie tam tikrų draugų ratų, bet negaliu to patvyrtinti...

Kai registravausi, tai siūsti pakvietimus buvo uždrausta ir tas neveikė, o jei norėdavai pasidalinti kuo nors su žmogumi nesančiu google+, jis gaudavo laišką su žinute, tačiau atsakyti ar komentuoti negalėdavo...
O kaip dėl amžiaus cenzo, leidžia registruotis nepilnamečiams? Nes kai registravausi irgi buvo leidžiama tik 18+ metų registruotis.

W
  • 18 Lie '11

gal kas galetu pakvietima i kazkokstai@yahoo.com
dekui

S
  • 18 Lie '11

man prasau taip pat
simbav@gmail.com

D
  • 18 Lie '11

Įvyko stebuklas ir užkrovė google+ ir man

Kas paskutiniai 2 rašė el. paštus, tuos pakviečiau

E
  • 18 Lie '11

o tai su google paskyra (kurioje nurodyti gimimo metai 1993 ir žemesni) negali prisijungti?

S
  • 18 Lie '11

aciu donatas

V
  • 18 Lie '11

@eko rašė:
o tai su google paskyra (kurioje nurodyti gimimo metai 1993 ir žemesni) negali prisijungti?

Skaičiuok, kad tau išeitų 18

D
  • 18 Lie '11

Bent ankščiau jaunesniems nei 18 metų neleisdavo.

E
  • 18 Lie '11

Kaip suprasti šį komentarą?