Prisijungti

Belaukiant 12.04 LTS

• 3 Vas '12

Naudojau nuo alpha1 pradžios. Veikė viskas puikiai, išskyrus vieną dalyką: tai naująjį linux branduolį, su juo man pakibdavo visa sistema. Šita versija jau nuo ankstyvų testuojamų versijų puikiai veikia, na matyt dėl to, kad tai lts versija, kurioje nėra didelių naujovių.

• 3 Vas '12

Ką tik pradėjau naudotis . Kolkas normaliai. Vienas jau reportas išsiustas. Kaip prisimenu ir 10.04 nuo alfos3 atrodė neblogai, dabar sumažino alfų ir betų leidimus iki 2. Na žiūrėsim ir studijuosim kas čia įdomesnio.

• 7 Vas '12

Taigi keli pastebėjimai.
Blogas sprendimas daryt upgrade. Po kurio laiko prasidėjo konfliktai tarp paketų, reportai pasipylė. Švariai instaliavus nei vieno reporto . Dirba kaip bitutė.
Nesupratau kodėl per atnaujinimus atsiuntė Firefox-ą 11 beta? Geriau palyke FF 10 (Extended Support Release) su ilgo laikotarpio palaikymo versija.
Pradeda patikt Unity.

• 20 Kov '12

Turbut geriausia versija ant mano laptopo. Patikrinau Intel Turbo Boost veikia. Nvidia Optimus veikia isirasius Bumblebee bei dar pakeitus kai ka. Baterijos laikas pasoko nuo 2 valandu iki 5. Tiesiog super

• 29 Kov '12

Šiandien... paskutinė.... . Tuoj....
Serveryje jau yra beta 2.
http://releases.ubuntu.com/precise/
Tad beliko finalinės versijos sulaukt.

eko
  • 26 Bal '12

Įsirašiau. Puiki OS! Per 2 dienas nei karto nekibo, pirmas toks kartas su Ubuntu!Dirba sparčiai, stabiliai, nelagina. Unity - dar reikia priprasti, bet nieko.

• 26 Bal '12

Laukėm, laukėm ir sulaukėm. Ta proga rakiname.

P.S. Vakar pasidariau clean install. Buvo 2 kartus vidinės klaidos, kažkoks procesas buvo užlūžęs ir mano procesorių užkaitino iki išsijungimo (ne naujiena, taip pastoviai būna ). O šiaip atrodo gražiai, gnome 3.4.1 versija. Branduolys Linux 3.2.0-24.
Girdėjau, kad kiek patobulėjo unity, bet pažiūrėjau, kad man ji vistiek baisiai ne kokia, tai gnome-shell sukasi toliau puikiai.